dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 62
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1240
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    Witam, informacja o zmianach znajduje się tu: w Ważne zmiany w Grupach Budujących
    Użytkownicy-założyciele grup mogą przypisywać grupy do poszczególnych województw.
    Prosze o sprecyzowanie błędów. Staramy sie na bieżąco informować i pomagać jeżeli występują jakies kłopoty związane z bieżącym użytkowniem Forum.
    I co ze stopkami w których były odsyłacze do dzienników

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar TMK
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3.143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    137

    Domyślnie

    adminie nasz drogi! i co z błędami?


    Cytat Napisał TMK Zobacz post

    Z błędów:
    1. linki z powiadamiajek mailowych robią piękny followup na adres http://forum.muratordom.pl/group.php
    2. wszelkie subskrypcje do wątków "grupowych" szlak trafił
    3. od nowa subskrybowane tematy mają powiadamiajki, które kierują do pierwszego posta w wątku - genialne....
    4. brak możliwości cytowania w konkretnych tematach
    5. mała czcionka w grupach, nie ma 'dodaj do ulubionych' itd.
    6. nie zlicza ilości postów napisanych w "grupach"

  3. #43

    Domyślnie

    nie mogę dołączyć zdjęć pojawia się coś takiego

    Your submission could not be processed because a security token was missing.

    If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
    Forum Murator

  4. #44
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lidia_G.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Olsztyna
    Posty
    959

    Domyślnie

    Dołączę do grupy narzekających i pytam admina i innych czuwających nad forum:

    1. Jedna z grup, których jestem członkiem straciła wszystkie posty - piszemy od nowa. czy jest szansa, że "oddacie" nam nasze wpisy???
    oto link do grupy "Czy jest tu ktoś, kto zaczyna budowę latem 2010?":

    forum.muratordom.pl/group.php?do=discuss&discussionid=2789#post4293365

    2. Drugi problem jest taki, że mimo, iż mam w ustawieniach ustawioną sygnaturę - odnośnik do dziennika budowy i komentarzy, to gdy piszę posty w grupach, SYGNATURA SIĘ NIE UKAZUJE, ale co dziwne, w tym temacie, pod tym postem, odnośniki do dziennika i komentarzy wskakują bez problemu, tak jak dawniej...
    Prooooszę, przywróćcie nam sygnatury...!

    Bardzo liczę na Państwa i wierzę, że wszystkie usterki niebawem zostaną usunięte.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Lidia_G. ; 17-09-2010 o 17:33

  5. #45
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam, czytamy wszystkie posty na bieżąco. Nasz admin/programista rozchorował się na poważnie, ale mimo kaszlu, kataru i... nie wnikajmy co jeszcze... stara się dopracowywać Grypy Budujące.
    Jaworzno 2008r - przepraszamy za pomyłkę. Oczywiście śląskie.

    1. linki z powiadamiajek mailowych robią piękny followup na adres http://forum.muratordom.pl/group.php [^] - pytanie zawsze? częściowo naprawiane. Można prosić o maila z takim linkiem z redirectem na group.php ? 2. wszelkie subskrypcje do wątków "grupowych" szlak trafił - niestety grupy mają całkiem inne "subskrypcje". Ale obiecujemy, że programista raz jeszcze wybada temat. 3. od nowa subskrybowane tematy mają powiadamiajki, które kierują do pierwszego posta w wątku - genialne.... - tak został zaprojektowany system powiadomień na VB i mechanizm grup. Sprawdzimy czy możliwe do zrobienia. 4. brak możliwości cytowania w konkretnych tematach - j.w. 5. mała czcionka w grupach, nie ma 'dodaj do ulubionych' itd. 6. nie zlicza ilości postów napisanych w "grupach" - to postaramy się tak szybko jak to będzie możliwe przywrócić.

    Lidia_G. - a propos grupy obiecuje zając się zgłoszeniem z samego rana w poniedziałek
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar TMK
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3.143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    137

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    1. linki z powiadamiajek mailowych robią piękny followup na adres http://forum.muratordom.pl/group.php [^] - pytanie zawsze? częściowo naprawiane. Można prosić o maila z takim linkiem z redirectem na group.php ?
    W tym nie pomogę, interesujące mnie wątki zasubskrybowałem od nowa i teraz przenosi tam gdzie trzeba, choć niestety notorycznie na początek w "grupach".

    ps. Informatykowi życzę dużo zdrowia i drugiego kolegi do pomocy

  7. #47
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lidia_G.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Olsztyna
    Posty
    959

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post

    Lidia_G. - a propos grupy obiecuje zając się zgłoszeniem z samego rana w poniedziałek
    Dzięki, czekam zatem na poprawę sytuacji i jeszcze bardzo bym chciała, żebyście z tymi odnośnikami do dzienników budowy zrobili porządek - czemu w tym wątku moja sygnatura się pojawia, a winnych nie??? Chciałabym, żeby pojawiała się ZAWSZE...

    Pozdrawiam całą ekipę - tych zdrowych i tych chorych

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Bardzo proszę o przywrócenie wszystkich postów w grupie "czy jest tu ktoś ,kto zaczyna budowę latem 2010" zmiany przez Państwa wprowadzone pozbawiły nas wielu cennych informacji.Jest to dla mnie nie zrozumiałe tym bardziej,że inne grupy " odzyskały swoje wpisy. pozdrawiam.ilona

  9. #49
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar OlaiJacek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tom Bor Zobacz post
    Bardzo proszę o przywrócenie wszystkich postów w grupie "czy jest tu ktoś ,kto zaczyna budowę latem 2010" zmiany przez Państwa wprowadzone pozbawiły nas wielu cennych informacji.Jest to dla mnie nie zrozumiałe tym bardziej,że inne grupy " odzyskały swoje wpisy. pozdrawiam.ilona
    Witam, ja również proszę o przywrócenie postów w grupie "czy jest tu ktoś ,kto zaczyna budowę latem 2010" oraz odzyskanie pojawiania się sygnaturek pod postami-szczególnie ważne dla osób prowadzących dzienniki jako oddzielne tematt, a więc w wersjach wcześniejszych-jak wiele osób twierdzi bardziej czytelnych i przejrzystych. Pozdrawiam

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Wcięło moje zdjęcia w dzienniku, DLACZEGO???? ( POST Z DNIA 19.09.2010)
    Proszę o wyjaśnienia w tej sprawie!

  11. #51

    Domyślnie

    Cos czuje ze redakcja ma w d.... nasze prośby o powrót do starej czytelnej formy a chyba to forum i my tworzymy. Przez kwietniowa zmianę troszkę osób odeszło z tego forum i tak myślę jak dalej będzie to następne osoby się stąd zabiorą....

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Proszę o wyjaśnienia w tej sprawie!
    Cytat Napisał makawel Zobacz post
    Cos czuje ze redakcja ma w d.... nasze prośby ....
    Bo brak ponurego, a w zasadzie tylko On przejmował się naszymi wpisami.

    Cytat Napisał makawel Zobacz post
    Przez kwietniowa zmianę troszkę osób odeszło z tego forum i tak myślę jak dalej będzie to następne osoby się stąd zabiorą....
    Czyżbyś wykrakał - bo gdzie jest ponury63 ?
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 23-09-2010 o 12:32 Powód: kłopoty z cytowaniem i Forum, które ma dzisiaj prędkość żółwia
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar TMK
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3.143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    137

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Czyżbyś wykrakał - bo gdzie jest ponury63 ?
    Przesada, trzy dni temu jeszcze skrobał na forum. A tutaj co ma robić? Wiecznie tłumaczyć się za kogoś i za to na co nie ma się wielkiego wpływu? Też miałbym dosyć....

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Raczej 33 dni temu - bo ostatni wpis z 20.08.2010r.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar TMK
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3.143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    137

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Raczej 33 dni temu - bo ostatni wpis z 20.08.2010r.
    a prawda

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lidia_G.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Olsztyna
    Posty
    959

    Domyślnie

    Nożesz... kurczę! Czemu nasze prośby obijają się jak groch o ścianę - przydałoby się chociaż jakieś małe wyjaśnienie, a olewanie tematu i ludzi jest nie fair! Adminie nasz drogi (ale z racji lekceważenia coraz mniej drogi), zajmij się naszymi wnioskami, bo się do Ciebie przejedziemy! - całą grupą!

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    podtrzymuję pomysł Lidi w całej rozciągłości. Popsuliście? - popsuliście!.zniechęciliście ludzi ?- zniechęciliście! to naprawić proszę !!!

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    no helloo mieliście kochani administratorzy wziąć się za naprawę w poniedziałek a mamy dzisiaj piątek i co doopa. za dwa dni znów poniedziałek ....

  19. #59

    Domyślnie

    pamiętam ze po kwietniowej rewolucji gro ludzi odeszło na konkurencyjne forum i tym razem tez może się tak stać przez wasze OLEWANIE FORUMOWICZÓW bez których to forum by nie istniało

  20. #60

    Domyślnie

    wciskasz ctrl+f i wpisujesz geolog i kartkujesz chyba ze jest jeszcze jakiś sposób??

Strona 3 z 62

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony