dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 24
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 471

Temat: nasza Karmen

  1. #21

    Domyślnie

    Ooooooj .... czuję, że to będzie piękny dom !!!

    Co ja mówię będzie - już jest pięknie !!

    Te łuki ..., te okna ..., ten widok za nimi, .... , te schody ... , te podłogi ...

    Będę zaglądać i kibicować w wykańczaniu się ...

  2. #22

    Domyślnie

    Kochane moje, dziękuję za miłe słowai zapraszam serdecznie.
    Pomysł z tablicą jest niezły- można sobie styl domku uporządkować, nadać kierunek. Dla mnie takie rzeczy są idealne. Dzięki.
    Konastancjo, ispiracje, które pokazujesz to własnie to, co lubię
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 24-09-2010 o 08:34
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  3. #23

    Domyślnie

    no to przyszedł czas na inspiracje... wiele ze zdjęć, które zebrałam to fotki z Waszych wątków.
    Fajne są duże lampy o "zdecydowanym" kształcie, wielkie zegary no i lustra- mam wrażenie, że często to one "robią" wnętrze



    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zegar.jpg
Wyświetleń:	4990
Rozmiar:	72,5 KB
ID:	24598   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	www_restorationhardware_com8.jpg
Wyświetleń:	4961
Rozmiar:	61,2 KB
ID:	24599  
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 28-09-2010 o 18:42
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    duzy zegar to element baza w stylu francuskim ... podobnie jak lustro i tworzą fantastyczne wnętrze (własnie tworze o nim post ... ) ... czy coś dorówna tym paryskim mieszkankom (nawiasem mówiąc twoje podłogi w kompozycji i kolorystyce też przytulają się do tego stylu ) ... Ash ...napisze o czymś z czym zmagałam sie na początku swojego wątku ...fakt jest taki że wszystkie inspiracje mamy z sieci ...ktos już to wymyslił a nam sie to podoba ...wątek masz po to aby sobie coś poukładac dlatego nie ma znaczenia skąd masz swoje inspiracje ... ważne że to się tobie podoba i nad tym właśnie się zastanawiasz ... napisałam bo jak mantra ciągle gdzieś się powtarza że to od ... itd ... a to nieistotne moim zdaniem ... ...
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  5. #25

    Domyślnie

    To będzie cudowny dom, pełen magii, taki z nutką retro, nieco tajemniczy; już się u Ciebie czuję jak Alicja w krainie czarów.
    Mamy bardzo podobny układ wnętrz, kuchnia, jadalnia i salon - identyczne!!! tylko CZEMU u nas nie będzie takich schodów, oj CZEMU????

    Zazdraszczam Ci ich ogromnie. I tej biblioteki...
    Ostatnio edytowane przez Anjazzielonego ; 24-09-2010 o 09:44

  6. #26

    Domyślnie

    Kuchnia- serce domu... kiedyś kochałam kuchnie jasne, słoneczne, proste. Takie trochę skandynawskie. Jak przyszło co do czego okazało się, że mój Master akceptuje jedynie ciemne drewno. Dla mnie czarne też są w moim stylu. Nie: ma być ciemne drewno. Wziąwszy pod uwagę, że on spędza nie mniej czasu w kuchni, jak ja (a poza doświadczenie podpowiada mi, żeby sobie trochę odpuścić) kuchnia pewnie będzie w kolorze ciemnego orzecha. Albo wenge- ośmieszonego przez podróby, ale w oryginale pieknego przecież. Na razie więc przyglądam się takim kuchniom, jak poniżej na zdjęciach.
    Wybaczcie mi te małe zdjątka, ale coś mi nie wychodzi z wklejaniem- nie wszystkie zdjęcia z mojego kompa "wchodzą", a jesli już to takie malutkie. Chyba muszę przerzucić się na fotosik.

    chyba się czegoś nauczyłam- duże zdjęcia!



    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_af35e1c409b5b6b1921d90143b500372_605x370_cropromiar-niestandardowy.jpg
Wyświetleń:	4975
Rozmiar:	36,6 KB
ID:	24600   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_ccccddb91e37609944eee244df190121_605x370_cropromiar-niestandardowy.jpg
Wyświetleń:	4959
Rozmiar:	34,1 KB
ID:	24601  
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 28-09-2010 o 18:43
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  7. #27

    Domyślnie

    Konstancjo tu bym się z Tobą zgodziła. Wystawiając coś w sieci stajemy trochę ( wybaczcie) z gołym tyłkiem na środku ulicy- niech patrzy i komentuje, kto chce. Ale żeby się nie oburzali niektórzy, wolę się nie narażać na przykre uwagi. Aczkolwiek nie zawsze nawet wiem, skąd ściągnęłam to zdjęcie, więc... ( Twoje też mam hihihihi)

    Anjazzielonego jeśli możesz, to wrzuć tutaj swój domek- nic się przecież nie stanie. Możemy sobie spokojnie o wszystkim gadać
    Odkąd się dowiedziałam, że będę jedyną kobietą w naszej rodzinie ( nie licząc suczki Lipsi) mam fazę na kobiecość, tajemnicę etc. Przedtem miałam ochotę na proste, prawie męskie wnętrza. Będę się bardzo cieszyć, jeśli ten tajemniczy klimat uda się wprowadzić do domku.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  8. #28

    Domyślnie

    I jeszcze prośba: pokaż koniecznie dom z zewnątrz!!!

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    No i natknęłam się na kolejny piękny dom.Uwielbiam takie przestrzenie ,a schodami jestem zauroczona.Gratuluję.Widzę ,że wybrałaś projekt Charkiewicza,ja kiedyś przymierzałam się do jego Tercji ,tylko dla naszej rodzinki była trochę za mała.Będę śledzić Twój dziennik z przyjemnością i zaciekawieniem,bo to są jak najbardziej moje klimaty

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.237
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Jak pieknie. Gratuluje - takie otwarte przestrzenie. I znowu mam dylemat, podjęłam decyzje, żeby odmurowac kuchnię od części salonowo - stołowej, bo wydaje mi sie, że w kuchni mam częściej więcej rzeczy do ukrycia niz pokazania i z otwartej przestrzenia 55 m zrobi mi sie tylko 43 m. Nie wiem, czy nie odwołać tej ścianki między kuchnią a pokojem stołowym. Mają zostawić tylko przejście 90 cm.

    Będę zaglądać i sugeruję, żeby pisać: np. mój salon z jadalnią, gdzie w jadalni płytki ........, a salonie na podłodze ......... Bo juz widzę jak posypią sie pytania

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Wanet
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Dębno
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witaj Jolu, tu Aneta z Dębna przytulnie w tej Twojej galeri już to pisałam, ale w tym przypadku warto to powtarzać - domek absolutnie fantastyczny!!! Myślę, że nic nie jest w stanie odwieść mnie od tego projektu, walczyłam o niego z mężem przez dwa lata i wreszcie się udało !!! Planujemy trochę zmian, ja preferuje styl bardziej nowoczesny - wiem co myślicie, że domek narzuca styl kolonialny, bardziej dworkowy, ale kilka zmian, które chcę wprowadzić sprawią, że uda mi się to jakoś połączyć (taką mam nadzieję - marzę o wyspie w kuchni dlatego wyburzymy ściankę między kuchnią a jadalnią, rezygnujemy z betonowych schodów, będą całe drewniane ażurowe z metaloplastką (kocham otwartą przestrzeń) możliwe, że zrezygnujemy z łuków w środku i wiele innych... mam stertę gazet o wnętrzach i co trochę wynajduje jakieś nowe rozwiązania, spróbuje zeskanować kilka -według mnie interesujących-i tu wkleić, jestem ciekawa co Wy na to....
    Jolu napisz mi proszę jaką dachówkę wybraliscie i jaki był koszt dachu. Masz jakieś zdjęcia z zewnątrz??

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cześć imienniczko z pięknym domem Bryła - marzenie, plany wnętrza też mi odpowiadają - zwłaszcza górny salon księgarski!

  13. #33

    Domyślnie

    Przepiękny dom....
    A pomysł na bibliotekę wspaniały...

    Będę zaglądała, lubię patrzeć na piękne wnętrza

  14. #34

    Domyślnie

    Ash super , ze zakładasz dziennik !!!!!!! KARMEN GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Piękny dom i jaki przestronny, fajnie się zapowiada. Kibicuję!!!

  16. #36

    Domyślnie

    Jolu, , ,jak patrzę na Twój dziennik i czytam go, to aż nie mogę się doczekać kiedy moja karmen po przeróbkach dołączy do grona miłośników KARMEN!!!!!!!!!!!!

  17. #37

    Domyślnie

    Kochani, serdecznie i zwielką radością witam wszystkich nowych i stałych gości
    Wanet bardzo się cieszę, żesię odezwałaś. I że wybraliście Karmen- zastanawiałam się ostatnio, co się u Was dzieje.
    Dawaj wszystkie inspiracje! Schody ażyrowe są cudne, lekkie i w ogóle, mnie jednak trochę zniechęciły, bo podobno ciągle z nich się coś sypie na dół.
    Dachówkę położyliśmy Creaton w kolorze naturalnym ( angobowana)
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  18. #38

    Domyślnie

    bdan mieszkam teraz w domu, gdzie kuchnia jest w pełni otwarta na salon. I ten medal ma dwie strony: z jednej strony rodzina jest cały czas razem i nie ma przesiadywania na wygnaniu w kuchni w trakcie gotowania. Z drugiej, kiedy są goście nie masz jak ukryć zużytych naczyń ( nie wszystki od razu możesz włożyć do zmywarki), na wierzchu stoją talerze, a jesli przygotujecie jakąś niespodziankę kulinarną to nie masz gdzie jej ukryć.
    W nowej kuchni robię barek, lub jakąś ladę przy której można usiąść i zasłoni widok na blat kuchenny. Ale nie zamknie całkiem przestrzeni.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  19. #39

    Domyślnie

    Na razie "zawiesiłam się" z pomysłami na urządzanie wnętrz. Za to zabieram się za projekt ogrodu. Może wiosną coś zaczniemy działać. Zacznijmy od zdjęć, które kiedyś zrobiłam w pięknych ogrodach. Trochę architektury...





    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01386.jpg
Wyświetleń:	4915
Rozmiar:	99,3 KB
ID:	24789   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01434.jpg
Wyświetleń:	4898
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	24790   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01444.jpg
Wyświetleń:	4901
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	24791   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01322.jpg
Wyświetleń:	4894
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	24792   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01471.jpg
Wyświetleń:	4901
Rozmiar:	98,4 KB
ID:	24793  

    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 28-09-2010 o 18:46
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  20. #40

    Domyślnie

    i fajne aranżacje roślinek





    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01339.jpg
Wyświetleń:	4869
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	24794   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01341.jpg
Wyświetleń:	4868
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	24795   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01338.jpg
Wyświetleń:	4876
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	24796   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01343.jpg
Wyświetleń:	4839
Rozmiar:	100,5 KB
ID:	24797   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01345 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	4840
Rozmiar:	100,7 KB
ID:	24798  

    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 28-09-2010 o 18:48
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

Strona 2 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony