dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie FOLIA na płocie

    Posadziłam młode rośliny przy siatce , na dosyć mocnym przewiewie . Czy myślicie że da coś obwieszenie tej siatki grubszą folią malarską na zimę żeby silne, mrożne wiatry nie zawiewały na te roślinki ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    a nie możesz normalnie włókniną przykryć
    albo jakimś gałęziami świerkowymi czy sosnowymi

  3. #3

    Domyślnie

    Ja założyłem matę słomianą. Zasłonięcie się od nie ciekawych widoków i przede wszystkim osłony przed zimnymi wiatrami. Sadzone małe roślinki w listopadzie zeszłego roku. Żadna roślina nie wypadła po zimie Czy folia wytrzyma i wiatr jej nie porwie - myślę, że ciężko przewidzieć. U mnie mata po roku jest ok i nawet to fajnie estetycznie wygląda. Czasami silne wiatry ją trochę odrywały ale poprawki przypięcia i ok. Jeżeli będziesz cokolwiek zakładał to zastanów si z której strony płotu będziesz mocował. Ja zamocowałem od wewnątrz i przez to się co jakiś czas odrywa. Gdyby była z drugiej strony, czyli tak by wiatr ją dociskał do płotu to chyba wystarczyłoby ją lekko przytwierdzić. Ja zdecydujesz się na folię to na pewno tak by wiatr ją dociskał do płotu a nie odrywał.
    Ostatnio edytowane przez profus ; 08-09-2010 o 08:22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony