dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124
  1. #121
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.260

    Domyślnie

    On: Salci! Ty jezdeś jak Mercedes.
    Ona: Z powodu piękna linia?
    On: Nie, z powodu letkie prowadzenie się.

  2. #122
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.260

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    A ona dziewicą konsystorską.

    https://pl.wikisource.org/wiki/Dziew...leński,_1929)

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Bzdura i wymienione okazje jak imieniny czy urodziny to całkiem co innego niż wesele. To jest tak jakbyś zrównał odbycie stosunku z gwałtem zbiorowym, no technicznie to samo , ale w rzeczywistości zupełnie co innego.

    Podstawową różnicą jest koszt. Wesele to nie tort za 50 zl i kawa
    Tak jak napisał mój przedmówca, masz swój punkt widzenia i tyle w temacie. Zarzucasz innym że przespali ileś tam lat a tak naprawdę to chyba ciebie to dotyczy bo obyczaje jakie przez wieki cywilizacja w jakiś sposób zbudowała wg ciebie są niepotrzebne. Najlepiej cofnąć się do epoki kamienia łupanego bo takie rozwiązane proponujesz.
    Natomiast co do kosztów wesela to zdarzają się wesela kameralne na kilkanaście osób, tak samo jak urodziny czy osiemnastki które nieraz bywają tak ogromne że nie jedno wesele się chowa. Pytałeś jaki jest sens wyprawiania wesela więc ci odpowiedziałem że taki sam jak w/w okazji, czy pytałeś o koszty? Nie.
    Teraz będziesz rozciągał temat i rozdrabniał go na czynniki pierwsze aby tylko udowodnić swoją rację.
    Dla mnie kto chce to niech wyprawia wesele, kto chce niech w nim uczestniczy.
    Ja akurat miałem ślub i wesele i jakoś nie boleje z tego powodu ani nie uważam że ślub jest potrzebny czy nie, to był mój wybór i nikomu go nie narzucam.
    Gdy brałem ślub to nie z myślą o rozwodzie tylko o wspólnym życiu aż do śmierci, a co będzie w przyszłości tego nikt nie wie.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 19-02-2021 o 21:49

  4. #124
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.260

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    N
    Mam prawie pełnoletnią córkę która przy najmniej na razie ma krytyczny stosunek do brania ślubu a na pewno jednego jest pewna że będzie miał od razu rozdzielność majątkową aby panował wzajemny szacunek.
    Zapewnie latorośl jest wykształcona i wygadana w kilku narzeczach, więc nie musi w oknie czekać na rycerza na białym koniu.
    Sierotki bez pomysłu na siebie i lękające się świata , wzdychaja i czekają na rycerza a potem >>niechby pił, niechby bił, byle był<< Potem jak dobrze pójdzie, to trafią na Rumianki i bratki lub Błękitną linię , a jeśli nie, to kontynuują tradycję wrodzonej bezradności z limem pod okiem i dzieciątkiem u piersi w kolejce do opieki socjalnej. Na własne życzenie...

    A to ich marzenie https://www.youtube.com/watch?v=dYN7kY4yGxs

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony