dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie W jakim banku konto?

    Doradźcie mi proszę, w jakim banku najlepiej założyć konto? Zależy mi, żeby można było obsługiwać je przez internet.

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba już wszystkie banki można obsługiwać przez Internet
    No, może poza providentem....

    Dla mnie wyznacznikiem była dostępność bankomatów w okolicy i bezpłatne przelewy (około 20-30x miesięcznie).
    A ponieważ jestem w ruchu i nie mam czasu szukać tego jednego jedynego bankomatu, zdecydowałem się na konto w VW Bank.... każdy bankomat jest za free (pow. 400zł) lub 1,5zł (poniżej 400zł). Poza tym wszystkie przelewy (w tym US, ZUS) mam za free. Zabezpieczeniem jest token.
    Z czasem zabrakło mi możliwości wpłacania kasy na konto, otworzyłem drugie konto w ING. Klienci płacą mi kasę do ręki i tutaj korzystam jedynie z wpłatomatów i karty PayPass. Zabezpieczeniem jest SMS token.
    Wreszcie kredyty najlepiej mi się bierze i spłaca w GE Money (obecnie BPH).

    Obydwa konta mają wady i zalety. Ja się z tym nauczyłem żyć i traktuje konta jak narzędzie (wiertarka, samochód).... po prostu korzystam.

  3. #3

    Domyślnie

    A ten bank ma jakieś oddziały? Bo przerażają mnie banki bez oddziałów. Nie chciałbym być skazany na wiecznie zajęte infolinie.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja polecam ing bank śląski, też posiada darmowe przelewy i darmowe wypłaty z wszyskich krajowych bankomatów.

  5. #5

    Domyślnie

    Mbank tylko. Zero oplat za prowadzenie, zero oplat za karty. Mozliwosc wyplacania kasy prawie w kazdym centrum handlowym bankomaty Euronetu i bankomatach WBK, Brak prowizji za przelew miedzy mbank - mbank do innych bankow do 1 zl.
    Dobry system lokat. Dobry kontakt z doradcami przez telefon, zawsze informuja na stronie o przerwach technicznych - ale trzeba czytac komunikaty na swoim koncie.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bey

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Alior, inteligo albo mbank, zalezy jakimi funduszami dysponujesz i ogolnie, od szczegolow Alior jest oplacalny jesli miesiecznie bedziesz mial bodajze 2000zl na konto.

  7. #7

    Domyślnie

    Tylko mBank. Mam tam konto już chyba ok. 8 lat i nigdy, przenigdy nie miałem żadnych problemów. Pełne zadowolenie, darmowe przelewy, karty, itp. Kontakt z biurem obsługi klienta telefoniczna i internetowa, naprawdę możesz zakładować konto w mbanku w ciemno!!!
    Krychlis

  8. #8

    Domyślnie

    Tym bardziej że do niczego Cię to konto nie zobowiązuje! Nie ma żadnych obowiązkowych wpłat, czy innych cudów. Łatwo i przyjemnie, polecam.
    ...już niedługo, coraz bliżej...

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Deutsche Bank jest wart uwagi. Wypłaty ze wszystkich bankomatów FREE (niezaleznie od kwoty).
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jacosss

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    W Allianz Banku mają teraz fajną promocję:
    - otwierasz konto www lub inne na zaproszenie (wyślę je Tobie jak się odezwiesz na:
    [email protected]) i masz 50 zł na start
    - konto jest bezpłatne, musi jedynie być jakiś minimalny wpływ w miesiącu np. 5 zł
    - jeśli zaprosisz do otwarcia konta inne osoby, to za każdą osobę
    dostaniesz 50 zł. Możesz zaprosić do 10 osób.Czyli można zarobić 500 zł.

    Tu link do promocji:
    http://www.allianz.pl/bank/konta_oso...jny,14581.html

  11. #11

    Domyślnie

    Mam konto w ING i od kiedy zadeklarowałam, że nie korzystam z kasy, tylko z wpłatomatu i bankomatu, prowadzenie konta jest za darmo. Niestety, nawet jeśli wpłatomat lub bankomat są zepsute (więc z ich winy nie mogę skorzystać), płaci się jakąś prowizję za wpłaty lub wypłaty w kasie.
    Przelewy przez internet są też za darmo.
    Poza tym mam dodatkowo bezpłatne konto w euro, z którego bez problemu można robić przelewy za granicę.

  12. #12

    Domyślnie

    Mam konto już trzeci rok w Inteligo. Obecnie wszystkie przelewy za free, Wpłaty w kasie PKO BP za free, wypłaty w bankomatach PKO BP za free. Z bankomatów innych banków nie korzystałem- nie wiem czy płatne. Mam informacje SMSem o wszystkich transakcjach, niestety płatne, ale można zrezygnować z tej usługi. Jestem zadowolony z tego banku.

  13. #13

    Domyślnie

    Też mam Inteligo. Powiadamianie sms-em to fajna sprawa - niestety nie bezpłatna - trudno. Miałem taką sytuację, że tankowałem na BP i płaciłem kartą. Stałem przy kasie i dostałem sms-a o kwocie sciągniecia z rachunku, było OK, następnie po kilku godzinach kolejny sms i kasa poszła z konta. Sprawdzając wyciągi z konta to bym tego nie wyłapał ale sms dał mi informacje ze ktoś wali mnie w rogi poszła reklamacja i kase odzyskałem. Wniosek jest taki, że posadacze terminali maja dośc duże pole do naduzyć.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    inteligo to jest produkt PKOBP? Bo ja mam u nich konto (w PKO) i tylko siłą rozpędu. Opłaty mają bandyckie!

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    inteligo to jest produkt PKOBP? Bo ja mam u nich konto (w PKO) i tylko siłą rozpędu. Opłaty mają bandyckie!
    No właśnie dziś zlikwidowałem ...

    Lukas Bank, ING, BGŻ, w tej kolejności

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    RafiRuX

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-139
    Posty
    53

    Domyślnie

    Ja mam kredyt w pekao sa i w sumie konto mobilne. Mogę korzystać bez prowinzji z bankomatów innych banków. Oddziały pekao jako dużego banku (już) polskiego, również się w okolicy znajdą.

  17. #17
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erwins Zobacz post
    Aktualnie dobra promocję na konto ma ing bank śląski. Do założenia konta dają 140 zł osobie zakładającej. Poza tym w banku mozna otworzyć sobie konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,5% co stanowi jedno z lepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych ( obecnie niektóre lokaty są niżej oprocentowane).
    Poza tym dobre konto ma jeszcze nest bank. Głównie z uwagi na to, ze jest to całkowicie darmowe konto i rzeczywiśćie nie ma tam opłat bez żadnych warunków ( na przykład na kartę że karta jest darmowa od iluś tam płątności miesięcznie).
    Promocja na ING może i dobra, ale już samo wypłacanie gotówki z bankomatów niezbyt. Darmowe wypłaty z bankomatów jedynie, o ile będziemy korzystali z maszyn sieci ING i Planet Cash. W przypadku bankomatów pozostałych sieci bezpłatna będzie pierwsza wypłata w miesiącu, natomiast koszt kolejnych to już 2,50 zł.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony