dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomusxs

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Projektant wnętrz - KRAKÓW i okolice

    Witam wszystkich,

    szukam dobrego projektanta wnętrz, który będzie potrafił sprostać zaprojektowaniu od podstaw wnętrza w domu w stylu dworka polskiego. Czy może ktoś kogokolwiek polecić właśnie z okolic Krakowa , bądź z Krakowa?

    Będę wdzięczny za odpowiedź,

    Tomek

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar AsiaKa
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja mogę polecić panią architekt z firmy Emdesi www.emdesi.pl
    Ona się specjalizuje w projektach wnętrz stylowych, większość projektantów tego nie umie i robi tylko wnętrza nowoczesne.
    Ja chciałam mieć wnętrze w stylu angielskim i projektantka zaproponowała mi przepiekne rozwiazania o których bym nigdy sama nie pomyślała. Znalazła mi też bardzo ładne stylowe meble i bardzo ciekawe płytki retro, nie wiedziałam że w Polsce można kupić takie rzeczy, bo w sklepach ich nie ma.

    Asia


    Cytat Napisał tomusxs Zobacz post
    Witam wszystkich,

    szukam dobrego projektanta wnętrz, który będzie potrafił sprostać zaprojektowaniu od podstaw wnętrza w domu w stylu dworka polskiego. Czy może ktoś kogokolwiek polecić właśnie z okolic Krakowa , bądź z Krakowa?

    Będę wdzięczny za odpowiedź,

    Tomek

  3. #3

    Domyślnie

    Ja ostatnio dostałem w ręce gazetkę z rabatami - rabatybudowlane.pl - jest to też strona internetowa i tam znalazłem kilka fajnych ofert na wykończenie wnętrz. Wybrałem w końcu Format Studio, które robi meble na wymiar i jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że mam meble dokładne takie, jak chciałem, to jeszcze skorzystałem z rabatu i mam je znacznie taniej. Pewnie jeszcze skorzystam z tych rabatów, bo mają dość duży wybór.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KaroM

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-638
    Posty
    3

    Domyślnie

    Troszkę odkopię stary wątek Ale obiecałam że podzielę się tą informacją : z Krakowa znam bardzo dobrego architekta - pani Marta Chmiest z Chmiest Pracownia Architektoniczna. Dla mnie wykonywała projekt ogrodu ale zapewne projekt wnętrz również nie sprawiłby jej problemów

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kata Suria

    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Polecam
    https://www.studio4design.pl/

    fajne projekty robią oraz dosyć dobra cena

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony