dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 53
Pokaż wyniki od 981 do 1.000 z 1057

Temat: "Chemistral"

  1. #981
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Daleki jestem od teorii spiskowych, ale wytłumaczcie mi jak to jest: mamy zamkniętą przestrzeń powietrzną,samoloty pasażerskie nie latają, a od kilku dni nad trójmiastem latają samoloty w różnych kierunkach i zostawiają piękne smugi ,które rozlewają się i zasłaniają niebieskie niebo. Najlepsze jest to ,że leci sobie samolot i raptem skręca o 90stopni i leci w drugim kierunku.

  2. #982
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Pierwsze zdanie i już błąd. Skàd masz informację o zamkniętej przestrzeni lotniczej ?
    A cargo nie lata ?
    W tej chwili widzę 30samolotów nad Polską
    https://www.flightradar24.com/51.94,20.95/8

    Do tego lata jeszcze wojsko.

  3. #983
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Daleki jestem od teorii spiskowych, ale wytłumaczcie mi jak to jest: mamy zamkniętą przestrzeń powietrzną,samoloty pasażerskie nie latają, a od kilku dni nad trójmiastem latają samoloty w różnych kierunkach i zostawiają piękne smugi ,które rozlewają się i zasłaniają niebieskie niebo. Najlepsze jest to ,że leci sobie samolot i raptem skręca o 90stopni i leci w drugim kierunku.
    To moi koledzy robią w Gdańsku depopulację. Czemu pytasz?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  4. #984
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Daleki jestem od teorii spiskowych, ale wytłumaczcie mi jak to jest: mamy zamkniętą przestrzeń powietrzną,samoloty pasażerskie nie latają, a od kilku dni nad trójmiastem latają samoloty w różnych kierunkach i zostawiają piękne smugi ,które rozlewają się i zasłaniają niebieskie niebo. Najlepsze jest to ,że leci sobie samolot i raptem skręca o 90stopni i leci w drugim kierunku.
    Pacholęciu nie zaiskrzyło pod berecikiem (z antenkom lub bez), że na przykład aeroplana zaraz po starce musiała wylądować z przyczyn technicznych? Samolot zatankowany do pełna nie może wylądować natychmiast, bo jest zbyt ciężki ( tak,tak ale wystartowac mógł!) . W takiej sytuacji samolot musi zrzucić część paliwa i dopiero może wylądować i wtedy "kręci kółka" gdzieś w pobliżu lotniska. Lub na przykład był to lot testowy i zwroty o 90 stopni służyły wywołaniu określonej reakcji samolotu i badano wskazania przyrządów? Przyczyn może być multum. Słowa: "mamy zamkniętą przestrzeń powietrzną,samoloty pasażerskie nie latają" dowodzi kompletnej ignorancji autora w sprawach lotniczych.
    Jak od miesiąca czy dwóch nie latają nad domem autora postu, to znaczy że nie latają w ogóle?

    Jasny gwint! Napisałem o zrzucaniu paliwa czyli wygadałem się że chemitrails to prawda! Jasny gwint! Co tera bedzie?
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 23-04-2020 o 20:45

  5. #985
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Pierwsze zdanie i już błąd. Skàd masz informację o zamkniętej przestrzeni lotniczej ?
    A cargo nie lata ?
    W tej chwili widzę 30samolotów nad Polską
    https://www.flightradar24.com/51.94,20.95/8

    Do tego lata jeszcze wojsko.
    Spoko. Jutro popatrzę w dzień i porównam z mapą.Zobaczymy

  6. #986
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Intrygujące....te 90*. A ten drugi kierunek to wtedy ile? 270* , 60* , 180*?
    I zamknięta przestrzeń powietrzna....hm...

    https://www.flightradar24.com/46.62,18.46/5
    Wiesz podałem bardziej obrazowo jak to wyglądało. Zazwyczaj samoloty lecą prosto .Dziś miałem cały dzień laby na słońcu i tak z nudów patrzałem co się dzieje

  7. #987
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Pacholęciu nie zaiskrzyło pod berecikiem (z antenkom lub bez), że na przykład aeroplana zaraz po starce musiała wylądować z przyczyn technicznych? Samolot zatankowany do pełna nie może wylądować natychmiast, bo jest zbyt ciężki ( tak,tak ale wystartowac mógł!) . W takiej sytuacji samolot musi zrzucić część paliwa i dopiero może wylądować i wtedy "kręci kółka" gdzieś w pobliżu lotniska. Lub na przykład był to lot testowy i zwroty o 90 stopni służyły wywołaniu określonej reakcji samolotu i badano wskazania przyrządów? Przyczyn może być multum. Słowa: "mamy zamkniętą przestrzeń powietrzną,samoloty pasażerskie nie latają" dowodzi kompletnej ignorancji autora w sprawach lotniczych.
    Jak od miesiąca czy dwóch nie latają nad domem autora postu, to znaczy że nie latają w ogóle?

    Jasny gwint! Napisałem o zrzucaniu paliwa czyli wygadałem się że chemitrails to prawda! Jasny gwint! Co tera bedzie?
    To najwyraźniej dzisiaj same awarie miały i zawracały na bazę

  8. #988
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    To moi koledzy robią w Gdańsku depopulację. Czemu pytasz?
    Spokojnie w Gdańsku każdy z kagańcem na twarzy chodzi tak więc spoko luzik

  9. #989
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200423-220850_Chrome.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	443325
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  10. #990
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Daleki jestem od teorii spiskowych, ale wytłumaczcie mi jak to jest: mamy zamkniętą przestrzeń powietrzną,samoloty pasażerskie nie latają, a od kilku dni nad trójmiastem latają samoloty w różnych kierunkach i zostawiają piękne smugi ,które rozlewają się i zasłaniają niebieskie niebo. Najlepsze jest to ,że leci sobie samolot i raptem skręca o 90stopni i leci w drugim kierunku.
    "raptem" to jak to jest w praktyce lotniczej?
    Każdy samolot (i nie tylko samolot) jak skręca (niekoniecznie o 90 stopni) to leci w drugim kierunku niż leciał przed skręceniem.
    Jak by raptem skręcał o 360 stopni i leciał w drugim kierunku to bym się martwił.

    PS Dzisiaj w południe widziałem jedną smugę i zastanawiałem się dlaczego tylko jedną widać a samoloty latają....a innych smug nie było widać?
    Przypadek?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #991
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    A więc jednak zdarza się zmiana kursu.... Też się z tym spotkałem.

    Niezręcznie było by "wylądować" w poprzek pasa.... lub kontynuować lot w kierunku w jakim się wystartowało, niezależnie od destynacji.
    Dobry pilot i w poprzek pasa maszynę postawi

  12. #992
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    To najwyraźniej dzisiaj same awarie miały i zawracały na bazę
    Nie będę się pastwił nad autorem, podam dwie przyczyny zmiany kursów:
    1. kierunek wiatru i zajęty pas lotniska może narzucać takie zmiany.
    2. zamknięta strefa którą musiały omijać samoloty - przyczyn może być wiele.
    Dwie na szybko, bez wymyślania cudów.
    Bo przecież nie napiszę, że samoloty musiały omijać działo orgonowe strzelające seriami na pińcset kilometrów

    Skutki strzelania w nocy wyglądają tak:
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 23-04-2020 o 22:41

  13. #993
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Nie będę się pastwił nad autorem, podam dwie przyczyny zmiany kursów:
    1. kierunek wiatru i zajęty pas lotniska może narzucać takie zmiany.
    2. zamknięta strefa którą musiały omijać samoloty - przyczyn może być wiele.
    Dwie na szybko, bez wymyślania cudów.
    Bo przecież nie napiszę, że samoloty musiały omijać działo orgonowe strzelające seriami na pińcset kilometrów

    Skutki strzelania w nocy wyglądają tak:
    Na dobrą sprawę ani Ty a ni ja nie wiemy co się dzieje w 100% . Patrząc na dzisiejszy świat i z tym co robią z nami to nie byłbym pewny czy nic nie sypną tak aby podkręcić obecną sytuację .....100% pewności nie mam ale może coś w tym być,ale nie musi...nie wiem

  14. #994
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    ... .Dziś miałem cały dzień laby na słońcu i tak z nudów patrzałem co się dzieje
    Patrzałeś, patrzałeś i wypatrzałeś
    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Dobry pilot i w poprzek pasa maszynę postawi
    Znamy ze Smoleńska: )
    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Na dobrą sprawę ani Ty a ni ja nie wiemy co się dzieje w 100% . Patrząc na dzisiejszy świat i z tym co robią z nami to nie byłbym pewny czy nic nie sypną tak aby podkręcić obecną sytuację .....100% pewności nie mam ale może coś w tym być,ale nie musi...nie wiem
    Musieli ostro spryskać blisko Ciebie
    unde venis et quo tendis

  15. #995
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Przeleć się chopie raz dookoła świata, to może zajarzysz co ta aeroplana może i co pilot musi w powietrzu wyczyniać. Może coś o korytarzach powietrznych (nie mylić z korytarzami pionowymi pewnej posłanki) itd. , może coś o pracy pilotów zajarzysz .
    Takie smędzenie 100% pewności nie mam ale może coś w tym być,ale nie musi...nie wiem to jest pożywka dla wszelakich teoryj nie z tego świata.
    Czepiacie się sypania czymś na głowy, lecz nikt się nie zastanawia czy w wafelku nie ma czegoś wiecej od deklarowanej wody i mąki. A tajemniczy biały proszek? Ciasto jak zamiesisz nie jest białe, po wypieczeniu też nie, to dlaczego pieczona mąka w wafelku ma być czy jest śnieżno-biała? Niska temperatura to słabe wyjaśnienie
    Że co? Że głupie stawianie problemu, że głupie pytania? Rżnę głuppa że nie wiem i pytam. Pytanie o teoryje chemitralsowe czy orgocośtam też ma za zadanie zasiać wątpliwości, szczególnie u tych którzy na fizyce czy geografii grali z statki lub mają problemy z podaniem wyniku (2+2) x 3!

  16. #996
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Daleki jestem od teorii spiskowych, ale wytłumaczcie mi jak to jest: mamy zamkniętą przestrzeń powietrzną,samoloty pasażerskie nie latają, a od kilku dni nad trójmiastem latają samoloty w różnych kierunkach i zostawiają piękne smugi ,które rozlewają się i zasłaniają niebieskie niebo. Najlepsze jest to ,że leci sobie samolot i raptem skręca o 90stopni i leci w drugim kierunku.
    Powiadasz , że mamy przestrzeń powietrzną zamkniętą
    Sprawdź więc ile samolotów aktualnie lata po niebie i tej zamkniętej przestrzeni.
    https://www.flightradar24.com/50.84,12.74/5
    Każdy z nich jest opisany, ma podany kurs itp. do obserwacji i sprawdzenia przez 24 na dobę..

  17. #997
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Przeleć się chopie raz dookoła świata, to może zajarzysz co ta aeroplana może i co pilot musi w powietrzu wyczyniać. Może coś o korytarzach powietrznych (nie mylić z korytarzami pionowymi pewnej posłanki) itd. , może coś o pracy pilotów zajarzysz .
    Takie smędzenie 100% pewności nie mam ale może coś w tym być,ale nie musi...nie wiem to jest pożywka dla wszelakich teoryj nie z tego świata.
    Czepiacie się sypania czymś na głowy, lecz nikt się nie zastanawia czy w wafelku nie ma czegoś wiecej od deklarowanej wody i mąki. A tajemniczy biały proszek? Ciasto jak zamiesisz nie jest białe, po wypieczeniu też nie, to dlaczego pieczona mąka w wafelku ma być czy jest śnieżno-biała? Niska temperatura to słabe wyjaśnienie
    Że co? Że głupie stawianie problemu, że głupie pytania? Rżnę głuppa że nie wiem i pytam. Pytanie o teoryje chemitralsowe czy orgocośtam też ma za zadanie zasiać wątpliwości, szczególnie u tych którzy na fizyce czy geografii grali z statki lub mają problemy z podaniem wyniku (2+2) x 3!
    Nie porównywałbym wafelka na którego spożycie masz wpływ bo albo go zjesz albo nie do tego co się dzieje nad głową. Jak to mówią pożyjemy zobaczymy. Dziś chciałem po obserwować co leci z tym co na radarze widać,ale nie było nieba widać. Czyli taki standard
    Ostatnio edytowane przez woan ; 24-04-2020 o 21:24

  18. #998
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Że co? Że głupie stawianie problemu, że głupie pytania? Rżnę głuppa że nie wiem i pytam. Pytanie o teoryje chemitralsowe czy orgocośtam też ma za zadanie zasiać wątpliwości, szczególnie u tych którzy na fizyce czy geografii grali z statki lub mają problemy z podaniem wyniku (2+2) x 3! [/SIZE]
    Potwierdzam
    (2 + 2) x 3! = 24
    czy miało być
    (2 + 2) x 3 = 12 bo to "!" to wykrzyknik ?
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 24-04-2020 o 21:26
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #999

    Domyślnie

    bardzo dobre podsumowanie
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  20. #1000
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Potwierdzam
    (2 + 2) x 3! = 24
    czy miało być
    (2 + 2) x 3 = 12 bo to "!" to wykrzyknik ?
    Pierwsze, bo silnia.
    Lub drugie, gdyż dla lepszego sortu to zwykły wykrzyknik kończący durne pytanie.

Strona 50 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony