dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram do swojego domu:

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wann

    14 13,86%
  • 11 10,89%
  • 14 13,86%
  • 62 61,39%
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 109 z 109
  1. #101
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar goralandrzej
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    78

    Domyślnie

    Najlepsze jest to i to przyjemnie jest poleżeć w wannie a jak trzeba szybko się umyć to prysznic jest idealny.

  2. #102
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Funia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    5.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    I wanna i prysznic.

    Ale żadnej odpowiedzi nie mogę zaznaczyć, bo nie pasuje.

    Na dole tylko kibelek i umywalka.
    Na poddaszu w naszej łazience - jedno i drugie, a w łazience dziecka (dzieci ) wanna, ale tak obudowana, żeby można było wziąć prysznic,

  3. #103
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar inż. Mamoń
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Tym razem u mnie jest jak u zdecydowanej większości. Wanna na górze, a na dole prysznic. Nie wyobrażam sobie domu bez wanny. Z kolei 2 wanny to byłaby rozpusta. A jak na dole jest też łazienka i mieści się w niej prysznic to warto go zrobić. Przyda się.

  4. #104

    Domyślnie

    Do wszystkich, którzy stwierdzili, że wanna z osłoną to dwa w jednym, i że świetnie można brać w czymś takim codzienny prysznic. Macie rację. Ale pod jednym warunkiem: tylko jeśli planujecie nigdy się nie zestarzeć

    co do naszych gustów, nie da się zagłosować, bo: na parterze prysznic, na górce prysznic, zostawiona ewentualność wstawienia wanny w kotłowni w piwnicy, w jakiejś mglistej przyszłości.

  5. #105

    Domyślnie

    Do wszystkich, którzy stwierdzili, że wanna z osłoną to dwa w jednym, i że świetnie można brać w czymś takim codzienny prysznic. Macie rację. Ale pod jednym warunkiem: tylko jeśli planujecie nigdy się nie zestarzeć

    co do naszych gustów, nie da się zagłosować, bo: na parterze prysznic, na górce prysznic, zostawiona ewentualność wstawienia wanny w kotłowni w piwnicy, w jakiejś mglistej przyszłości.

  6. #106

    Domyślnie

    zawsze uważałam że wanna to jedno a prysznic to drugie, nie podoba mi się łączenie tych dwóch form ale jeśli ktoś nie ma wyjścia to inna sprawa

  7. #107

  8. #108

    Domyślnie

    Prysznic zdecydowanie. Kiedyś wolałam wannę, teraz nie zamieniłabym prysznica na wannę. Za długo bym siedziała i nie wiedziała kiedy wyjść, dzieciaki tak samo a teraz prysznic 10 minut i po problemie. Poza tym mamy niewielką łazienkę, kiedyś była w niej wanna i naprawde nie było w niej miejsca OBecnie mieści się kosz na pranie, jak równiez jest ogólnie luźniej.

    Kabina moim zdaniem łązna, zdecydowanie nie szpeci łazienki:


    Zdecydowaliśmy się na taka w kolorze złotym.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a10a43125fbb2baee251dd1e0313a5726b936387.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	459143  
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-05-2022 o 13:52

  9. #109
    Banned
    widenskaalicja7

    Zarejestrowany
    May 2022
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    Gdybym miała wybierać, to wanna Jednak nie ukrywam, że dobrze by było mieć jedno i drugie

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony