dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram do swojego domu:

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wann

    14 13,86%
  • 11 10,89%
  • 14 13,86%
  • 62 61,39%
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 109
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Brakuje mojej opcji.

    Na parterze prysznic, na piętrze i wanna i prysznic.

  2. #42

    Domyślnie

    u mnie: na dole wanna, na górze prysznic i większa wanna (obie narożne)

    Na dole wanna bo: mamy 3 -letnie dziecko, kiedy będzie się pluskało - lepiej mieć je na oku, podczas np. ogladania telewizji w salonie, czy robienia kolacyjki w kuchni.
    Poza tym niektóre delikatne rzeczy piorę ręcznie, więc wanna przyda się na dole, bliżej do pralni w piwnicy.
    Na górze większa (od dolnej) wanna na celebrowanie kąpieli i obowiązkowo prysznic na ekspresowe poranne mycie.

  3. #43

    Domyślnie

    Prysznic na dole w łazience dla gości
    wanna na górze w pokoju kąpielowym

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Prysznic na dole w malej łazience, a u góry w dużej łazience wanna

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nurni
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.863
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Na dole prysznic - dla "gościa"
    Na górze normalna wanna (spróbujcie umyć wannę narożną , a i wody do niej wchodzi "troszkę" więcej ), prysznic i mała sauna.
    Na razie w planach, ale zaczynamy lada dzień
    Mój DOM na mojej ZIEMI.
    Dziennik
    Komentarze

  6. #46

    Domyślnie

    Na dole kabina. Na górze kabina i wanna.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał nurni
    Na dole prysznic - dla "gościa"
    Na górze normalna wanna (spróbujcie umyć wannę narożną , a i wody do niej wchodzi "troszkę" więcej ), prysznic i mała sauna.
    Na razie w planach, ale zaczynamy lada dzień
    ale za to jak narożna pieknie wygląda.... zwykła się nie umywa, a wody nie trzeba lać po brzegi, poza tym narożna - narożnej nie równa (wielkość)

  8. #48

    Domyślnie

    Powiedzcie mi Moi Drodzy, dlaczego na dole - "dla gościa" ma byc prysznic nie wanna? a może "gość" wolałby zażyć trochę luksusu będąc u Was i wykąpać sie w wannie
    A może prysznic to sposób na szybsze pozbycie sie intruza??

  9. #49

    Domyślnie

    Po prostu zazwyczaj na dole jest mniejsza łazienka i zmiesci sie tylko prysznic. A gość jak się będzie chciał wykąpać podrepcze po schodach na "górkę".

  10. #50

    Domyślnie

    Mam łazienkę 13 m2,więc zmiesciłem bez problemu wannę i kabinę.Efekt jest taki,że z wanny korzysta żona i to sporadycznie,ja w ciągu 2 lat wskoczyłem do wanny może ze 3 razy a syn tylko raz.
    Pozdrawiam.

  11. #51

    Domyślnie

    Obecnie mam w mieszkaniu tylko prysznic i już nigdy w życiu nie popełnie takiego błędu. W wannie zawsze można wziąż prysznic ale odwrotnie się nie da. Jeżeli można to i wanna i prysznic jeżeli nie można stawiam na wanne.

  12. #52

    Domyślnie

    Prysznic na dole w łazience ,na górze wanna.Wiech.

  13. #53

    Domyślnie

    Na dole prysznic, na gorze wanne i prysznic. Zaznaczylem ostatnia opcje.

    pzdr.
    brzuzens

  14. #54

    Domyślnie

    mam dwie łazienki- mniejsza na dole większa na poddaszu. wszyscy się pchają do mniejszej mam tam prysznic- rewelacja! na górze mam prysznic i wannę mieszkam w nowym domu już 3 lata z wanny korzystałam TYLKO 3 razy- nie ma na to czasu!

  15. #55

    Domyślnie

    U nas będzie na dole prysznic, a na górze prysznic i wanna. Wanna będzie głównie ze względu na dzieci- uwielbiają bawić się w kąpieli. Ja natomiast jestem zwolenniczką prysznica, bo w ciągłym biegu, nawet kiedy mam okazję posiedzieć w wannie to nie potrafię, ale może w przyszłości się nauczę .

  16. #56

    Domyślnie

    Nie ma takiej opcji w ankiecie, ale w moim domku będą dwa prysznice i wanna. Wielka wanna. Życie bez wielkiej wanny - to nie życie .


    Pozdrawiam - Grzegorz

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Gierga
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    105

    Domyślnie

    Na parterze wanna, na piętrze wanna + prysznic.
    REKLAMA

  18. #58

    Domyślnie

    Mam dom parterowt z dwoma łazienkami w jednej zamontuje prysznic, a co do drugiej zastanawiam sie nad wanną lub wanną i prysznicem. W związku z tym co wcześniej napisałem mam problem z wypełnieniem ankiety. Nie przewidziano takiej opcji.

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    w mojej parterówce- w łazience i wanna i prysznic

  20. #60

    Domyślnie

    Popieram tych co są ZA wanną i prysznicem Dom budujemy na wszystkie pory roku. Latem :kilka odświeżających kropel pod prysznicem , zaś zimą na rozgrzanie i wymoczenie ciałka - dłłłłłuuuuga kąpiel z wonnymi olejkami i świecami, muzyka w tle, kieliszek z szampanem... hm..

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony