dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 177
  1. #21

    Domyślnie z99

    hej, mataka1, czy naprawdę można oglądnąć Twój dom na żywo? Jesteśmy z Wielkopolski, wyczytałam, że budujesz w Koninie (?). Byłoby super, z góry dzięki za odpowiedź

  2. #22

    Domyślnie

    W przyszłym tygodniu wchodzi ekipa robić dach ...
    Ostatnio edytowane przez Alexander Supertramp ; 29-08-2010 o 21:58

  3. #23

    Wink

    załączam zdjęcie ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9932.jpg
Wyświetleń:	616
Rozmiar:	50,9 KB
ID:	22413  

  4. #24

    Domyślnie

    A ja nie wiem jak się dodaje zdjęcia.
    Moja budowa jest na etapie ocieplania dachu od poniedziałku. Mamy juz kominek założony, można palić. Za 2 tygodnie jakoś niecałe będą już kłaść płytki w łazienkach

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gaba04

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    11

    Domyślnie z99

    Witam wlasnie zakupilem niedawno projekt z99 .Mamy nadzieje z żoną, że zaczniemy budowę na wiosne ...jestesmy na etapie adaptacji zrobilismy kilka zmian w projekcie (zmiany widoczne na zdjeciu)..teraz czekamy na pozwolenia ...jak zaczniemy budowe będe wklejał zdjecia Pozdrawiamy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	przerobiony z99 &#112.jpg
Wyświetleń:	964
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	23158  

  6. #26

    Domyślnie

    No... przeróbki całkiem, całkiem Życzę Wam szybkiej-jak u mnie- budowy
    Powiedźcie mi - jak wklejacie zdjęcia?
    Ja dodałam na z500 zdjęcia kominka Teraz od poniedziałku ocieplają nam dach i po tym od razu z marszu łazienki idą w ruch Teraz dopiero zaczyna się wydawanie kasy

  7. #27

    Domyślnie

    Zdjęcia musisz najpierw wrzucić na serwer, dopiero potem możesz je dodać, o tak:

  8. #28

    Domyślnie

    Ae jak to dodać na serwer? Wytłumaczcie mi jak blondynce

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gaba04

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    11

    Domyślnie wklejanie zdjec

    zdjecja wklejasz bardzo prosto
    1 .jak piszesz wiadomosc to zchodzisz nizej i masz dodatkowe opcje ,wchodzisz do zarządzaj załącznikami ,nastepnie klikasz dadaj załacznik ( taki zielony plus) klikasz na select files i wybierasz plik do dodania ,nastepnie przeciagasz wybrany plik do zalacznikow ponizej i juz masz dodane zdjecie wystarczy kliknac wyslij wiadomosc pozdrawiam ..apropo b. ladnie sobie juz urzadziliscie zetke tylko pozazdroscic

  10. #30

    Domyślnie

    [IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Martyna/Pulpit/dom%20i%20kominek%20bank/100_0673.JPG[/IMG]

  11. #31

    Domyślnie

    ooops, chyba nie wyszło

  12. #32

    Domyślnie

    No raczej :/

    W każdym razie u mnie od wczoraj robią poddasze, tzn ocieplają dach. Zamówiłam już płytki na salon, kuchnię, przedpokój, łazienki i zamówiłąm też drzwi wewnętrzne

  13. #33

    Domyślnie

    hej, jestemnowa na tym forum
    mamy zamiar z mężem budować z99 lub z 101
    moje pytanie do wielkopolanki, jaki do tej pory macie koszt budowy?

  14. #34

    Domyślnie

    wielkopolanka podaje koszt: 0 zł! nawet nie kupiliśmy jeszcze projektu, na razie pilnie analizujemy wszelkie za i przeciw To pytanie raczej do mataka1 )

  15. #35

    Domyślnie

    z niecierpliwością czekamy oczywiście na zdjęcia, mogą być na picassa

  16. #36

    Domyślnie

    Wielkopolanka, zasugerowałam się zdjęciem, który wrzuciłasrolleyes:
    Ale czekam na wypowiedzi innych...domek jest sliczny i chcialabym orientacyjnie wiedziec ile kasy musze jeszcze uzbierac zeby postawic stan surowy zamknięty, wewnątrz będziemy wykańczać sami przy pomocy rodziny - paru fachowców mamy

  17. #37

    Domyślnie

    To zdjęcie domu mataka1, link do jej fotek jest na początku tego forum

  18. #38

    Domyślnie

    Dobra - fotki beda chyba na picassa, bo jestem chyba wieksza blondynka niz myslalam

    Co do kosztów to stan surowy zamkniety bez drzwi wejsciowych i okien ok 120-130 tyś

  19. #39

    Domyślnie

    dzięki mataka1 teraz juz wiem ze jeszcze przede mna jakis rok ciułania na ten stan zamknięty, żeby nie brac kredytu

  20. #40

    Domyślnie

    Nie rozumiem co mam przeciagnac - wsyztsko inne rozumiem

    Sluchajcie, ocieplenie dachu wyszlo nas 14 tysiecy. Robimy tez maly stryszek - tak zeby mozna bylo cos tam wlozyc - to wynioslo nas ok 5 tys -z robocizna
    Pisze zebyscie wiedzieli

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony