dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie dobry poradnik ogrodnika

    W księgarniach jest sporo literatury typu Rok ogrodzie, kalendarz prac ogrodniczych itp
    Czy polecicie konkretnie jakąś pozycję, gdzie będą dokładne porady gdzie jak co sadzić, kiedy czym nawozić jak pielęgnować itd
    NO I ŻEBY POWAŻNYCH MERYTORYCZNYCH BŁĘDÓW NIE ZAWIERAŁA
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar reflexes
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Kwidzyn
    Kod pocztowy
    82-500
    Posty
    86

    Domyślnie

    Ja dostałem w spadku Działka Moje Hobby. Amator ze mnie więc trudno mi powiedzieć czy zawiera jakieś błędy merytoryczne. Publikacja dość stara, co według mnie ma swoje zalety, bo nie jest jedną wielką reklamą różnego rodzaju produktów.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	24_38_U.JPG
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	41,6 KB
ID:	25969  
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja jakoś nie widziałam dobrej lektury w księgarniach. Zwykle to sa przedruki angielskie, kompletnie niedostosowane do klimatu Polski.

  4. #4

    Domyślnie

    Podobnie ja zdjęcia w prasie ogrodniczej rozmawiałem z przedstawicielami czasopism - większość zdjęć jest z zagranicy.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W Polsce mamy przedruk niemieckiego "Mój Piękny ogród" oraz "Ogrody" - ci drudzy mają trochę swoich materiałów, ale mnóstwo błędów merytorycznych (łącznie z błędami w opisach roślin)

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Bardzo dobrą rubrykę w stylu "co, jak i kiedy" ma czasopismo "Działkowiec" - chyba najlepsza pozycja na rynku jeśli chodzi o prasę branżową. Mają też w swoim wydawnictwie serię tematyczną - różne tytuły z zakresu roślin ozdobnych oraz warzywnika i ogrodu owocowego. Sa to książeczki pisane przez naszych rodzimych fachowców (niektórzy z mojej macierzystej uczelni) niestety koncentrujące się na określonej grupie/gatunku roślin; nie widziałam tam niczego przekrojowego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony