dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar budulec91
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    24

    Domyślnie

    Ja gorąco polecam www.wunderground.com
    Można sprawdzić pogodę z kilkudniowym wyprzedzeniem.

  2. #22
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rodmano

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    323

    Domyślnie

    Odświeżę temat...

    Mam pytanie przede wszystkim o umiejscowienie takiej stacji? Gdzie powinno się ją montować w domu ?

  3. #23
    Banned
    aberowski

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    99

    Domyślnie

    ja mam na swoim smarfonie Sony i jest dobra, jak jest burza to mnie informuje i sobie mogę kilka miast przypisać

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bings

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-630
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał budulec91 Zobacz post
    Ja gorąco polecam www.wunderground.com
    Można sprawdzić pogodę z kilkudniowym wyprzedzeniem.
    niezłe są, ale cenowa masakra. Oregon jest bardzo dokłądny. Sam mam prostą stację za jakieś 150zł i jest fajna. Działa a do tego wygląda

  5. #25

    Domyślnie

    Ja kupiłem ostatnio w Conradzie taką http://www.conrad.pl/?websale8=conra...ge&rdebox=box1 bardzo fajna, wszyscy jesteśmy z niej zadowoleni. Pokazuje jaka jest temperatura wewnątrz i wilgotność powietrza a także wskaźnik mrozu.

  6. #26

    Domyślnie

    A ma ktoś stację z czujką wewnętrzną i zewnętrzną? Chciałbym, żeby mi pokazywało temp. w sypialni, pokoju syna i na dworze (a najlepiej jeszcze na strychu). Czujki zewnętrzne się słabo spisują wewnątrz (przynajmniej te co mam), wolno reagują, a stojąc obok bazy pokazują inną temperaturę...

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Cytat Napisał owp Zobacz post
    A ma ktoś stację z czujką wewnętrzną i zewnętrzną? Chciałbym, żeby mi pokazywało temp. w sypialni, pokoju syna i na dworze (a najlepiej jeszcze na strychu). Czujki zewnętrzne się słabo spisują wewnątrz (przynajmniej te co mam), wolno reagują, a stojąc obok bazy pokazują inną temperaturę...
    Ja posiadam coś takiego. W zestawie ma czujkę wewnętrzną i zewnętrzną, a opcjonalnie można dokupić jeszcze jedną czujkę wewnętrzną. Jest to urządzenie firmy Oregon i działa u mnie od 5 lat, więc nie wiem czy jeszcze jest dostępne w sprzedaży, ale jeśli tak to bardzo polecam, bo póki co baterie wymieniałem 2 razy. Z tego co pamiętam kosztowało ok 300zł, a dodatkowa czujka coś koło 100zł. Poniżej załączam zdjęcia jak to wygląda i jeszcze tylko dodam, że czujki wewnętrzne są z wyświetlaczem, więc świetnie sprawują się również jako miejscowy termometr i higrometr.
    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  8. #28

    Domyślnie

    Dzięki,a jaki to model?

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Cytat Napisał owp Zobacz post
    Dzięki,a jaki to model?
    Ten mój model, jak pisałem jest z przed 5 lat i jest już niedostępny. Ale tu masz link do jego następcy, który spełni wszystkie Twoje wymagania
    http://allegro.pl/oregon-scientific-...927377459.html
    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  10. #30

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Odświeżam temat, co polecacie w poziomie cen do ok. 200 PLN ?
    Oregon, Meteo czy inny?

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Odświeżam temat, co polecacie w poziomie cen do ok. 200 PLN ?
    Oregon, Meteo czy inny?
    Szukaj stacji pogodowych z sensorami SHT3x, są bardzo dokładne. O tych sensorach więcej informacji znajdziesz na stacje-pogody.pl, a dokładnie tutaj:
    https://stacje-pogody.pl/artykul_dom..._sht3x,88.html

    Polecam też ten poradnik, bardzo pomocny w wyborze, stacje krótko opisane i pogrupowane w segmentach cenowych:
    https://stacje-pogody.pl/artykul_pom...a_cz_4,92.html
    Ostatnio edytowane przez Honorat ; 16-07-2019 o 11:16

  13. #33

    Domyślnie

    Sam szukałem niedrogiej stacji pogodowej z możliwością prezentacji danych w internecie. Zakupiłem Eurochron EFWS 260 Wifi. Napisałem krótką recenzję https://czips.pl/eurochron-efws-260-wifi/
    Ostatnio edytowane przez kiltel ; 03-11-2019 o 11:23

  14. #34
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kolagen_tu_jest

    Zarejestrowany
    Jun 2022
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    A ja ze swojej strony mogę polecić Stację pogodową METEO SP89 Multistacja pogodowa 6 w 1 METEO SP89 Z MIERNIKIEM WIATRU
    Ma więcej niż jest mi potrzebne, fakt, że cena ponad 4 stówki, ale mimo wszystko stacja pogodowa Meteo spełnia swoją role. Wcześniej używałem model SP98, ale ona była zbyt mało precyzyjna.

  15. #35

    Domyślnie

    Hejka, pierwszy raz zetknęłam się z tematem montowania stacji pogodowej. I że co, że pokazuje jaka pogoda będzie następnego dnia czy coś ?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony