dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Ostrzegam (Wa-wa i okolice) - LUX BRUK p. Mariusz Sumka, ogrody kostka brukowa itd.

    Witam serdecznie,

    Chciałabym ostrzec przed fachowcem, który przekładał już u mnie 2 razy termin rozpoczęcia robót, dziś był trzeci termin..., przestał odbierać telefon, wcześniej kłamał, że zacznie właśnie w ten wtorek, w ten piątek itd. Dzięki temu Panu straciłam wiele czasu, a teraz muszę czekać kolejny miesiąc na fachowca. Może jednak dobrze się stało, że okazało się z jakim "fachowcem" mam przyjemność jeszcze przed rozpoczęciem prac...


    Zatem jeżeli myślicie o współpracy odradzam!!!!!!

    Poniżej strona firmy tego Pana:

    http://www.luxbruk.pl/
    http://www.sumkaogrody.com.pl/
    Ostatnio edytowane przez esta81 ; 28-10-2010 o 12:13

  2. #2

    Domyślnie

    Dopisz w tytule że to Wawa i okolice.
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bruk

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-910
    Posty
    2

    Domyślnie

    również odradzam tego pana istna fuszerka brak wykwalifikowanych pracowników ,nie dotrzymywanie terminów i praca wykonana byle jak

  4. #4

    Domyślnie największy oszust Mariusz Sumka.

    niedawno zleciłem Panu Mariuszowi Sumce ułożenie około 50 mb kostki. Dzisiaj tego strasznie żałuję i jestem stratny niesamowite pieniądze na tej "współpracy". Kostka po dwóch dniach prawie wszedzie sie zapadła. zamiast odpowiedniej podbudowy pod kostką była zwykła ziemia, a pieniądze na materiał były należycie wypłacone. Prace trwały bardzo długo, a o zakończenie ich w planowanym terminie musiałem kilka razy dziennie dzwonic czesto wogóle bez skutku. Pan Mariusz już na samym początku wybiera pieniądze a z tego co słyszałem to i ludziom nie płaci więc dlatego taka mizerna robota. W każdym bądź razie nie polecam WOGÓLE tego ala fachowca. strata czasu i pieniędzy. Jeśli by ktoś chciał to mogę polecic druga, rewelacyjną, tanią i dokładną ekipę, która szybko i solidnie poprawiła fuszerkę Mariusza Sumki.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bruk

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-910
    Posty
    2

    Domyślnie

    SZANOWNI POSZKODOWANI PRACOWNICY (również Ci , którzy nie byli zarejestrowani ) I BIORCY USŁUG P. SUMKI ZBIERAM OSOBY ABY WYSTĄPIĆ DO SĄDU Z GRUPOWYM POZWEM . Proszę o kontakt 794-322-271 Jestem przedstawicielką pracownika , który nie został zarejestrowany . ZBIERZMY JAK NAJWIĘCEJ LICZBĘ OSÓB I ZRÓBMY PORZĄDEK Z TYM PANEM , KTÓRY WCIĄŻ OSZUKUJE. PRZESTRZEGAM ... I ODRADZAM.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony