dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 20
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 387
  1. #21

    Domyślnie

    Super, szybko idziecie do przodu Bedziecie mieli cieply domek! Czekamy na dalsza fotorelacje.

  2. #22

    Domyślnie

    Witam serdecznie.

    Wreszcie znaleźliśmy jakieś zdjęcia z realizacji za co z góry DZIĘKUJĘ Obeliksss'ow i!!! Prosząc oczywiście o następne!!!

    My z żoną również prowadzimy burzę mózgów odnośnie projektu domu i Z69 jest bardzo ciekawy. Wiadomo każdy chce wybrać jak najlepszy dla siebie i przede wszystkim PRAKTYCZNY projekt !!!
    Zauważyłem, że kilku osobom nie podoba się WC w salonie - jak i nam - ale można coś z tym zrobić.
    Dodaję przerobione na szybko trzy projekty w Paint'cie.
    1. WC zamiast PG
    2. WC wyrównane i obrócone
    3. WC wyrównane i obrócone + większa łazienka
    Proszę o komentarze i propozycje.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z69_rzut1_0_wc in&#9.JPG
Wyświetleń:	1397
Rozmiar:	64,9 KB
ID:	41499   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z69_rzut1_0_wc wl&#1.JPG
Wyświetleń:	1387
Rozmiar:	62,5 KB
ID:	41500   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z69_rzut1_0_wc wl&#1.JPG
Wyświetleń:	1361
Rozmiar:	62,5 KB
ID:	41501  

  3. #23

    Domyślnie

    Witam ponownie.

    Dodam kolejny pomysł projektu Z69 z zamianą łazienki i pokoju.

    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z69_rzut1_WC_lewa&#9.JPG
Wyświetleń:	1129
Rozmiar:	58,6 KB
ID:	41690  

  4. #24

    Domyślnie

    Posio_GTi - Pozdrawiamy , Dziś postaram odezwać się na priv, My mamy dokładnie Wasz wariant " 3 "

    Zdjęcia nowe ; po 10'tym lutego mamy mieć okna więc wrzucę nowe fotki, oraz w tygodniu postaram się wrzucić zdjęcia ze środka . Pozdrawiam. Wszystkich.



    Ostatnio edytowane przez obeliksss ; 07-02-2011 o 22:44

  5. #25

    Domyślnie

    Super!!!

    Dziękujemy za zdjęcia

    Świetny pomysł z wyjściem tarasowym z sypialni. Właśnie ciągle żonie o tym mówiłem, że miło jest wyjść z rana z sypialni i przeciągnąć się na świeżym powietrzu patrząc na swój piękny ogród. Aż chce się żyć. WRESZCIE jest ktoś kto to rozumie tak jak ja

  6. #26

    Domyślnie

    witam,

    fajnie, że są zdjęcia i pomysły na zagospodarowanie wnętrza togo domku...
    my również planujemy zakup tego projektu, przesyłam fotkę (mam nadzieję, że się podłączy) z naszym pomysłem na układ,

    ciekawe co Wy na to?

    czekam na kolejne foty, my chcemy ruszyć już niedługo...

    pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z69 nowy szkic 9-&#.JPG
Wyświetleń:	1104
Rozmiar:	56,6 KB
ID:	42505  

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał kieta Zobacz post
    witam,

    fajnie, że są zdjęcia i pomysły na zagospodarowanie wnętrza togo domku...
    my również planujemy zakup tego projektu, przesyłam fotkę (mam nadzieję, że się podłączy) z naszym pomysłem na układ,

    ciekawe co Wy na to?

    czekam na kolejne foty, my chcemy ruszyć już niedługo...

    pozdrawiam
    Witaj.

    Ciekawy pomysł z sypialnia i osobną łazienką - tak po amerykańsku - jednakże trochę małe te łazienki wyjdą - przynajmniej jak dla nas. W jednym mieszkaniu mamy dużą łazienkę to jest super, natomiast obecnie tu gdzie mieszkamy jest mała około 3m2 czyli tak jak Pani narysowała takie dwie. Szczerze to trochę mało.
    Również dobry pomysł to wydzielona garderoba. Także osobne wejście do P.G. z holu - ciągle mi żona o tym mówi, ale the best pomysł to właśnie szafa/spiżarka z kuchni wydzielona z P.G. - bardzo dobry pomysł - żonie się spodobał
    Zaraz dodam zmiany jakie ja bym wprowadził do tego Pani projektu, ponieważ warto rozmawiać i dzielić się pomysłami.
    Zachęcam innych do dyskusji

  8. #28

    Domyślnie

    Dodaję przerobiony projekt Kiety:

    Łazienki w miejsce dużego pokoju - są widne - każda ma okno i przede wszystkim większe
    Większy hol i od razu szafa wnękowa w wejściu - bardziej wygodnie

    Zapraszam jeszcze raz wszystkich do dyskusji
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z69 nowy szkic 10&#.JPG
Wyświetleń:	975
Rozmiar:	56,6 KB
ID:	42890  

  9. #29

    Domyślnie

    Witam,

    Dzięki "Posio_GTi" za rozwinięcie tematu i "dyskusję"...
    Jak dla mnie i żony łazienki są wystarczające wyjdą po ok 4m (2,3x1, można je jeszcze zwiekszyć kosztem pokoju do 2,5, w końcu w łazienkach się zbyt długo nie przesiaduje, a w sypialni się tylko śpi... hehehe
    Wracając do tematu holu i szafy zaraz za drzwiami wejściowymi, to też się nad tym zastanawialiśmy, ale wydaje się nam, że może tam być za zimno, wtedy ubrania w szafie też będą wychłodzone, a to nie będzie zbyt komfortowe. W nszym wariancie są za drugimi drzwiami, a tam już będzie cieplutko

    Z niecierpliwością czekamy na foty, które obiecał "obeliksss", naprawdę fajny domek, ciekawe gdzie budujecie (może być na prv).

    Pozdrawiamy Wszystkich serdecznie.

  10. #30

    Domyślnie

    Witam!
    Wrzucam fotki ,niestety nie mam daru do robienia zdjęć
    1. wygląd zewnętrzny z oknami

    2. widok na kuchnie z salonu.

    3.Widok z kuchni na salon

    Ostatnio edytowane przez obeliksss ; 13-02-2011 o 12:07

  11. #31

    Domyślnie

    Witam.

    Ketia rzeczywiście można poszerzyć łazienkę kosztem pokoju - dobry pomysł

    Wielkie dzięki obeliksss za zdjęcia - dobrze wyszły - ale dużo miejsca jest w salonie i kuchni - SUPER! Dobrze, że wstawiliście te okna między kuchnią i salonem bo moim zdaniem byłoby za ciemno tak jak jest w oryginalnym projekcie.
    Czekamy na kolejne fotorelacje

    Pozdrawiam

  12. #32

    Domyślnie

    Witam,

    "obeliksss" super fotki... fajnie to wszystko wygląda, jaki macie zaplanowany sposób ogrzewania jak w projekcie gazowe, czy coś innego?
    U nas na gaz trzeba jeszcze trochę poczekać, ale ma być, na pewno wstawię 3 komin na przyszłość, teraz będziemy musieli wybrać coś innego, myślimy o peletach.
    O tym czasie w przyszłym roku, chciałbym być na takiem etapie budowy jak Wy, do finiszu coraz bliżej.

    "Posio_GTI" dzięki za sympatyczne słowa na temat naszego pomysłu zagospodarowania, temat zakupu projektu coraz bliżej :-)

    Miłego tygodnia

  13. #33

    Domyślnie

    Witam! Ogrzewanie gazowe , tak naprawdę to niema innego wyjścia w tym domku bo niema kotłowni. Zawsze można postawić zbiornik i później przepiąć się do gazu ziemnego. Nam gazownia dała warunki przyłączenia i zobowiązali się w umowie gaz dać w październiku . Więc powinno być dobrze. Już nie możemy się doczekać Finiszu no i wiadomo każda nowa rzecz w domku cieszy . Pozdrawiamy.

  14. #34

    Domyślnie

    Witam.

    Dobrze obeliksss pisze, że nie bardzo w tym projekcie inne ogrzewanie niż gazowe. Natomiast ja chciałbym mieć garaż przy domku - jest taki wariant w projekcie Z69 - i w innych projektach zauważyłem możliwość zrobienia kotłowni za garażem małym kosztem jego długości. I np. piec z podajnikiem. Dla mnie to akurat jest to ciekawe rozwiązanie ponieważ z tego co mi wiadomo ogrzewanie gazowe jest najdroższe choć najmniej kłopotliwe i wygodne dla domowników. Robiłem rozeznanie wśród rodziny i znajomych i potwierdzają tą opinię.

    Pozdrawiam

  15. #35

    Domyślnie

    hej,

    Wiem, że to PG nie jest duże, dlatego planuję je trochę poszerzyć, tak aby wszedł piec z podjnikiem... No nie zostanie tam wiele miejsca na zapas opału, ale na trochę wystarczy. Z drugiej strony nie jest to duży dom, więc zapotrzebowanie na "grzanie" nie powinno być wielkie, a z podajnika jak nie ma mrozu -15 to na kilka dni powinno wystarczyć.
    Też myśleliśmy, czy nie zrobić garażu z kotłownią, ale z drugiej strony nie ma to jak grzanie w domu bez wychodzenia na zewnątrz :-)
    Takie pomieszczenie w garażu i tak będzie potrzebne na sprzet ogrodowy, itp, no i oczywiście składzik opału...
    Na razie myślimy o domu, a garaż zobaczymy, może wiata na samochód!!!
    Obelikss, a Ty jaki masz pomysł na samochód, bo garażu nie widać :-)

    Pozdrowienia

  16. #36

    Domyślnie

    Dobre pytanie))) wciąż o tym myślimy jak rozwiązać to najlepiej ,pewnie postawimy garaż za domem ,ale jednostanowiskowy bo nie chcemy żeby było widać bryłę garażu w oknie w sypialni ,chyba że uda nam się dokupić kawałek ziemi za naszą działką to wtedy większy postawimy mamy małą działkę więc nie mamy jak za bardzo tam wcisnąć go,powiem szczerze że ten dom naprawdę jest mały zdjęcia tego może nie oddają ale kuchnia i PG są małe trzeba je dobrze rozplanować aby wszystko upchnąć ,a wiadomo żeby je poszerzyć trzeba z czegoś ująć i pewnie masz na myśli wiatrołap który też jest malutki ,trzeba będzie garderobę sezonową na poddasze wynosić bo dużo się rzeczy nie pomieści, zawsze powtarzam mężowi żę ten projekt byłby dla mnie ideałem gdyby miał dodatkowe PG i garderobę w sypialni ,ale wiadomo metraż wzrósł by o 10 m choć chętnie bym na to przystała))

  17. #37

    Domyślnie

    Witajcie ponownie.

    Kieta masz rację, że wychodzenie do kotłowni na zewnątrz to problem, tak jest u moich teściów - zresztą sam robiłem tam jedną kotłownię na dwa domy i całą instalację C.O. z teściem - jednakże mają obecnie zwykły piec ze sterownikiem bez podajnika i to jest kiszka. Ale dopiero teraz się przekonali Nie chciałbym powiedzieć a nie mówiłem... Ale gdy zmienią go w tym roku na piec z podajnikiem to będzie OK. Tak jak napisałaś chodzi się do niego raz na 3-5 dni w zależności od grzania, a steruje się jego pracą sterownikiem w domu, który można dokupić za 100zł - prawie do każdego pieca/sterownika pieca pasuje.
    Dlatego podsumowując uważam, że można będzie przeżyć gdy piec będzie miał osobne wejście
    Natomiast piec w P.G. to także niezłe rozwiązanie - tak ma znajoma - w samym środku domu i sobie chwali.
    A garaż my musimy mieć przy domku bo działka mała i wąska więc z tyłu nie da rady, a do tego będzie odrobinę taniej

    Obeliksss kurcze myślałem, że ten dom jest duży, wielki przynajmniej tak wygląda na planie i na zdjęciach, kuchnia również. Chyba muszę to na wiosnę zobaczyć


    pozdrawiam

  18. #38

    Domyślnie

    Cześć,

    Na początek to pomysł Posio_GTi z odwiedzinami Obeliksssa mi się podoba i mojej zonie również...hehehe :-)
    No domek nie jest duży, ale z drugiej strony powinien być tani w budowie i ekspoloatacji (mam nadzieję), może Obeliksss nam coś powie na ten temat...
    W naszym pomyśle PG to w zasadzie "kotłownia", wg rys. szczegółowego ma 150cm szerokości i 211cm długości, przesunięcie ściany w stronę kuchni spowoduje, że może dojść ok 40cm, a wydłużenie w stronę salonu planujemy o ok 100cm, czyli wyjdzie już całkiem niezły "kwadrat" 190x311.
    Znaleźliśmy też kawałek miejsca na garderobę, a w łazience, która będzie ogólno dostępna postawimy też pralkę, więc temat wydaje się opanowany.
    Zdajemy sobie sptawę, że cudów nie będzie, ale z drugiej strony teraz mamy 50m2 w bloku, więc co tu porównywać...
    My mamy działkę szeroką na 27m, więc jest miejsce z boku na garaż albo nawet dwa, przy założeniu odbicia lustrzanego po prawej stronie będą pokoje, a tam od szczytu nie ma okien, więc nam pasuje... ale najpierw skupiamy się na domku.

    ale się rozpisałem
    pozdrawiam

  19. #39

    Domyślnie

    Witajcie.

    Ciekawe jest właśnie to, że Z69 ma 103m2 i obeliksss twierdzi, że jest troszkę mały Wiem, że każdy ma inny punkt widzenia i tak może być. Dlatego z chęcią na wiosnę zajrzę do obeliksss'a. Muszę sam to zweryfikować
    Powiem szczerze - do tematu j.w. - że mieszkałem wcześniej z żoną w bloku na 50m2 i nawet nawet wystarczyło lecz przeprowadziliśmy się do drugiego, mniejszego mieszkania na 35m2 i jest zdecydowanie za małe na naszą - obecnie- trójkę Osobiście mi 100m2 w zupełności wystarczy

    Dobrze Wam, że macie szerokie działeczki my niestety 18,5 na 42m, ale prawie w centrum Lublina, w takich zielonych płucach więc szkoda nam ją sprzedawać i na niej się pobudujemy
    Kieta a Wy gdzie będziecie się budować?

    Pozdrawiam

  20. #40

    Domyślnie

    Wśród tych wszystkich projektów które są najczęściej wybierane przez ludzi i budowane przez naszych znajomych jest to mały domek) każdy ma powyżej 140m2 ,pokoje i łazienki i salon są wystarczające i większych bym nie chciała ale kuchnia i spiżarka są małe i najgorszy jest układ kuchni bo ciężko ją dobrze zabudować przez drzwi do PG ,wiadomo że gdy mieszka się w 50m2 to te 103 jest lux, my mieszkaliśmy w 120m więc będzie troszkę mniej ale mi to odpowiada mniej do sprzątania tylko do kuchni mam małe ale....

Strona 2 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony