dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 221 do 231 z 231
  1. #221
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarek88

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Bartoszyce
    Kod pocztowy
    11-200
    Posty
    10

    Domyślnie

    Minęło nieco czasu ale już zakończyłem docieplanie. Greinplast to jest to. Mój wykonawca podchodził bardzo sceptycznie do tego kleju. Zwłaszcza po wymieszaniu pierwszego worka, jak okazało się, że jest brązowy. Gość stwierdził, że na glinę to on kleił nie będzie i co za szajs kupiłem. Ale jak już była paleta kleju na placu, to trzeba było coś z nim robić, więc mimo stękania i marudzenia wziął się majster za robotę. Jak rozmawiałem z nim dzień później, to zawzięcie dopytywał skąd ten klej wytrzasnąłem bo "no takim cudem to jeszcze nie robił". Ja się tam nie znam na tym i dla mnie klej to klej, ale gość się srogo podjarał. Że super się miesza, dobrze się pracuje, a na drugi dzień twardy jak beton. Jeśli chodzi o klej do siatki z tej firmy to opinia wykonawcy była mniej więcej taka: "no klej jak klej, dobry jest, nie jest zły."
    W związku z powyższym myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić Greinplasta. Bo sami wiecie, że majster musi obowiązkowo narzekać na towar, chyba że sam go kupuje. A skoro mój zachwalał, to już coś znaczy. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki chłopaki z MedBUD!

  2. #222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek88 Zobacz post
    Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki chłopaki z MedBUD!
    Równiez dziekujemy
    Niech sluzy teraz przez lata elewacja.
    A majster jak taki zadowolniony to smialo mozna mu dac na nas namiary - chetnie nawiazemy wspolprace, bo jak widac - na terenie calego kraju bezproblemowo jestesmy w stanie obsluzyc kompletne elewacje.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #223
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Ja wolałem nie ryzykować i dlatego kleiłem piankami istastick oraz tytan eos ale też dlatego że sam byłem do roboty.

  4. #224
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie

    Witam
    odświeżę temat o wybór kleju do przyklejania styropianu grafitowego.

    Czym się kierujecie wybierając klej, jaki wybieracie.
    Będę sam ocieplał, stary dom ociepliłem z 10 lat temu klejem z casto jakim nie wiem ale nadal się trzyma więc nie każdy z marketu jest zły.
    Mam dylemat , nie chcę złego ale na najdroższy też szkoda pieniędzy, bo i tak gwarancji brak.

    Patrzę się po lokalnych składach co mają bo koszt dostawy na budowę zerowy lub niski , zawsze można doskoczyć i dokupić jak braknie , ale nie wszystkich producentów mają.
    druga opcja zamówić gdzieś w necie ale wtedy koszt dostawy duży bo to transport 2000kg .

    co polecacie ze średniej półki cenowej a dobrej jakości, "dobrej". znam często podawane cap , sto i grein ale u mnie w okolicy nie ma , jest weber , nawet promocja w casto za KS126 po 31, 48 taniej niż na składzie, mają również baumita i alpola / tego ostatniego polecają że Polski i dobry klej , dużo sprzedają i brak reklamacji/, niestety żadnych opinii na necie . Inny skład ma termo organikę w dobrej cenie TO KU .

    Caparol jest po środku cenowo ale transport , greinplast tak jak weber drogi , pierwszy transport drugi na miejscu, alpol na miejscu ale nic nie wiem o nim , TO TO KU cena dobra , opinie też raczej ,
    Dom w trakcie wykańczania wg planu "przy głogowej 1, 2,4 i własnej koncepcji: 123m2 zabudowy, 184 m2 użytkowej, ~156 m2 ogrzewanej podłogowo + garaż , kotłownia nieogrzewana . Ściany pustak keramzytobetonowy 25 cm, dachówka betonowa Brass cisar. Okna 3 komorowe 3 uszczelkowe o Uw 0.7 do 0.8, drzwi stalowe wikęd thermoprestige , brama krispol 60mm.
    ściany 20cm styro. grafit, dach 30 cm piana PUR, podłoga coś 14 cm szary grafit

    Ogrzewanie : od 22.12/2021 PC LG therma V 9kW

  5. #225
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Greinplast KS - 23 z groszami, z dostawa na budowe w dowolne miejsce w kraju przy wysylce bezposrednio z fabryki, dhl 24/48h
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #226

  7. #227
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie

    Greinplast KS do styropianu ale do zatapiania siatki już trzeba z włóknami ,greinplast K sporo droższy , caparol tańszy ale ostatnio go odradzasz,
    Jaki koszt dostawy po 40 worków każdego? Bo za darmo raczej nie dowiozą . Nie wiem co zrobić.
    Greinplast czy caparol dostawa z fabryki
    Weber , TO , i alpol na miejscu z tym że weber najdroższy .
    Następnie będzie taki sam dylemat z tynkiem co i skąd wziąć

  8. #228
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    greinplast dowioza dhlka z winda na swoj koszt
    no klej do siaty greina tani nie jest to fakt
    z tynkiem masz to samo - bez problemu dostawa bezposrednia
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #229
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie

    Skoro dostawa gratis to prawie mnie przekonało, ale jakby jeszcze klej greinplast K był w cenie caparola

  10. #230
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał e_nygma Zobacz post
    Skoro dostawa gratis to prawie mnie przekonało, ale jakby jeszcze klej greinplast K był w cenie caparola
    tak pieknie juz nie ma
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #231

    Domyślnie

    Pytanie o opinie Drogich Forumowiczów:

    Planuję dać na elewację styropian grafitowy SWISSPOR EPS 032 PLUS fasada o grubości 25 cm (jedna płyta, bez frezów).
    Będę ocieplać dom parterowy o wysokości maksymalnej 4 m n.p.t.
    Zasadniczo nie planuję kołkowania - kołki dam tylko na rogach budynki i przy oknach - dla pewności, tudzież świętego spokoju.

    W składzie budowlanym oferują mi zaprawę klejową Weber base Uni S. Czy to dobry klej, a tym samym dobry wybór?
    Styropian będę kładł samodzielnie metodą ramka + 6/8 placków.

    Pozdrawiam!

Strona 12 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony