dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar K160
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Sądeczczyzna
    Dzielnica
    Górzysta
    Posty
    590

    Domyślnie Przeciążenie - nowe forum jest przeładowane i za ciężki na wolne łącza. Chcę FM LAJT

    Uwielbiałem forum muratora , dwa lata spędzone tutaj po wiele godzin dziennie. Było prosto i elegancko , skarbnica wiedzy. Niestety nadeszło nowe forum i wszystko prysło i pękło jak bańka mydlana.

    Mieszkam w dziczy i mam wolny internet GSM . Dla możliwości mojego sprzętu nowe forum jest za ciężkie. Za dużo reklam, grafik, bajerów. Otwiera się to tak mozolnie , że skutecznie wykończyło moją miłość do tego miejsca. Owszem jest ładnie, ale przesadziliście z rozmiarami i ilością informacji, reklam.

    Proszę o wersję lajt dla wolnych łączy, gdzie byłby dostęp do samego , suchego forum.

    Bez tego będę się musiał z Wami pożegnać ....z resztą, już wiele osób to zrobiło, bo są konkurencyjne fora, które chodzą jak burza na wolnych łączach.
    Buduję samemu: 160m2; ściana 19cm+15cm styropianu; okna 3szyby 0,8; poddasze ocieplone styropianem i tynkowane; kocioł kuchenny CO 15kW Vienybe D+ podpięty do zbiornika 600l z wężownicą INOX do CWU; To wszystko z meblami i AGD za 260 000zł.

  2. #2

    Domyślnie

    Przeładowanie strony głównej było zgłaszane wiele razy - i nic, jest tam ok. 130 elementów, które przy 8 Mb/s wczytują się (za pierwszym razem, przy wyczyszczonym cache) ok. 5-8 sekund, czasem dłużej. Kto ma wolne łącze, a zależy mu na czytaniu FM, niech startuje ze strony dowolnego działu, przechodząc do innych przy wykorzystaniu menu "Szybka nawigacja" na dole strony, a omijając "główną".

    Brakuje jednak tego, co ma chyba każde porządne forum - wersja lo-fi, odchudzona, pozbawiona awatarów, ikonek i wszystkiego co spowalnia. Tzn. niby jest i działa jako archiwum, ale.. no właśnie nie działa (Database error: The Forum Murator database has encountered a problem)
    >> http://forum.muratordom.pl/archive/index.php
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony