dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram do swojego domu:

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wann

    14 13,86%
  • 11 10,89%
  • 14 13,86%
  • 62 61,39%
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 109
  1. #1

    Domyślnie Wana czy prysznic?

    Mam pytanie co macie w swojch łazienkach: wanne czy prysznic? W sobote rozprowadzają i kanalizacje i już teraz muszę podjąć decyzje co gdzie chce mieć. Niestety mam za małą łazienkę żeby było i to i to.

  2. #2

    Domyślnie

    w jednej łazience mam wannę i sobie chwalę
    a w drugiej mam przysznic i też sobie chwalę

    opinia jest jak du... każdy ma inną

  3. #3

    Domyślnie

    Wiele przecież zależy od Twoich i rodziny upodobań higienicznych.

    Wannę lubię od czasu do czasu, na codzień kocham kabinę z prysznicem.
    Gdybym już musiała wybierać tak jak Ty,szukałabym wanny z osłoną.
    W przeciwnym razie byłabym niewolnicą permanentnie mokrej podlogi.
    pozdr.
    cele budzą szacunek

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli łazienek masz więcej niż jedną to moim zdaniem i wanna i prysznic.

    Prysznic - bo mniej wody zużywa i generalnie nadaje się lepiej do szybkiego mycia. Wanna - bo i dzieci łatwiej się myje a i poleżeć czasem fajnie.

    Jeśli łazienka jedna - imho wanna z baterią prysznicową wystarczy

  5. #5

    Domyślnie

    Wanna MUSI być Reszta w zależności od upodobań i kasy

  6. #6

    Domyślnie

    Zrób dwa w jednym, tzn. dodaj kabinę prysznicową do wanny
    Rozwiązanie najbardziej ekonomiczne pod każdym względem

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli masz tylko tą jedną łazienkę to radzę wannę, a jeśli masz drugą to w jednej wannę a w drugiej prysznic. Ja przed paru laty u siebie w bloku wyrzucilem wannę i wstawilem prysznic z głębokim brodzikiem i będę tego żałował dopoki nie wprowadzę się do domu gdzie w jednej łazience będę miał prysznic a w drugiej wannę . Do wanny zawsze możesz założyć zasłonę choćby taką foliową i możesz korzystać jak z prysznica, ale nawet w głębokim brodziku nie poleżysz, nie odpoczniesz, nie wymoczysz się itd itp. Dziś widzę same zalety wanny i żeby nie to że aby wstawić ją z powrotem musialbym rozwalić glazurę i przerobić instalację to zrobiłbym to od razu. Prysznicem nacieszyłem się po kilku m-cach, a życie trwa dalej, i bardzo się cieszę jak zajadę do rodziców bo mogę się wykąpać jak człowiek.
    pzdr

  8. #8

    Domyślnie

    sluchaj najlepiej jak bedziesz miec wannne do ktorej zawsze mozesz dokupic parawan i bedziesz mogla wziasc prysznic "i wilk syty iowca cala"
    BETY

  9. #9

    Domyślnie

    Polecam podwójny zestaw - wanna i prysznic. Mimo, że mamy małą łazienkę, kombinowaliśmy tak długo z ustawieniem, aż znalazło się miejsce na jedno i na drugie.
    Dzięki temu Małżowinka może relaksować się w wannie, a ja masować wodą pod prysznicem
    Pozdrowienia

  10. #10

    Domyślnie Zdecydowanie wanna!

    Wanna = leżenie + prysznic
    Prysznic = tylko prysznic.

    W wannie zawsze mozna wziąć prysznic (potrzebna tylko osłona), odwrotnie nie sądzę. Poza tym w wannie można się schylić beż przylepiania tyłka do zimnej osłony tak jak w prysznicu.
    Wanna daje poprostu więcej możliwości, więcej miejsca i wiecej radości!
    (mówiłam już, że w wannie jest fajnie z osobą toważyszącą?)
    Pozdrawiam i wanny życzę!
    Jaśka
    -------

  11. #11

    Domyślnie

    W wannie prysznic weźmiesz, na odwrót nie, poza tym jeśli pranie czy dziecko małe w przyszłości to też raczej wannienka być musi, choć ja zwolennikiem gorącym kabin różnego rodzaju jestem.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Ja też uważam że wanna i prysznic a jak się nie da to tak jak poprzednicy wanna z parawanem.
    Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru.

  13. #13

    Domyślnie

    na dole mam dużą wannę ku mojej radości a w małej łazience na siłę wcisnęłam prysznic męzowi przy mojej wannie parawan tylko by psuł urok

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    u mnie w łazience jest i wanna i prysznic...

  15. #15

    Domyślnie

    Jeżeli masz warunki na tyllo jeden wybór to wybierz wannę. Na razie mieszkam w bloku i wymieniłam jakiś czas temu (taka była moda) wannę na prysznic. Teraz nie powtórzyłabym tego błędu. Nie wyobrażasz sobie jak człowiek tęskni za wygrzaniem kości w wannie pełnej wody z pianą...

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Józia S.
    wymieniłam jakiś czas temu (taka była moda) wannę na prysznic. Teraz nie powtórzyłabym tego błędu
    Dokładnie to samo zrobili moi znajomi i teraz strasznie żałują. Mają małe dziecko i żeby je wykąpać latają z miskami, bo do prysznica maluch jeszcze nie dorósł i zbyt szybko nie dorosnie.

  17. #17

    Domyślnie

    Mam i jedno i drugie, ale mieszkam ponad rok i z wanny korzystałem tylko KILKA razy, żona - kilkanaście. Korzysta z niej syn, pewnie dopóki nie podrośnie i nie doceni zalet prysznica

    Jeżeli nie masz wyjścia - zdecydowanie mix (wanna połączona z prysznicem).

    pozdra
    all,
    z okolic Wa-wy

  18. #18

    Domyślnie

    Tak jak wyżej wanna + parawan jeśli nie masz możliwości innej aranżacji.W moim przypadku mam dwie łazienki więc mogę pozwolić sobie i na prysznic i na wannę .

  19. #19
    Mandragor
    Guest
    Mandragor

    Domyślnie

    Może ktoś mi podpowie gdzie można kupić wanne razem z kabiną prysznicową. Widziałem takie wanny w gazetach ale nie mogę znaleść żadnej firmy, która oferowałaby takie wanny. najbardziej odpowiadała mi wanna, która w nogach miala kształ koła i była osłonięta szklanym zaokrąglonym parawanem.

    Z góry dzięki za odpowiedz.

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał tommi5
    Zrób dwa w jednym, tzn. dodaj kabinę prysznicową do wanny
    Rozwiązanie najbardziej ekonomiczne pod każdym względem
    E. to nie to samo ..... a co z zacieśnianiem więzi rodzinnych pod prysznicem?
    IMHO jeśli juz - to i wannna dla tych co lubia poleżeć i prysznic.
    A jak ktos ma psa to prysznic na dole jest naprawdę niezbędny , zwłaszcza w porze deszczowej ;p
    pozdarwiam
    Mwanamke

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony