dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zowek

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Jaki osuszacz do mieszkania?

    Mam problem z wilgocią w starym domu, do tej pory wszystkie nasze wysiłki (ocieplenie zewnetrzne, nowe kratki wentylacyjne, skuwanie starych tynków) nie dał wystarczających rezultatów. Latem wszystko kwitnie Dlatego pomyślałam o osuszaczu. Przejrzaałam różne ofert na rynku, jest tego trochę i tradycyjnie trudno sie zdecydować. Powinno być tanio, wydajnie i cicho itd itp. Czy macie jakieś doświadczenia? Na co zwrócić uwagę?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    ja używam osuszacza z castoramy za bodaj 360zł wydajność 10l/24h są dostępne mocniejsze (chyba do 28l/24h za 580zł) i jak na razie jest poprawa ściąga wilgoć elegancko, jest możliwość podpięcia do odpływu, żeby nie wynosić wody po każdych 2,5l odciągniętych.
    http://allegro.pl/item1152611140_osu...i_10l_24h.html
    Coś zupełnie podobnego do tego, tyle, że tańszy..funkcjonalność identyczna. Różnica była już odczuwalna po 24h

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszego kanału murator.tv. Osuszacz budowlany jest niezbędny na budowie, bo znakomicie przyspiesza tempo prac. Nie trzeba czekać w nieskończoność aż jesienią czy zimą ściany, podłogi wyschną. Osuszacz budowlany rewelacyjne usunie skutki zalania mieszkania.
    Osuszacze domowe zadbają o jakość powietrza. Co ciekawe, najlepiej pracują w temperaturze dodatniej. Jeśli chcecie zadbać o powietrze bez stęchlizny w domu letnim, w którym są meble tapicerowane, dywany i książki, najlepszy będzie osuszacz adsorbcyjny, bez sprężarki. Pracuje już od temperatury 1 stopnia Celsjusza.

    O tym wszystkim na filmie. Zapraszamy do obejrzenia:
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony