dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 37
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 723
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Możesz podać nam na tacy rzut całości z góry?

    PS. wanna 120cm będzie miała nieckę od długości 90cm "przy dobrych wiatrach" oczywiście, będzie to wyglądało jak batyskaf a na poważnie, to wchodzenie do takiej miski ciężko będzie nazwać kąpielą i wszyscy pewnie przerzucicie się na natrysk a batyskaf będzie dalej straszył w łazience.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Moja koleżanka ma taką wannę - wygląda strasznie, jak głęboka balia

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ad kolory - za dużo! W łazience - przy umiejętnym doborze - maksymalnie 3 kolory, 2 materiały. A u Ciebie w tym maleństwie 2 kolory płytek, drewno, farba, luksfery. Pamiętaj, że potem dojdzie kolor z armatury i dodatków.

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    daemon

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jestem tego samego zdania. Poprawia to estetykę.

  5. #45

    Domyślnie

    Udało mi się coś wykombinować. (w rogu obok drzwi jest prosznic) Co o tym sądzicie? ewentualnie co byście zminili? Chciałabym tez żeby łazienka nie była cała w płytkach, ale jeszcze nie wymyśliłam jak to zrobić żeby miało ręce i nogi, myślałam żeby dać płytki na wszystkich ścianach do połowy - tak jak to kiedyś kładziono w łazienkach (przynajmniej u moich rodziców tak było), ale nie wiem czy to nie będzie właśnie wyglądało starodawnie:/
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka1.jpg
Wyświetleń:	250
Rozmiar:	38,3 KB
ID:	20186   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka2.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	34,5 KB
ID:	20187   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka.jpg
Wyświetleń:	212
Rozmiar:	29,0 KB
ID:	20188  
    M42

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Starodawne to teraz jest układanie płytek pod sufit

    Pewnie nie będę obiektywna, skoro rozrysowałam wyżej swoją wizję tej łazienki, ale uważam, że zmierzasz ku zrobieniu ze świetnej przestrzeni przeciętnej łazienki z pralką na widoku

  7. #47

    Domyślnie

    Udało mi się zrobić rzut w dość prymitywnym programie , ale zawsze
    http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/...ode/9937486602
    drzwi będą się otwierać w drugą stronę. Grubości ścian nie mogłam zmienić więc tak musiało zostać. Na prawo ścianka ma 60 cm.
    Daliście mi do myślenia jeżeli chodzi o wannę 120 , mam dylemat bo dzieci małe i gdzieś trzeba je kąpać, brodzik do mnie nie przemawia. ale z drugiej strony 4-5 latki to już pod prysznicem spokojnie mogą się bawić. Chyba będę musiała się przekonać do brodzika.
    co do kolorów to nie do końca mogę się zgodzić , że jest ich dużo. Ma byc taka kolorystyka :
    http://www.cersanit.com.pl/cms_foto/23/a_kando_3.jpg
    Szary +ecru, fragmenty które będę tylko malowane maja być w kolorze jaśniejszych płytek (tych ecru) . Luksfery tez maja być mleczne w takim kolorze. Zastanawiam się tylko nad meblami czy ciemny czy jaśniejszy brąz. Mówisz, że to zbyt kolorowo? Brązowe meble mają ocieplić tą szarą łazienkę.

    Jeszcze teraz tak myślę, że gdyby miało to mnie poratować to ścianę na prawo od drzwi mogę z 20 cm przesunąć (kosztem sypialni) , ale to już ostateczność
    Ostatnio edytowane przez peace ; 16-08-2010 o 19:05

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Trzymałabym się szarości, bez drewna. A jeśli chcesz szafki i żeby było nowocześnie, to polecam lakier Dodatkami będziesz modyfikować klimat: ecru + szary = w dodatkach turkus, kobalt, czerwień itd. To łatwo wymienić, a jak już zrobisz drewnianą szafkę, to po ptokach: ecru + szary + brązowy

  9. #49

    Domyślnie

    No dobra, skusiłam się na twoje rozwiązanie tylko czy nie będzie za wąskie przejście obok wanny? a zależy mi na dużym blacie przy zlewie. I zastanawiam się czy ta ścianka nie sprawi że pomieszczenie będzie mniej przestronne. Sorki że tak marudze,ale wiadomo, każdy chce podjąć dobrą decyzję. Czekam na uwagi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łł.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	29,7 KB
ID:	20225  
    M42

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ile cm zostaje między wanną a blatem? Nie jestem pewna, czy ścianka nie jest zbyt daleko.
    Ściankę zrobiłabym o wys. 120 cm, akurat pokryje się z zabudową stelaża wc.

  11. #51

    Domyślnie

    miedzy blatem a wanna zostaje jakies 55-60cm - trochę mało. Ja raczej myslalam o ściance do samego sufitu - wtedy zabudowalabym polkami przestrzen nad pralka. Ale masz racje ze gdyby zrobic ją niższa to zyskuje się wizualnie wieksza lazienkę. Jestem w kropce
    M42

  12. #52

    Domyślnie

    no wlasnie mi czasem brakuje wyobrazni, widze tutaj kuchnie to jakos nie zawsze sama wyobraze sobie takie kafelki w lazience.

  13. #53

    Domyślnie

    a zobacz tam na stronce. Oni oferują poradę dekoratora i jest tam też chyba jakiś program do dekorowania

  14. #54

    Domyślnie

    http://www.paradyz.com.pl/Collection...piumetta-piume
    http://www.paradyz.com.pl/Collection...m/secret-edeno
    http://www.paradyz.com.pl/Collection...om/cydonia-don
    Tu masz parę ciekawych rozwiązań kolorystycznych co do Twojego projektu. Ten ostatni z czerwonym akcentem wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Jak masz akcent na płytkach wtedy możesz dobrać bardziej stonowane meble.

  15. #55

    Domyślnie

    Na Twoim miejscu skupiłabym się na prysznicu. Wanna naprawdę tu nie pasuję. A to co można wstawić w miejsce wanny będzie tylko michą;/ Lepiej postawić brodzik. i tu ewentualnie też możesz zaszaleć dając jakąś ładną przesłonę. Skoro chcesz mieć mleczne luksfery to może drzwi z mlecznego szkła? A brodzik, który może być dość spory możesz obić np. Kolorową mozaiką

  16. #56
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar własciciel mondeo
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    85-789
    Dzielnica
    koło Biedronki
    Posty
    29

    Domyślnie

    posluchaj kolezanki mozaiki sa super, obłozyc sobie brodzik prysznica lub caly mostawic z bloczków i tylko jeden dzrwoi dac i całosc oblozyc mozaiką, ja jestem w 100 procentach za plytkami na prysznicu

  17. #57
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar własciciel mondeo
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    85-789
    Dzielnica
    koło Biedronki
    Posty
    29

    Domyślnie

    posluchaj kolezanki mozaiki sa super, ob

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    peace Chodziło mi o rzut z góry łazienki ale razem z ceramiką sanitarna i tym co planujesz by tam było, będzie mnie i pewnie nie tylko mnie łatwiej coś zaproponować wg naszych koncepcji.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  19. #59
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar własciciel mondeo
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    85-789
    Dzielnica
    koło Biedronki
    Posty
    29

    Domyślnie

    gdzie kolezanko ten progrma do dekorowania?

  20. #60

    Domyślnie

    no takie porady to cos dla mnie zdecydowanie
    pewnie juz bezplatna skoro do ich plytek.

Strona 3 z 37