dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram do swojego domu:

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wann

    14 13,86%
  • 11 10,89%
  • 14 13,86%
  • 62 61,39%
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 109
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Duż wanna jest sto razy lepsza do zacieśniania więzi rodzinnych, taką wspólną kapiel w pachnącej pianie polecam wszystkim
    A jeśli chodzi o psa, to też nie ma problemu z wsadzieniem go do wanny. A jak pies ma kąpielowstręt, to wanna też jest lepsza, jedna osoba może z nim siedzieć w wanie i trzymać, pilując żeby nie wyskoczył

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Olsen
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Skąd
    Konstancin Jeziorna
    Kod pocztowy
    05-510
    Posty
    632

    Domyślnie

    Wanna 100%

  3. #23

    Domyślnie

    Moja 9 -letnia córka omija prysznic szerokim łukiem. Jest jej zimno,łaskocze ją ,nie ma piany,moczą się jej włosy a ona nie chce-i 100 innych powodów na nie. W tym przypadku brak wanny=klęska żywiołowa i ciągły stres.

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Po prawie czterech latach w końcu mam wannę.Przez ostatnie lata byłam zmuszona korzystać z prysznica i naprawdę o niczym tak nie marzyłam jak o gorącej długiej kąpieli.

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    Spróbuj poczytać gazetę pod prysznicem.Bez laminowania nie masz szans.

  6. #26

    Domyślnie

    Mam dwie łazienki i w górnej mam wannę, a w dolnej prysznic

  7. #27

    Domyślnie

    Też uważam, ża najlepiej jedno i drugie.... Tak będę miała w domku, ale w mieszkaniu mam tylko prysznic, za to z głębokim brodzikiem. Też nie narzekam.

  8. #28

    Domyślnie

    Jeśli rozmiar łazienki pozwala - to jedno i drugie. Tak mam u siebie i jest dobrze. Zależnie od nastroju, czasu i potrzeby korzystamy z tego lub tamtego. Jeżli masz małe pomieszczenie - zdecydowanie polecam wannę z powodów, jak w poprzednich postach.
    Janu

  9. #29

    Domyślnie

    Jesli jest jedna łazienka i do tego mała, to chyba najlepiej wannę i kabina nawannowa. U nas będą dwie łazienki - na dole z prysznicem, na górze właśnie wanna ale koniecznie z zabudową (żeby w razie chęci prysznica nie latac po schodach).

  10. #30
    Jackie
    Guest
    Jackie

    Domyślnie

    A ja wypróbowałem już wszystko i stanowczo stwierdzam: najlepsza jest wanna narożna, z siedziskiem. Możesz brać kąpiel, brać prysznic na stojąco oraz prysznic na siedząco. Mnie najbardziej odpowiada prysznic na siedząco i do tego nie potrzeba nawet żadnej zasłony czy parawanu. Po prostu woda nie rozpryskuje się po łazience, bo strumień leci dość nisko (siedzisz) i krople lądują w wannie, zamiast na podłodze.

  11. #31
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Prosimy o odpowiedź. Zamieścimy tę sondę na łamach "Muratora". Dziękujemy.

  12. #32

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    w ankiecie nie ma pozycji "wanna i prysznic na parterze".
    U mnie będzie i wanna i prysznic, tylko dom parterowy...
    w mieszkaniu mamy teraz prysznic i bardzo to sobie chwalę, mimo że całe dotychczasowe życie spędziałam w mieszkaniu w którym była wanna. Mały kryzys przeżyliśmy jedynie w okresie gdy nasz syn był jeszcze za mały żeby korzystać z prysznica a za duży do wanienki dziecięcej. Ale i tak nie żałuję. Wanna to przyjemność od czasu do czasu - a do codziennego mycia wygodniejszy jest prysznic. To nieprawda, że wanna z obudową prysznica jest tak samo wygodna i spełnia te same funkcje co prysznic, bo zazwyczaj ma dość śliskie dno (nie jest profilowana jak brodzik, no i jeszcze niewygodnie się do takiej wanny wchodzi (jest wysoka)
    W domu będzie wanna, bo po to buduję dom, żeby mieć czas i możliwość na relaks. A prysznic - nadal będzie dużo częściej w użyciu.
    Gdybym musiała wybierać międfzy jednym a drugim - nadal wybrałabym prysznic.
    Pozdrawiam,
    gaga2

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    ja z uwagi na projekt mam jedną łazienkę (3 osoby) i będzie tylko wanna.
    po 20 latach korzystania wyłącznie z prysznica mam go szczerze dosyć
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  15. #35

  16. #36

    Domyślnie

    Ze wzgledow gabarytowych wanna bedzie w lazience na poddaszu natomiast prysznic bedzie w dolnej lazience.

  17. #37

    Domyślnie

    Od dwóch lat mieszkamy jedynie z prysznicem bo druga łazienka jeszcze nie wykończona i STRASZNIE!!! brakuje mi wanny.Niestety tylko mi....bo mąż i 2,5-letnia Misia mojej tęsknoty nie podzielają.Dziecko jestem w stanie zrozumieć bo nie wie co traci ale mąż..?
    Mama Misi

  18. #38

    Domyślnie

    W łazience na dole - prysznic
    W łazience na górze wanna i prysznic.
    Nie obyło się jednak bez burzenia ściany żeby to wszystko zmieścić, ale jestem zadowolona, że się udało.

  19. #39

    Domyślnie

    Zaznaczyłam trzecią opcję, ale to niezupełnie będzie tak. W łazience na parterze, która jest połączona z naszą sypialnią będzie wanna (to jedno z moich ulubionych miejsc w domu, więc musi być ), druga łazienka na parterze (m. in. dla gości i przebywających na dole, czy w ogrodzie) będzie miała prysznic, natomiast łazienka dzieci na górze też prysznic, ale to już jednogłośny ich wybór.

  20. #40

    Domyślnie

    Mojej opcji też do końca nie ma:
    na parterze prysznic
    na pietrze wanna (mała i głęboka) i prysznic.
    Jakoś te wszytskie narożne wanny są płytkie, bardzo mało jest głebokich wanien .

    Obecnie mam tylko prysznic i sobie chwalę. Problemem jak u poprzedników to małe dziecko i np. wypranie olbrzymiego grubaśnego koca, wówczas trzeba usmiechnąć się do mamy.

    Pozdr...
    Pozdrawiam Groszek

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony