dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 170
  1. #161
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bliskie Bemowo 3

    Zarejestrowany
    Aug 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-844
    Posty
    1

    Domyślnie

    Grupo-Lar Nie polecam tego dewelopera! Standard wykończenia mieszkania nie zgadza się z rzeczywistością. Otrzymaliśmy standard od dewelopera z informacją że wysokość mieszkania będzie wynosiła 2,68cm. Podczas odbioru do protokołu została wpisana usterka o wysokości mieszkania niezgodnie ze standardem który otrzymaliśmy podczas rezerwacji mieszkania. W odpowiedzi na nasze pismo deweloper poinformował nas że standard który został nam przekazany nie obowiązuje strony. Kolejną wadą która nie jest możliwa do usunięcia to szerokość drogi manewrowej niezgodnej z Warunkami Technicznymi. W odpowiedzi na nasze pismo otrzymaliśmy szkic poglądowy nie inwentaryzacje geodezyjną.
    Podczas rozmów deweloper jest nieprzyjemny. Wizyta w biurze Grupo Lar zakończyła się tym że deweloper mówił do nas podniesionym tonem.

  2. #162

    Domyślnie

    Znacie jakiegoś dobrego dewelopera z okolic Warszawy? Sama stolica odpada, za drogo, myślałem o Ożarowie? Taką mam pracę że i tak jeżdżę dużo poza Warszawę, jedyne co mnie kieruje to to że duża część rodziny mieszka w stolicy i zawsze to by było bliżej nawet w razie czego dziecko podrzucić

  3. #163
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    narzekacz

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-108
    Posty
    10

    Domyślnie

    Nie wiem, czy szukasz ogólnie pod Warszawą, czy konkretnie w Ożarowie, ale mogę polecić osiedle Neptun w Ząbkach

  4. #164
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    narzekacz

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-108
    Posty
    10

    Domyślnie

    Niższe ceny niż w Warszawie, wciąż bardzo blisko (nawet komunikacją) i fajny komfort osiedla

  5. #165

    Domyślnie

    No właśnie bardziej o Ożarowie myślałem, kobieta się uparła bo ma tam jakąś koleżankę z pracy i tak jej zachwalała tyle że ona ma tam dom więc deweloperów nie może za bardzo polecić, ciągle szukam, na razie na forach mi polecali tez home premium. Mamy w planach w weekend się przejechać po tych oddanych inwestycjach.

  6. #166
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beefree

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-900
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał narzekacz Zobacz post
    Niższe ceny niż w Warszawie, wciąż bardzo blisko (nawet komunikacją) i fajny komfort osiedla
    Ofertę mają fajną, ale już skończyli remont żołnierskiej?
    Dont worry bee happy

  7. #167
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    narzekacz

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-108
    Posty
    10

    Domyślnie

    Otworzyli 2 września

  8. #168

  9. #169
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dari20

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dobre opinie mają mieszkania Napollo: na Ochocie, Białołęce, w Targówku. Z tego co wiem, to on także działa w branży lokali usługowych, w Gorzowie ma coś rozbudować, a w Lublinie już postawił.

  10. #170

    Domyślnie

    Ja uważam, że teraz nie ma co czekać, deweloperzy chyba zwolnili z budowami, także teraz trzeba kupować, ale też nie na łapu capu, a z głową. Ja kupowałam rok temu mieszkanie od , nie mam na co narzekać. W mieszkaniu się nie nosi, wentylacja jest prawidłowo wykonana ( w poprzednim też deweloperskim mieszkaniu innej firmy, czułam w salonie co gotuje sąsiad z dołu.) Cena też mi odpowiadała więc kupiliśmy. Zasadniczo nie mam się czego przyczepić.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 30-04-2022 o 09:20

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony