dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 53
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.057 z 1057

Temat: "Chemistral"

  1. #1041
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Rzeczywiście, mi odtwarzało się z cache.

  2. #1042
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    O smogu rozmawiamy w innym temacie
    To nie jest smog to zaraza 21 wieku.Tego dany adwersarz nie wyłączył tak jak i Ty.

  3. #1043
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    To nie jest smog to zaraza 21 wieku.Tego dany adwersarz nie wyłączył tak jak i Ty.
    Zostaw coś, czego nie do końca rozumiesz. Elektrosmog, który sugerujesz to takie samo niebezpieczeństwo dla zdrowia jak owa szkodliwość radioodbiorników na mleczność krów u wspomnianych tu chłopów na Węgrzech.
    Rodzimy się w świecie fal EM i jesteśmy na nie skazani. Fale z zakresu fal radiowych, o których eko-aktywiści tak krzyczą, w natężeniu i częstotliwości jakich używa człowiek są mniej szkodliwe niż pole ziemskie, promieniowanie słoneczne czy kosmiczne. W każdym razie żadne badania tego e-smogu i wpływu na zdrowie nie potwierdziły, ale oczywiście "lobby przestraszonych", ciemnego luda i eko oszołomów mówi co innego.
    Zamiana 4G na 5G nie zwiększy znacząco istniejącego obecnie tzw smogu EM.
    Jednak jeśli jesteś już taki eko, to nie rozpalaj ognia , usuń cegłę z otoczenia , nie włączaj prądu, światła i przede wszystkim wyrzuć komputer, smartfona i tv.
    Najlepiej sam się też unicestwij, bo też jesteś źródłem fal EM.
    WiFi z którego pewnie teraz korzystasz, tworzy więcej tego E-smogu niż sieć 5G, do której będziesz miał być może kiedyś dostęp.

  4. #1044
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    On jest prawilny ekolog, z tych co na demonstrację przyjeżdzają wypasioną furką z odciążonym* silnikiem Diesla, a smartfonik do ucha im się przykleił.

    Guru im powiedział, że 5G szkodliwe jest i basta. Zero refleksji, zero wiedzy, zostało klepanie jak papuga. Jakby co złego, to "oni tylko rozkazy wykonywali".
    Skąd my znamy takie kwestie...

    *) lżejszy o filtr DPF

  5. #1045
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Zostaw coś, czego nie do końca rozumiesz. Elektrosmog, który sugerujesz to takie samo niebezpieczeństwo dla zdrowia jak owa szkodliwość radioodbiorników na mleczność krów u wspomnianych tu chłopów na Węgrzech.
    Rodzimy się w świecie fal EM i jesteśmy na nie skazani. Fale z zakresu fal radiowych, o których eko-aktywiści tak krzyczą, w natężeniu i częstotliwości jakich używa człowiek są mniej szkodliwe niż pole ziemskie, promieniowanie słoneczne czy kosmiczne. W każdym razie żadne badania tego e-smogu i wpływu na zdrowie nie potwierdziły, ale oczywiście "lobby przestraszonych", ciemnego luda i eko oszołomów mówi co innego.
    Zamiana 4G na 5G nie zwiększy znacząco istniejącego obecnie tzw smogu EM.
    Jednak jeśli jesteś już taki eko, to nie rozpalaj ognia , usuń cegłę z otoczenia , nie włączaj prądu, światła i przede wszystkim wyrzuć komputer, smartfona i tv.
    Najlepiej sam się też unicestwij, bo też jesteś źródłem fal EM.
    WiFi z którego pewnie teraz korzystasz, tworzy więcej tego E-smogu niż sieć 5G, do której będziesz miał być może kiedyś dostęp.
    W tej twojej poezji forumowej którą to karmisz ogół zapominasz ,że żyjesz tak jak i ja i odpowiadasz mi przez sieć.Przez internet ,przez kompa.Skracając byś niepotrzebnie w odpowiedzi epistoł nie tworzył.Skoro nie widzisz niebezpieczeństwa w w/w elektro - smogach i na dodatek twierdzisz ,że głupi naród oprócz ciebie jest niedoinformowany i nie zna się na dobrodziejstwach związanych z elektroniką itp.To po prostu wyłącz kompa i idź z dzieckiem na spacer.Idź na basen,do lasu,do ogrodu,do muzeum,w góry ale bez tej zarazy jaka jest ślęczenie przy kompie i sieci i wyszukiwanie kompromitujących zagadnień z nim związanych.

    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 06-05-2020 o 20:19 Powód: link do sklepu

  6. #1046
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    On jest prawilny ekolog, z tych co na demonstrację przyjeżdzają wypasioną furką z odciążonym* silnikiem Diesla, a smartfonik do ucha im się przykleił.

    Guru im powiedział, że 5G szkodliwe jest i basta. Zero refleksji, zero wiedzy, zostało klepanie jak papuga. Jakby co złego, to "oni tylko rozkazy wykonywali".
    Skąd my znamy takie kwestie...

    *) lżejszy o filtr DPF
    Tobie to trudno odpowiedzieć .Zerwałeś się w 2015 roku z Dolnego Ślaska i majaczysz jaki to ty jesteś układny we wszystkim co cie otacza.Gdyby ci kompa podpierdzielić to byś nie istniał i latałbyś z ulotkami i zgłaszał na drzewie z takyrem swoje racje o "chemistral".Domniemam ,że jak z kimś rozmawiasz w tym temacie na żywo to łapami wymachujesz bo słów ci brakuje.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 04-05-2020 o 10:42

  7. #1047
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Czyli trafione. C'est la vie.

  8. #1048
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    W tej twojej poezji forumowej którą to karmisz ogół zapominasz ,że żyjesz tak jak i ja i odpowiadasz mi przez sieć.Przez internet ,przez kompa.Skracając byś niepotrzebnie w odpowiedzi epistoł nie tworzył.Skoro nie widzisz niebezpieczeństwa w w/w elektro - smogach i na dodatek twierdzisz ,że głupi naród oprócz ciebie jest niedoinformowany i nie zna się na dobrodziejstwach związanych z elektroniką itp.To po prostu wyłącz kompa i idź z dzieckiem na spacer.Idź na basen,do lasu,do ogrodu,do muzeum,w góry ale bez tej zarazy jaka jest ślęczenie przy kompie i sieci i wyszukiwanie kompromitujących zagadnień z nim związanych.

    /

    Nie wiem w jakim skansenie pobierałeś nauki ścisłe i kto Cię tam nauczył takiej retoryki, ale: albo nauczyciel był sam niezłym bałwanem, albo biedak miał pecha i na takiego trafił.
    Z przyjemnością jednak wysłucham Twoich bredni o zarazie XXI w. i niebezpieczeństwach płynących z elektrosmogu.
    Historie amatorów baśni i domysłów mających ich straszyć, podawanych pod takimi linkami, czytaj sobie sam. Na mnie nie robią one wrażenia. Teorie spiskowe oparte na "naukowych kłamstwach", są charakterystyczne dla specyficznej grupy ludzi.
    Dla mnie Ty możesz nawet wierzyć, że rozmamłana cebula i roztopiony żółty ser są źródłem długowieczności, sił witalnych oraz kwintesencją smaku i estetyki.
    Nie mam rozrusznika serca, nie leżę podłączony do płucoserca czy tomografu a telefonu i elektroniki używam bez obawy o smog.
    Na spacer na razie nie wyjdę, bo u nas wciąż jeździ czarna wołga.

  9. #1049
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post

    Nie wiem w jakim skansenie pobierałeś nauki ścisłe i kto Cię tam nauczył takiej retoryki, ale: albo nauczyciel był sam niezłym bałwanem, albo biedak miał pecha i na takiego trafił.
    Z przyjemnością jednak wysłucham Twoich bredni o zarazie XXI w. i niebezpieczeństwach płynących z elektrosmogu.
    Historie amatorów baśni i domysłów mających ich straszyć, podawanych pod takimi linkami, czytaj sobie sam. Na mnie nie robią one wrażenia. Teorie spiskowe oparte na "naukowych kłamstwach", są charakterystyczne dla specyficznej grupy ludzi.
    Dla mnie Ty możesz nawet wierzyć, że rozmamłana cebula i roztopiony żółty ser są źródłem długowieczności, sił witalnych oraz kwintesencją smaku i estetyki.
    Nie mam rozrusznika serca, nie leżę podłączony do płucoserca czy tomografu a telefonu i elektroniki używam bez obawy o smog.
    Na spacer na razie nie wyjdę, bo u nas wciąż jeździ czarna wołga.
    Pajacujesz w tej swojej ideologii.Nie sposób ukrócić twoje zachowanie bo jak sam widzisz nawet uszczypliwie w temacie wprowadzasz wpisy kulinarne.Takie to prostackie jak się nie ma argumentu.Szpile zawsze można.itd. Otóż drogi i panujący chłopczyku masz jakieś nawyki które uznałbym za szkodliwe. Kąśliwie odnosisz się do wszystkich.W tym temacie chciałem zwrócić uwagę na to ,że jak u twego kolesia występuje choroba. Bardzo ciężka choroba.Komputer i sieć.Nie wnikam kto cie dokształcał ale chyba mu coś nie wyszło.Nie masz kompa i nie jesteś w sieci. To odpowiedź już znasz.Nie istniejesz. Myślę ,że net to straszny twór który penetruje umysł by tak postępować jak ty.

  10. #1050
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Pajacujesz w tej swojej ideologii.Nie sposób ukrócić twoje zachowanie bo jak sam widzisz nawet uszczypliwie w temacie wprowadzasz wpisy kulinarne.Takie to prostackie jak się nie ma argumentu.Szpile zawsze można.itd. Otóż drogi i panujący chłopczyku masz jakieś nawyki które uznałbym za szkodliwe. Kąśliwie odnosisz się do wszystkich.W tym temacie chciałem zwrócić uwagę na to ,że jak u twego kolesia występuje choroba. Bardzo ciężka choroba.Komputer i sieć.Nie wnikam kto cie dokształcał ale chyba mu coś nie wyszło.Nie masz kompa i nie jesteś w sieci. To odpowiedź już znasz.Nie istniejesz. Myślę ,że net to straszny twór który penetruje umysł by tak postępować jak ty.
    A może zacząłbyś wreszcie pisać gramatycznie po polsku, żeby można było zrozumieć co tam sobie chrząkasz.
    Używasz słów, których znaczenia albo nie rozumiesz, albo nie kontrolujesz pisanej treści. Zabrakło mi tylko jeszcze Twojego wszechobecnego partykularyzmu
    A może to już przerasta Twoje możliwości intelektualne?

  11. #1051
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Prosimy o kulturę dyskusji. Dziękujemy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  12. #1052
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    jest gorzej niż sądzicie ...
    wysypują teraz z samolotów
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1588785537721.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	62,8 KB
ID:	443806
    Właśnie po przelocie i opadnięciu "smugi" złapałem jednego
    Być może to tajna, nowa broń na CV ?
    unde venis et quo tendis

  13. #1053
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Greengaz to już linku do sklepu podać nie można?

  14. #1054
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    wielofunkcyjność nastała
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1588938536313.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	23,0 KB
ID:	443870
    unde venis et quo tendis

  15. #1055
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Jego poziomy lot jest najlepszym dowodem że Ziemia jest płaska. Ten fakt upamiętniono nazwą miejscowości w województwie Białostockim, 16-326 Płaska to nawet siedziba gminy https://www.google.pl/maps/place/Urz...3!4d23.2672083


  16. #1056
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    co poniektorych temat przerasta to jest wyparcie prawdy!!!
    to niemozliwe i jeszcze z moich podatkow
    szyszko piasl interpelacje poselska i co?
    zostal ministrem ochrony srodowiska!
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  17. #1057
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Tak tak esencja tak esencja intelktu
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

Strona 53 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony