dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 177
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gaba04

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    11

    Domyślnie

    zdjecja wklejasz bardzo prosto
    1 .klikasz odpowiedz,2nastepnie wybierasz zaawansowana edycja,3 wchodzisz w dodatkowe opcje ,klikasz zarzadzaj załącznikami,4 klikasz na mały plusik dodaj pliki wybierasz select files,5 klikasz na upload files i klikasz dodaj zalacznik i juz ....pamietac musisz zeby wielkosc pliku nieprzekroczyla

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gaba04

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    11

    Domyślnie

    zdjecja wklejasz bardzo prosto
    1 .klikasz odpowiedz,2nastepnie wybierasz zaawansowana edycja,3 wchodzisz w dodatkowe opcje ,klikasz zarzadzaj załącznikami,4 klikasz na mały plusik dodaj pliki wybierasz select files,5 klikasz na upload files i klikasz dodaj zalacznik i juz ....pamietac musisz zeby wielkosc pliku była odpowiednia czyli kolo 100kb ...czyli przerabiasz sobie zdjecie na odpowiedni rozmiar i wklejasz

  3. #43

    Domyślnie

    Hmmm... robiłam tak do tej pory i cos nie wychodzilo :/ zaraz zobacze jeszcze raz

  4. #44

    Domyślnie

    Proba
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kominek1..JPG
Wyświetleń:	308
Rozmiar:	70,8 KB
ID:	24137  

  5. #45

    Domyślnie

    No dobra - chyba umiem hehehe

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gaba04

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    11

    Domyślnie

    mataka1 mam pytanie do ciebie.. ile zapłacilas za wszystkie materiały do stanu surowego zamknietego?...wiem ze stan surowy zamkniety wyniosl ciebie 120 130 tys,ale za same materialy ile wydalas do tego stanu?...i czy mozna odliczy sobie wat przy zakupie materialow bo roznie ludzie mowia..raz ze mozna raz ze nie?..pozdrawiam

  7. #47

    Domyślnie

    Hej,
    Ile dokładnie za materiały to nie wiem, ale powiem Ci, że od tej kwoty 12o-130 tyś odejmij 26.000 - tyle dalismy za robocizne
    My będziemy odliczać Vat, ale co i jak, dlaczego to nie wiem - majster nam coś tłumaczył, ale... On nam nie wystawia faktury za robotę.

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gaba04

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    11

    Domyślnie

    Mataka 1 jak myslisz... cena za robicizne murarzy 40 tysiecy to duzo???bo tyle nam zaproponował murarz (w tej cenie jest juz caly stan surowy otwarty wraz z cala wierzba i dachowka z wykonczeniami blacharskimi)oczywiscie caly material musimy sami zakupic...... ...mam jeszcze jedna opcje mianowicie kolejna firma wyceniłą cały stan surowy zamkniety na 165tysiecy w tym nic nas juz nie interesuje wszystko w cenie czyli cały stan surowy zamkniety z oknami z drzwiami wejsciowymi, z piwnica 1/3 domu....co byscie wybrali ...niewiem czy niebrac tej firmy co w swoim zakresie wszystko zrobi...czekam na wasze opinie ..pozdrawiam

  9. #49

    Domyślnie

    Hmm... Powiem Ci, że ciężko podjąć decyzję.. z tym, żę chyba jednak jednak wybrałabym pierwszą opcję... Chyba raczej na pewno!
    Po pierwsze:
    40.000 - nie wiem.. u nas wziął 26.000 za mury, fundamenty i wszytsko co się z tym wiąże. Nie robili nam dachu, a cały dach (mówię tu o robociźnie i dachówce i drewnie) wyszedł nas ok. 30.000. Tej drugiej opcji bym nie brała, dlatego, że jak sama się później zorientujesz, mozesz dużo przepłacić...
    Kiedy przychodzi do wyboru drzwi, okien... itp to... ceny są PRZERÓŻNE!!!! Więc... to chyba trochę dziwne, że ta firma tak uogalnia...
    Decyzja należy do Was... A co do cen murarzy np. to bardzo dużą rolę gra tutaj region, w którym budujecie dom
    A gdzie budujecie? (bo przyznam się, że juz się gubię kto gdzie buduje)

    U nas 10 października wchodzą z meblami kuchennymi, tak więc do tego czsu musi być położona podłoga Mamy zrobioną jedną ścianę w elewacji - zła pogoda :/ Kładą nam już płytki w kotłowni, a ściany w pokojach przygotowane są pod malowanie
    W łazienkach na podłogach będziemy mieć maty grzewcze - poczytajcie sobie o tym! Zajebista sprawa i bardzo! tania
    Kostka brukowa zamówiona, ogrodzenie również... Kurcze... Nie wyobrażacie sobie nawet ile wykończeniówka Was zje...


    Pozdrawiam serdecznie

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dadiii

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    brzeszcze
    Kod pocztowy
    32-620
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam pytanko odnośnie projektu
    Mianowicie, nie mieliście z nim żadnych problemów ? tz . nie brakowało w nim czegoś lub coć specjalnie do niego musieliście domawiać np jakieś zestawienia czy coś podobnego ?? czy wszystko potrzebne projektantowi do adaptacji w nim się zawierało?

  11. #51

    Domyślnie

    Wiesz... tak sobie przeliczyłam wszytsko... chyba wziełabym jednak ekipe za 165 tys. To jednak nie jest zła cena...

  12. #52

    Domyślnie

    Tak - było wszytsko. Nic nie trzeba było poprawiać ani domawiać

  13. #53
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gaba04

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    11

    Domyślnie

    dziekuje ci bardzo za odpisanie..no wlasnie zastanawiamy sie nad ta firma z tego powodu ze u nas niema nikogo kto by mogl nadzorowac ta budowe kazdy jest zajety praca , a tak juz by mnie nic nieinteresowalo....najpierw musze czekac na architekta ktory adoptuje nasz dom i wprowadza zmiany..jak bede miala projekt zpowrotem juz przerobiony to podjade do firmy omowic szczegoly ..by budujemy na slasku pozdrawiam

  14. #54

    Cytat Napisał gaba04 Zobacz post
    dziekuje ci bardzo za odpisanie..no wlasnie zastanawiamy sie nad ta firma z tego powodu ze u nas niema nikogo kto by mogl nadzorowac ta budowe kazdy jest zajety praca , a tak juz by mnie nic nieinteresowalo....najpierw musze czekac na architekta ktory adoptuje nasz dom i wprowadza zmiany..jak bede miala projekt zpowrotem juz przerobiony to podjade do firmy omowic szczegoly ..by budujemy na slasku pozdrawiam

    gaba04 mogłabys dać jakies namiary na tą firmę bo cena jest dość atrakcyjna a ja tez mam zamiar budować na śląsku (tychy) tylko ze dopiero gdzies za rok moze dwa ale każdy kontakt jest na wage złota
    mój e-mail [email protected]
    Dzieki

  15. #55

    Domyślnie

    No właśnie u nas też jest tak samo. Nie mamy czasu na nadzór budowy. Wzięliśmy więc sprawdzoną ekipę, ale DROGĄ niestety... :/ ... coś za coś...
    Powiem Wam szczerze, że są rewelacyjni... Czasem jednak lepiej zapłacić więcej za robociznę, ale być pewnym, że wsyztsko będzie zrobione tak jak należy! U nas majster czepia się swoich ludzi nawet o 1 mm różnicy

  16. #56

    Domyślnie

    No pewnie tez tak myśle lepiej zapłacić więcej a sie nie martwić i nerwów nie tracić. O ile się wie, że sie nie przepłaci- czyli ekipa droga i do bani.
    Najlepiej jak sie ma kogos z polecenia

  17. #57

    Domyślnie

    Oto mój gotowy kominek i kawałek górnej łazienki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kominek ok..JPG
Wyświetleń:	433
Rozmiar:	82,6 KB
ID:	27322   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka gora..JPG
Wyświetleń:	463
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	27323  

  18. #58

    Domyślnie

    wow! A kiedy reszta? nie mogę doczekać się zdjęć salonu Nie ukrywam, że zdecydowanie ułatwią mi projektowanie Kiedy się wprowadzacie?

  19. #59

    Domyślnie

    Jest już dużo więcej niż na zdjęciach, ale tak chciałam Wam zobrazować Jutro zrobię zdjęcia kuchni - bo też już mam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kotłownia..JPG
Wyświetleń:	272
Rozmiar:	69,5 KB
ID:	27529   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zaczeta dolna laz&.JPG
Wyświetleń:	292
Rozmiar:	69,5 KB
ID:	27530   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka gora po&#100.JPG
Wyświetleń:	284
Rozmiar:	78,5 KB
ID:	27531  

  20. #60

    Domyślnie

    Martyna moze wstawisz jakies nowe zdjecia? U ciebie to juz chyba meble w kuchni stoja ?pozdrawiam

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony