dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 170
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marko4000

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Konstancin-Jeziorna
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witajcie, jestem nowym członkiem formum, może pomożecie mi... mam zamiar zamienić dom na mieszkanie( przede wszystkim ze wzgledu na dojazdy ;/), chcę to zrobić w przyszłym roku, myślę o mokotowie najlepiej sadybie. Może wiecie coś o inwestycjach które powstają, które są warte polecenia w tamtej okolicy, albo może, możecie coś odradzić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Hela07

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-657
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał marko4000 Zobacz post
    Witajcie, jestem nowym członkiem formum, może pomożecie mi... mam zamiar zamienić dom na mieszkanie( przede wszystkim ze wzgledu na dojazdy ;/), chcę to zrobić w przyszłym roku, myślę o mokotowie najlepiej sadybie. Może wiecie coś o inwestycjach które powstają, które są warte polecenia w tamtej okolicy, albo może, możecie coś odradzić. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Ja osobiście szukałam na Mokotowie ale blisko metra i znalazłam prawie idealne - Wielicka 45. Mały deweloper więc dbają o klienta, budynek kameralny bo będzie tylko 15 sąsiadów A do metra Wierzbno bardzo miły i krótki spacerek. Ceny nie są niskie ale tutaj też można ponegocjować.

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaarina

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Qmarko4000 - popatrz sobie na Rolną - Wawel Service, już skończyli budować, niedługo będą oddawać. Budynek jest kameralny - tylko 35 mieszkań i blisko do Metra.

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bettsy

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-173
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Laputa Zobacz post
    A ja niedawno kupiłem mieszkanie w nowej inwestycji Neovillage od dewelopera Neocity. Jest to bardzo ładne, spokojne osiedle na Gołąbkach. Dopiero się buduje, w 2013 r. zostanie oddane do użytku, ale prace idą tak szybko, że pewnie zdążą na czas.
    Ja też kupiłam mieszkanie w tej inwestycji. Ładna okolica, no i ceny były dość przystępne. A przy okazji lepszy dojazd do Centrum niż np. z Wawra.

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marko4000

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Konstancin-Jeziorna
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    5

    Domyślnie

    Troche obawiam sie "malych" deweloperow... tyle mozna przeczytac zlego w necie na temat trefnych inwestycji. A Wawel service tez ma paru niezadowolonych klientów... a z drugiej strony kto nie ma. Możea pojedziemy tam w weekend, przy okazji oglądania innych miejsc.

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bettsy

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-173
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał marko4000 Zobacz post
    Troche obawiam sie "malych" deweloperow... tyle mozna przeczytac zlego w necie na temat trefnych inwestycji. A Wawel service tez ma paru niezadowolonych klientów... a z drugiej strony kto nie ma. Możea pojedziemy tam w weekend, przy okazji oglądania innych miejsc.
    No nie, ten deweloper, od którego kupiłam mieszkanie, nie jest wcale "małym" deweloperem. Wywodzi się z Neocity Group, firmy, która budowała inwestycje na terenie całej Europy i jakiś czas już działa w Polsce. Oczywiście zgodzę się z Tobą, że wcześniej przed zakupem mieszkania trzeba sprawdzić dewelopera. Ja sprawdziłam i jak na razie nie mam żadnych przykrych niespodzianek, ale zobaczę w trakcie oddania mieszkania do użytku.

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mariówka

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich, rozważam kupno mieszkania w ostoi Wilanów, developer to Fadesa Polnord. Osiedle jest piękne, bardzo mi się podoba, ale co Wy o tym myślicie? Czy Fadesa to developer godny zaufania? Słyszałam kilka pozytywnych opinii ale chciałabym poznać więcej wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam
    .

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Azgoth

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    2

    Domyślnie

    Z deweloperow polecam firme Novum, kupilem od nich mieszkanie w Kaliszu i jestem bardzo zadowolony. W Warszawie sprzedaja mieszkania bodaj na os. Ceramiczna i os. Heroldow, ceny podane sa na http://oferta.novum-kalisz.pl/

  9. #49

    Domyślnie

    A czy ktos z Was moze zna dewelopera Shiraz Trio ? Budują teraz nowa inwestycje na Bielanach ?

    jestem ciekaw co myślicie...

  10. #50

    Domyślnie

    Wawel Service ma rzeczywiście świetną tą inwestycję na Rolnej. Ponad połowa mieszkań została już sprzedana, ale na szczęście zostały takie, które interesują mnie najbardziej - 40 - 50 mkw. Może już niedługo będę mieszkanką apartamentowca na Mokotowie. Cudnie

  11. #51

    Domyślnie

    dużo teraz ciekawych mieszkań jest na Woli. Znajomi kupili na Górczewska Park i są zadowoleni, dobry dojazd do centrum i wiem, że dużo nie zapłacili za 3 pokoje

  12. #52

    Domyślnie

    W Warszawie działa bardzo wielu deweloperów i mnóstwo jest atrakcyjnych inwestycji. To chyba najbardziej dynamicznie rozwijający się rynek mieszkań w Polsce... Ja bym ufał tym deweloperom, którzy mają na koncie jakieś większe osiągnięcia, prestiżowe projekty... Można na przykład zerknąć w archiwum konkursów na najlepsze inwestycje z poprzednich lat... Nie mówię, że od razu trzeba kupować mieszkanie w nagrodzonym budynku, ale już samo zorientowanie się w temacie daje wiele. Weźmy na przykład laureata konkursu na Budowę roku 2011: http://tnij.org/ukuf Myślę, że jeśli deweloper ma coś takiego na swoim koncie, to pozostałe projekty też trzymają poziom.

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    merkucja

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-002
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariówka Zobacz post
    Witam wszystkich, rozważam kupno mieszkania w ostoi Wilanów, developer to Fadesa Polnord. Osiedle jest piękne, bardzo mi się podoba, ale co Wy o tym myślicie? Czy Fadesa to developer godny zaufania? Słyszałam kilka pozytywnych opinii ale chciałabym poznać więcej wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam
    .
    Podbijam pytanie, sama rozpatrzam kupno mieszkania w Ostoi i równiez bede wdziexzna za wasze opinie i doswiadczenia. Pozdrawiam

  14. #54

    Domyślnie

    Ja mieszkam w ostoi od ponad roku. Plusem jest dużo zieleni na osiedlu, duży park, idealnie jak sie ma dzieci. Ogolnie bardzo dobrze mi sie tutaj mieszka. Przed zakupem mieszkania sprawdzałam dewelopera i nie znalazłam u Fadesy żadnych niedopatrzeń. Polecam to osiedle, kupiłabym ponownie.

  15. #55

    Domyślnie

    Czytałam coś o nowej inwestycji Bliska Wola, która zaciekawia, bo ma to być coś w rodzaju mini miasteczka, może być ciekawie. Interesował się ktoś?

  16. #56

    Domyślnie

    właśnie słyszałem, że coś tam nowego powstaje, sam jestem ciekaw bo bliska mi osoba chce się przeprowadzić do Warszawy i szuka czegoś na Woli właśnie

  17. #57

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o wolę to wiem, że sporym zainteresowaniem cieszy się górczewska park ale nie wiem czy są tam jeszcze mieszkania, teraz powstaje coś nowego w wyższym standardzie, z tego co słyszałem to apartamentowiec, a jaki próg cenowy cię interesuje?

  18. #58

    Domyślnie

    Słyszeliście jakieś opinie o Parku Ostrobramska na Pradze?

  19. #59

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Słyszeliście jakieś opinie o Parku Ostrobramska na Pradze?
    a kto to buduje?

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony