dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Pokażcie swoje kuchnie z Kampry? Jak się sprawują?

  2. #22

    Domyślnie masakra nie polecam

    Witam,
    Stanowczo odradzam , ja posiadam kupiony u nich stół dębowy który już 4 razy był reklamowany miedzy innymi na przebarwienia .
    Po niecałych 2 latach zgłosiłem kolejną reklamację gdyż pojawiły się na nim żółte pasy (stół jest w białym kolorze ) , na blacie i nogach. wygląda to paskudnie .
    Reklamacja została odrzucona z powodu jak to stwierdzili tu cytuje " naturalne żółknięcie forniru ".
    Żałuje zakupu , trzeba było kupić jak mój sąsiad 3 razy taniej w BRW i nie mieć problemu , a nie teraz użerać się z firmą i być tak traktowanym .
    Podpytałem kierowcy ,ponoć brakuje u nich wykwalifikowanych pracowników i zatrudniają byle kogo .

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Mam ich łóżko od 2015r (malowane na biało z obrysami drewnianymi) i nie narzekam , zawsze mogą trafić się gnioty . Każdy producent patrzyłby według mnie się wymigać od uznania gwarancji , cytując klasyka "sorry taki mamy klimat"
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  4. #24

    Domyślnie

    Prezentują się naprawdę rewelacyjnie, bez dwóch zdań A czy sądzicie, że np. takie meble kuchenne warszawa janki będą dobrym pomysłem?
    Ostatnio edytowane przez Kajetan4 ; 18-02-2020 o 10:46
    Powstrzymajcie ich! Powstrzymajcie! Teraz! Czas najwyższy!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony