dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jakieś miejsce na wyjazd na Mazury

    Może ktoś z Was drodzy forumowicze wędkuje i mnie pomoże bo ja chyba zwariuje , w tym roku miałem zaplanowane już wakacje ale nagle wszystko się zmieniło. Temat odwlekany bo raz już bylem na Mazurach i była wielka kicha ale w tym roku moja rodzina w tym ja zostaliśmy zmuszeni do wyjazdu i stanęło na Mazurach. I teraz tak co polecacie. Jakieś propozycje? Bylem ostatnio nad jeziorem Roś wynajmowaliśmy łódkę i przez 2,5 tygodnia tylko jeden okoń ( na koniec) i sam bialoryb max 15 cm. Podobno dużo lepszym jeziorem jest jezioro Kociołek ale nie sprawdzaliśmy bo było za daleko do płynięcia łódka teraz chcielibyśmy jakieś komercyjne łowisko i żeby było w miarę dużo ryb to tyle chyba z wymagań aha no i ceny w miarę przyzwoite...
    temat jest dość szybki bi wyjazd za 2 dni.
    Ostatnio edytowane przez Łukasz789 ; 12-08-2010 o 15:30

  2. #2

    Domyślnie

    Mazury przypominają teraz sklep mięsny za epoki kartek.
    Znajomi przetrzepali okolice Mrągowa i Augustowa i wylądowali w końcu po tygodniu szukania ryb pod Bornem Sulinowem.
    Tam też posucha, bo pogoda nie bardzo.

    Teraz zapowiadają upały . Więc jak wiatr ze wschodu..

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Właśnie wrócilismy z Mazur. Szukaliśmy czegoś blisko litewskiej granicy, żeby sobie szybciutko, jednodniowo Wilno zwiedzić.
    No i kilkanaście km przed granicą znaleźliśmy Kukle:
    http://www.kukle.pl/
    Niedrogo i fajnie - kontakt najlepiej z p. Bogną.
    W Gibach sklepy i bankomaty - więc z zaopatrzeniem nie kłopot. a jak komus pilnie potrzeba "paliwa" to do najbliższego sklepu jest jakiś kilometr i jest on długo otwarty.
    w samym obiekcie też jest sklepik, ale cenowo powalający. A wieczorkiem kawiarnia na piętrze.
    Kąpielisko strzeżone (nie całą dobę oczywiście) i wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rower wodny, żaglówki " spodki", łódki) - polecam szlak w lewo od pomostu, przez trzciny do drugiego jeziora - i to wszystko w połowę niższych cenach niż np Mikołajki czy Giżycko.
    Więc jak ktoś szuka ciszy i spokoju to polecam.
    Ostatnio edytowane przez Mały ; 18-08-2010 o 11:58
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  4. #4

    Domyślnie

    Polecam Mikołajki
    spam

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kamilo23

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    bdg
    Kod pocztowy
    85-040
    Posty
    5

    Domyślnie

    Moze nie mazury, ale Iława w okresie letnim. Ach te wakacje
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

  6. #6

    Domyślnie

    Jesli ktoś wybiera się na wakacje na ryby to absolutnie odradzam okolice Starych Jabłonek, może to iraj dla turystów, ale nie dla tych z wędką, w Szelągu, zarówno Dużym i Małym ryb coraz mniej, szkoda...

  7. #7

    Domyślnie

    Ja byłam w Starych Jabłonkach i faktycznie dużo turystów
    Spam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony