dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 64
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    wbij do mnie na skype ronsia72 a poprawię Humorek

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    muszelek

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Krakow
    Posty
    121

    Domyślnie

    u nas fronty z ikea - anstrakt bialy i nexus sredniobrazowy
    plytka podlogowa najprawdopodobniej nord ceram magic goldbeige acz maz upiera sie na Halcon - ale one cieplejszy odcien maja
    tu na zdjeciach widze ze obie ciemniejsze niz w rzeczywistosci
    no i wlasnie zupelnie nie wiem co na sciane - najlatwiej byloby mleczne lacobel, bo plytki nie dopasuje
    a blat chyba bedzie taki:albo
    Ostatnio edytowane przez muszelek ; 18-09-2010 o 21:20

  3. #23

    Domyślnie

    Płytki moga być białe Ja mam duże, białe, błyszczące. Niektórzy pytali czy to szkło.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Płytki moga być białe Ja mam duże, białe, błyszczące. Niektórzy pytali czy to szkło.
    Mam to samo. I mnie też pytali


    Polecam białe duze polerowane płytki właśnie na scianę między szafkami.
    Tylko tu i teraz.

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    muszelek

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Krakow
    Posty
    121

    Domyślnie

    a jakie plytki macie - bo szukam i szukam i nie moge sie zdecdowac zupelnie

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Muszelku, zrób białe z połyskiem - będzie neutralnie, ale bardzo elegancko

  7. #27

    Domyślnie

    Biale z Porcelanosy, nie pamiętam nazwy, pewnie Blanco mają ok. 99 cm na 33cm

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    OMG! Błagam, nie...

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    SylwiaK.

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    44

    Domyślnie

    fototapeta bardzo ładna JagaR ale do mojej małej kuchni to chyba będzie trochę za kolorowo. A spożywcze to mam już kolory mebli (wanilia i ciemna czekolada.... pomimo, że ciast nie piekę ) Zdecydowałam, że poeksperymentuję i sama zrobię zdjęcie, z którego będzie fototapeta. Fajne są ziarna kawy ale te które można znaleźć na necie to nie bardzo mi się podobają bo ja chciałabym kilka ziaren, tak jakby ich ktoś rozsypał. Większe skupisko kawki będze przy palnikach 9bo tam najczęście szkło będzie zajafdane np. pryskającym olejem) a dalej coraz mniej. Zdjęcie zrobie z głębią co optycznie powiększy kuchnię (znaczy zierenka kawy będą na zdjęciu na pierwszym planie a nastepne na drugim i trzeci przymglony. Da to odczucie głebi). Rozważam również możliwość lekkich i półprzezroczystych (może czcionka wodna) napisów pomiędzy ziarnami "caffe latte", itp. Podobne można znaleźć na necie ale na każdej prezentowanej fototapecie są one za ciasno ułożone. Jak zrobię to wam pokażę jak to wygląda. Efektem powinna być delikatna i nie upstrzona fototapeta..... zobaczymy jak mi wyjdzie

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    muszelek

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Krakow
    Posty
    121

    Domyślnie

    brzmi zachecajaco - tylko czy dasz rade zrobic takie zdjecie, ktore potem da sie przyciac na fragment taki cienki a dlugi

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    SylwiaK.

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    44

    Domyślnie

    spoko, dam radę, fotografia to moje hobby :) no to fototapetę miałabym już z głowy tylko pozostaje nadal drugi problem, jakiego koloru ściany ;)

  12. #32

  13. #33

    Domyślnie

    tez bym poszla w biale,fototapeta takze biale tlo bez napisow pomiedzy ziarnami kawy
    natomiast pamietaj,ze najwazniejsze jest to,zebys Ty sie dobrze czula w tej kuchni niezaleznie od tego co tutaj piszemy

  14. #34
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    SylwiaK.

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    44

    Domyślnie

    No wiem, ale Wasze rady są bardzo cenne. Zawsze najlepsza jest "burza mózgów".

    Dziś wszedł z robotą tynkarz i montuje mi sufit podwieszany z oświetleniem punktowym na części kuchni (tylko nad szafkami). Mimo, że jest dopiero szkielet to juz wygląda to super Niestety będę musiała zmienić usytuowanie kontaktów elektrycznych i włącznika światła, ale mówi się trudno.

  15. #35

    Domyślnie

    Sylwia - moja szwagierka ma takie kolory mebli kuchennych. Na 2 ścianach gdzie są meble to ściany ma w kolorze białym. Pozostałe 2 ściany (jedna jest z oknami, druga z wejściem do salonu) są w kolorze limonkowym. Ogólnie kuchnia jest w stylu nowoczesnym i to połączenie kolorów u niej świetnie wygląda.
    I też ma sufit podwieszany z oświetleniem punktowym tylko nad szafkami.

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    SylwiaK.

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    44

    Domyślnie

    WOOOW, a masz może zdjęcie tej kuchni jak wygląda ta limonkowa ściana? Proszę wstaw je jeśli możesz. Dzięki
    A jakiego koloru ma podłogę i z jakich płytek czy desek oraz co ma pomiędzy szafkami w kuchni(szkło czy płytki a jak płytki to jakie i jakiego koloru)?

  17. #37

    Domyślnie

    Witam. My również zdecydowaliśmy się na kuchnie w kolorze fronty beż połysk, korpus i blaty wenge. Mam ten sam problem, jakie płytki na podłogę i ścianę?
    Tu mniej więcej projekt.
    http://img830.imageshack.us/img830/5525/88332226.jpg

  18. #38
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    SylwiaK.

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    44

    Domyślnie

    wesolutka85 - ja zamiast płytek na ścianie montuję szklo i fototapetę. Dekoratorka wnętrz poradziła mi, żebym kupiła fototapetę np. z kwiatami maku i pomalowala ścianę (która u mnie będzie niezagospodarowana) w kolorze maków. Nie wiem jak to będzie wyglądało ale może będzie ciekawie. Drugi jej pomysł to fototapeta z elementami zielonymi (np. trawka) i w tym samym kolorze ścianę. Jeszcze nie wiem na którą opcję się zdecyduję i czy w ogóle zastosuję to rozwiązanie. Płytki na podłodze będę miała w kolorze rozbielonej wanilii, gładkie z połyskiem (nie będą się rzucać w oczy), trzy pozostałe ściany (ledwo widoczne) będą białe.

    W Twoim przypadku też może się sprawdzić rozwiązanie proponowane mi przez dekoratorkę. Jeśli chcesz płytki na ścianę to jest teraz tak duży wybór że spokojnie możesz zakupić jakieś z kolorowymi motywami i w tym samym kolorze pomalować jedną ścianę. Co do płytek na podłodze to nalepsze są gładkie w stonowanym kolorze (jasne) bo wtedy można pobawić się kolorami chociażby na ścianach.

    Acha........ i rozważ funkcjonalność blatu w tak ciemnym kolorze. Rozmawiałam z kilkoma osobami, którzy wybrali blat wenge i narzekają, że wszystko na nim widać, a najgorsze są zarysowania bo rzucają się w oczy. Moje meble wykonuje stolarz i też mi odradzil taki blat więc wybralam taki jakby marmurkowy, który jest jasny i odcieniem pasuje zarówno do frontów w kolorze delikatnej wanilii jak i do boków wenge.
    Ostatnio edytowane przez SylwiaK. ; 27-09-2010 o 10:29

  19. #39

    Domyślnie

    strasznie "oryginalne" pomysły ma ta pani "dekoratorka" ...

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    muszelek

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Krakow
    Posty
    121

    Domyślnie

    generalnie dekoratorzy czasem maja pomysly... takie, ze po dwoch dniach w takim pomieszczeniu ma sie dosc
    ale kazdy z nas ma swoj rozum i chyba wie co mu lezy a co nie

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony