dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: jaka masz blachodachowke?

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rautaruukki

35 23,33%
  • Pruszynski

22 14,67%
  • Lindab

5 3,33%
  • Blachodachowka z posypka

7 4,67%
  • Planja

16 10,67%
  • innego producenta

65 43,33%
Strona 90 z 90
Pokaż wyniki od 1.781 do 1.786 z 1786

Domyślnie

Cytat Napisał agnes291 Zobacz post
    Myślę, że pyta o jakość Bierz Bratex
    Osobiście tym bardziej bym poleciła Regamet. Moje blachodachówki mają już kilka dobrych lat i jak na razie nie widzę, żeby działo się z nimi coś złego. Uważam, że jakość materiałów i wszelkich wykończeni jest w ich przypadku naprawdę na wysokim poziomie. Reszty firm niestety nie znam, mówię tylko o tych rozwiązaniach, z których sama skorzystałam. Pozdrawiam!

Domyślnie

Dzień dobry.
    Dekarz za zdjęcie eternitu, prostowanie więźby i położenie blachodachówki Venecja policzył sobie 7000 zł. Dach bez ocieplenia ( dom letniskowy), 115 m2, kilka połaci w tym 3 kosze, brak kominów. Materiał cały 12 700 zł (8% VAT). W tym były droższe wiatrownice i gąsiory. Rynny metalowe. Wycena z połowy roku 2020. Jak oceniacie te koszty? Dziękuje

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie

Domyślnie

Bardzo tanio. Mam natomiast pytanie jak można kupić materiały z VAT 8% skoro jest to dom letniskowy?! Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: aw.witand@gmail.com

Domyślnie

Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Bardzo tanio. Mam natomiast pytanie jak można kupić materiały z VAT 8% skoro jest to dom letniskowy?! Pozdrawiam.
    VAT był oczywiście i niestety 23%. Na potrzeby pytania na forum przeliczyłem VAT 23% za materiały na 8% by ułatwić forumowiczom porównanie z częściej występującą stawką.
    Czyli 7 tys. to tanio. Miałem oferty ( koniec 2018 r.) jeszcze tańsze o ok 1 tys. I nie były to firmy krzaki. Rzecz dzieje się w okolicach Wyszkowa n. Bugiem.
    Mimo wszytko boleję nad moją ceną. Przede wszystkim za same materiały. Musiałem położyć nie do końca pożądaną blachodachówkę. Na ceramikę więźba była za słaba. A cena za ceramikę byłaby pewnie nie wiele wyższa w dzisiejszych czasach. Warta pełnej satysfakcji. Dziękuję za odpowiedź.

Domyślnie

Hej!
    Na wiosnę zadaszamy taras 40m2.
    Czy 24 tysiące za całość na gotowo (drewniana konstrukcja impregnowana jednospadowa, podbitka, papa, blachodachówka BUDMAT, rynny) to cena do przełknięcia? Fachowiec sprawdzony, robił nam dach, więc chciałbym by on to robił, z drugiej strony, jeżeli rynkowa cena jest bliższa np. 15 tysiącom, przeboleję i będę szukał innego fachowca.
    Czy blachodachówka na 40m2 nie będzie głośna np. podczas deszczu?
    Czy blachodachówka z posypką będzie cichsza? Dużo cichsza?

Domyślnie

Pytanie o blachę... a jakże...
    Nieco nietypowo bo u mnie będzie blacha trapezowa, jakieś 220m2 dachu bez okapu, 2 połacie 40 stopni, wschód-zachód, 5 czy 6 okien dachowych, rynny klasyczne, nie ukryte. Drodzy fachowcy doradźcie proszę w jakiego producenta wejść (centrum kraju, a konkretniej to okolice Łodzi)? Dach będzie deskowany i papowany jeśli to ma znaczenie. Nie chcę, a raczej po prostu nie stać mnie na "high-end", ale szukam czegoś z najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Co polecicie? Będzie fotowoltaika jeśli to może cokolwiek zmienić. Aaaaa..., kolor trochę nietypowy bo takie jasny szary.

Strona 90 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia