dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 14
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 276
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał freestyle36 Zobacz post
    powiem tak .....
    chłopie czegoś ty się najarał że takie głupoty wypisujesz. Znalazł się znawca od siedmiu boleści. (raptem 3 posty na forum i od razu z grubej rury)
    Akurat mam te okna i sobie je bardzo chwale. Wiele osób na forum chwaliło te okna a jakoś nikt ich nie negował.

    Może jesteś sflustrowanym byłym pracownikiem i dlatego tak nadajesz.

    Najlepiej gdyby do twojej wypowiedzi ustosunkował się forumowy @Stary choć wiem że takimi bredniami to sobie du.y nie zawraca.
    Pozdrawiam
    Wykończyć dom.....to jest wyzwanie

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie ma się co denerwować. On już raczej nie pamięta że tu był.


    ps. Tym bardziej uważam że warto, bo widać że panują nad pracownikami i takich dywersantów w porę wyrzucają z roboty.

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zibi1789 Zobacz post
    mam okna passive(flagowy produkt) firmy adams. Same szyby może i ciepłe, ale gwiźdźi mi wiatr przez uszczelki. Serwis wzywałem już kilkukrotnie. Ostatnio się dowiedziałem, że niestety muszę poczekać min. 5 dni na wizytę serwisu bo jest tylko 1 ekipa i to gdzieś w polsce - do fabryki mam tylko 3 km i nikt (z tak dużej firmy) nie mógł mi wyregulować okien a na futrynie zamarzają sople.
    moze sprawdzili pogode i wiedzą że za 5 dni nie bedzie już takich mrozów i nie będzie tematu!
    no ale tak naprawde jesli to tylko 3km od fabryki to mogli by już nie robić jaj i kogoś wysłac chyba ze uwazaja ze to temat sprzedawcy!

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    to nie są okna energooszczędne w takim razie skoro zamarzły od wewnątrz.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    albo montaz nie był taki

  6. #26

    Domyślnie

    Przybyli mili serwisanci podregulowali i wszystko jest OK.

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    to nie są okna energooszczędne w takim razie skoro zamarzły od wewnątrz.
    Cytat Napisał Zibi1789 Zobacz post
    Przybyli mili serwisanci podregulowali i wszystko jest OK.
    Bo widzisz Charlie, czasem okna trzeba podregulować - drewniane także
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    kurcze dopiero dzis zobaczyłem ze temat załozył nasz klient
    I to ten z czasów oczekiwania 3-4miesiace ehh odpukać
    Pozdrawiam

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jarkolo

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-111
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    Jestem totalnie nowy na forum. Nie chcę tutaj biadolić na Adamsa czy też wychwalać ich okna. Ja zdecydowałem się jakiś rok temu na zakup ich okien na profilach brugman. Szczerze mówiąc po roku nie wiem czy zdecydowałbym się jeszcze raz na te same okna, dlatego nie odradzam ani nie polecam zakupu.
    Same okna wyglądają ładnie, uszczelki i klejenia wg mnie bez zarzutu (porównanie do okien sąsiadów lokalnych producentów), czyli do wykonania samych okien nie mogę się przyczepić. Problemem jednak jest fakt, iż wszystkie okna na budowie wyprężyły się, czyli powstały pospolite banany. Ciekawe jest to, że dotyczy to każdego okna nie ważne czy od południa czy od północy, czy wielkość okna to 150 czy 90. Dosłownie wszystkie okna są wykrzywione. Ramy okien są proste, oprócz oczywiście słupka przy oknach dzielonych, który wykrzywił się razem ze skrzydłami.
    Najbardziej charakterystyczne jest to, że góra i dół okna skrzydła wygląda jakby je ktoś złamał (albo przynajmniej jest takie wrażenie wizualne). Okna balkonowe odkształciły się o przeszło 1 cm a to już chyba bardzo dużo. Pozostałe okna nie tak bardzo ale też ich krzywizna przekracza chyba wszystkie dopuszczane normy.

    Piszę tego posta bo chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał już takie doświadczenia z oknami Adams'a. Aktualnie jest złożona reklamacja i czekam na wizytę serwisanta, zobaczymy co powie. Serwisant firmy, które sprzedała i montowała okna był mocno zszokowany.

    Rozmawiałem z kolegą, który jakiś czas temu pracował u producenta profili okiennych. Opowiadał, że czasem otrzymywali reklamacje od producentów okien, które odrzucali ponieważ producent okien zamiast wstawić zbrojenie w cały skrzydle dawał jedynie na narożnikach. Nie wiem czy to prawda czy też nie, ale patrząc na swoje okna mam takie wrażenie, że właśnie góra i dół są odgięte, a część środkowa wyprężona. Możliwe, że jest to również efekt trzymania okna przez ramę i tak to wygląda pomimo pełnego zbrojenia.

    Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać zdjęcia po podaniu maila.

  10. #30

    Domyślnie

    A to zwykły Brugman czy Passivline?

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jarkolo

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-111
    Posty
    3

    Domyślnie

    Zwykły, ciemny kolor, dokładnie dąb bagienny.
    Okna były bardzo mało otwierane, ponieważ nie było takiej potrzeby.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarkolo Zobacz post
    Zwykły...
    Kamień spadł mi z serca bo ja mam PASSIV`a
    Wykończyć dom.....to jest wyzwanie

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał buzzer11 Zobacz post
    Kamień spadł mi z serca bo ja mam PASSIV`a
    Ja mam biały passive line i one nie mają wzmocnienia - prawdopodobnie wzmocnienia mają okna(z serii passive) z futrynami w kolorze.

  14. #34

    Domyślnie

    Nie ma co się bać - tego typu sytuacje czasami mogą się zdarzyć. Adams to dobry producent, im też mogła się zdarzyć wpadka. Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

  15. #35

    Domyślnie

    mogę tylko tyle powiedzieć, że zgadzam się w 100% z kolegą wyżej. A jeśli chodzi o Adamsa to jak dla mnie numer 1 jeśli chodzi o produkcję na Brugmannie i Aluplaście

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał slaku Zobacz post
    mogę tylko tyle powiedzieć, że zgadzam się w 100% z kolegą wyżej. A jeśli chodzi o Adamsa to jak dla mnie numer 1 jeśli chodzi o produkcję na Brugmannie i Aluplaście
    MS chyba też potrafi coś sensownego z Brugmana zrobić?

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jarkolo

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-111
    Posty
    3

    Domyślnie

    "Zbrojenie" - miałem na myśli metalowy profil wewnątrz profilu okiennego. Słyszałem to co napisałem wyżej więc zapytałem
    Do firmy Adams żadnych zarzutów nie mam, okna nam się podobają, brugman to raczej dobry profil więc nie ma co narzekać. I zgadzam się z tym, że jeśli ktoś nic nie robi to się nie myli.
    Zastanawia mnie tylko co mogło być przyczyną takiej sytuacji, z którą ja się spotkałem.

    Tak na marginesie mój szef również zamówił z tej samej firmy passivy i jest zadowolony ja stwierdziłem, że dla zwykłego domu ogrzewanego piecem węglowym i mającego rolety zewnętrzne passivy to duży i zbędny wydatek. To taka luźna myśl dla zastanawiających się

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    A czy okna są szczelne i dobrze się zamykają? Odkształcenie 1 cm jak piszesz to dużo...

    Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać zdjęcia po podaniu maila.
    Zamieść proszę zdjęcia tutaj an forum.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    MS chyba też potrafi coś sensownego z Brugmana zrobić?


    Pewno i potrafi. Ale nie znam dokładnie produktów tej firmy więc nie będę się wypowiadał. A że znam osoby które są zadowolone jak i niezbyt zadowolone z ich okien to tak chyba każdy ma.

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aksamitka2

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    3

    Domyślnie Okna z Salvy w Zielonej Górze

    mam okna adamsa jeszcze nie moge się wypowiedzieć na temat ich jakości bo mam je zbyt krótko jednak zdecydowanie przestrzegam zakupu tych okien w salonie salvy. wcisnąc potrafią słodzą ile się ta byle do montażu później jakie kolwieg błędy to się odcinają a błędów robią masę od złych pomiarów po porysowane szyby. szkoda nerwów

Strona 2 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony