dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 170
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ingus7

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    7

    Domyślnie

    Wiem, wiem sprawdzałam katalog mają dosyć szeroki i bardzo ładne glazury, jak się wszystko skomponuje to będzie ok.

  2. #22

    Domyślnie

    Nie polecam Włodarezwskiej, budynek wykonany fatalnie, oddany w 2009 roku, a grzyb z garażu już dochodzi do windy. Polecam za to Budimex, jakość obsługi bez porównania, można liczyć na odpowiedzi na pytania i pomoc w razie potrzeby, we Włodarzewskiej można było liczyć co najwyżej na siebie. Znacznie na korzyść wypada Budimex również jeśli chodzi o jakość wykończenia.
    7 paczek (11.2 m2) CERAMIKA GRES - STORM MILO PÓŁPOLER GRAFIT GRES
    SZKLIWIONY 40X40X.8 G I. Sprzedam za 50 zł za m2, cena do negocjacji. Odbiór Warszawa Ochota, możliwy dowóz na trasie Warszawa-Nowy Dwór Mazowiecki

  3. #23

    Domyślnie

    Jeśli o mnie chodzi to jeszcze zwróciłbym większą uwagę na dewelopera Robyg.Niedawno przejeżdzałem przez Żoliborz i na Rydygiera, rzut beretem od Arkadii buduje się coś. Ztego co czytałem maja też mieszkanka na Wilanowie. Może ktoś coś wie więcej temacie tego dewelopera ?

  4. #24

    Domyślnie

    Mój tata planuje kupić coś pod Warszawą. Znalazłem coś idealnego http://www.ober-haus.pl/offers_primary/426158 . Cena robi wrażenie ale dom też. Namawiam ojca na to by to kupił tylko szukamy opinii o tej agencji nieruchomości, może ktoś miał z nimi do czynienia?

  5. #25

    Domyślnie

    Ja jestem bardzo zadowolona z usług developera, kupiłam u nich mieszkanie w malowniczej dzielnicy WarszawyOstoja Wilanów jest pięknym luksusowym osiedlem, które wyróżnia ciekawa architektura, dużo przestrzeni zielonej wokół kompleksu. Polecam tego developera ze względu też na konkurencyjne ceny.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 31-03-2012 o 21:03

  6. #26

    Domyślnie

    Zadowoleni jesteście z kontaktu ze swoimi developerami? Jak do nich trafiliście? Z polecenia czy wyszukiwaliście np. w internecie. Ja kupiłem mieszkanie na osiedlu Ostoja Wilanów w Warszawie. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Inwestycja developera spełnia moje oczekiwania pod względem bezpieczeństwa i komfortu. A cena też konkurencyjna
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 31-03-2012 o 21:03 Powód: REKLAMA

  7. #27

    Domyślnie

    Serio piszesz ??? To w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko po prostu zwrócić większą uwagę na tego dewelopera. Rzeczywiście mam duże wymagania, ale w sumie nie chodzi tu o zakup ciastka, ale o mieszkanie i to takie już na zawsze, nie myśle o przejściowym bo takie tylko można wynajmować.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    omla11

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-632
    Posty
    1

    Domyślnie

    Zwróć też uwagę na inwestycję Na Sowińskiego na Woli. Budowa idzie szybko i dobra firma budowlana. Ja jestem na etapie załatwiania kredytu i będę kupowała tam mieszkanie. Wiadomo co jest jeszcze ważne cena 6900 za mkw jest jak najbardziej ok po przeanalizowaniu lokalizacji i oczywiście samego mieszkania – jest idealne dla mnie.

  9. #29

    Domyślnie

    Witam, jesli ktoś poszukuje mieszkania zawsze najlepsza jest w tej perspektywie mapa inwestycji, ja szukalam na ursynowie.
    polecam tą mapę:
    http://naszursynow.net/naszemieszkan...synow-i-okolic

  10. #30

    Domyślnie

    Ja to ciągle zastanawiam się nad inwestycją na Wilanowie na Królowej Marysieńki. Ceny są też niższe od tych które podajecie. No czas pokaże jeszcze ale chyba nie ma co czekać po po 35 roku życia będzie cięzej z kredytem.

  11. #31

    Domyślnie

    Zdecydowanie nie ma co czekać z kredytem pod kupno mieszkania bo fakt faktem trzeba będzie to spłacić. Ale powiem szczerze, że wolałabym jednak mieszkanie w którym cena za metr nie będzie kosmiczna.

  12. #32

    Domyślnie

    No własnie, im pózniej wezme kredyt tym dłużej będę go spłacać, ale też przy jakimś tam wkładzie własnym może nie będzie aż tak zle

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaarina

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    U mnie też nie obejdzie się bez kredytu Ktoś sprawdzał Apartamenty na Mokotowie - budowa idzie szybko i niedługo kończą. Wczoraj byłam w biurze sprzedaży i w sumie podoba mi się - mała ilość mieszkań i układ, spokojna okolica... Deweloper to Wawel Service. Ktoś już coś od nich kupił, albo wie coś więcej? Proszę o info

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    warszawiak

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wawel Service to deweloper z Krakowa, u nas ukończyli już parę inwestycji i wszystkie z tego co wiem są w porządku. A mokotów- przytulnie, spokojnie, kameralnie. Wszędzie blisko. Też się tu rozglądam za mieszkaniem - a to co proponuje WS bardzo fajne wizualnie http://www.taniemieszkania.pl/index....em&zak=5&id=24

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    janek199

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Hej, ja właśnie przyglądam się tej rolnej - podoba mi się bo malo mieszkan, ale nie zebym nie przepadal za sasiadami hehe Byłem z zoną w biurze na Czerniakowskiej, oglądalem plany, jeszcze musze się trochę porozglądac po rynku, ale ta inwestycje biore na powaznie pod uwage. Pozdrawiam

  16. #36

    Domyślnie

    Ja polecam Fadesę Polnord Polska. Znajomi kupili od nich mieszkanie w Ostoi Wilanów w warszawie, sprawdzony, uczciwy developer. Ja teraz też się przymierzam.

  17. #37

    Domyślnie

    Ceny za metr może i są niższe tylko problem polega na tym, że dojazd do centrum zajmuje 3 razy dłużej. To jest niestety minus. Mieszkałam kiedyś na obrzeżach i dla mnie dojazdy były straszne. Zajmowało mi to dużo czasu, który zamiast spędzić na odpoczynku spędzałam w samochodzie. A czy okolica faktycznie jest spokojniejsza? Znam też fajne spokojne miejsca nawet blisko centrum.

  18. #38

    Domyślnie

    Moja siostra kupiła mieszkanie w Piasecznie, nie w Warszawie ale w okolicy Developer to Artin i nie miała żadnych problemów a mieszkanie rewelacja i przyznam że jej zazdroszczę tego własnego M. Jestem ciekaw jak ceny mieszkań się będą kształtowały w przyszłym roku i jak będzie z kredytami.

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaarina

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    A propo tej inwestycji Wawel Service na Rolnej - wyczytałam, że do końca wakacji mają opcję darmowej aranżacji wnętrz dla tych, co zdecydują się na mieszkanie http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html ! Fajna opcja - skorzystał już ktoś - czasu nie zostało dużo

  20. #40

    Domyślnie

    A ja niedawno kupiłem mieszkanie w nowej inwestycji Neovillage od dewelopera Neocity. Jest to bardzo ładne, spokojne osiedle na Gołąbkach. Dopiero się buduje, w 2013 r. zostanie oddane do użytku, ale prace idą tak szybko, że pewnie zdążą na czas.

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony