dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 20
Pokaż wyniki od 381 do 392 z 392
  1. #381

    Domyślnie

    Cytat Napisał MICHAŁ_HAZIENDA Zobacz post
    I jeszcze na temat wejścia do łazienki. Niczego nie wykluczam, ale u mnie wiatrołap ma być szerszy o 0,5m, przez co szafa przesuwna ma być od ściany po prawej od wejścia. Zależy mi na tym małym schowku w kuchni, a przy Twojej koncepcji musiałbym z niego zrezygnować.
    Witaj
    co do zmiany wielkości to myślę że wydłużenie o metr to niezły pomysł. Sam nad tym myślałem. Jeśli chodzi o szerokość to wydaje mi się że nie potrzebne tym bardziej że zmieniasz wtedy cały projekt ( konstrukcja dach itd.) Po takiej sporej zmianie mogą wyskoczyć różne dodatkowe problemy jak np. długość belki stropowej teriva chyba wynosi 6 metrów) Ja bym nie ryzykował. To samo co Tobie mówił mi mój architekt.
    Dzięki, dach rzeczywiście wyszedł nieźle Nie robiłem załamania i mam kąt nachylenia dachu 50 stopni, tak że zimą śnieg sam zjeżdża i nie utrzymuje się na dachu Pomyśl o tym żeby zrobić okno dachowe na klatce schodowej.
    Rzeczywiście jeśli chcesz spiżarnie w kuchni to drzwi do łazienki by przeszkadzały. Architekt odradzał mi wejście do łazienki przez wiatrołap bo jest to najzimniejsze pomieszczenie w domu i po kąpieli będziesz musiał przez nie przechodzić. A jeszcze jak ktoś otworzy w tym czasie drzwi wejściowe
    powodzenia
    w razie pytań pisz śmiało
    pozdrawiam

  2. #382
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tomo203
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    174
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja mam wejscie do lazienki przez wiatrolap ale dobudowalem z przodu przedsionek i jest bardzo fajnie, jakoś dziwnie mi wyglądało wejscie do WC przez kuchnie. Przebudowałem przedsionek w ten sposób jak pisałem http://forum.muratordom.pl/showthrea...projekt/page17
    Ostatnio edytowane przez tomo203 ; 27-10-2014 o 20:28

  3. #383
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tomo203
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    174
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chatka jesiennie

    Ostatnio edytowane przez tomo203 ; 22-11-2014 o 20:58

  4. #384

    Domyślnie

    Domek rewelacja! Planuje takie wybudować jak się uda to na wiosnę ruszę z budową.

  5. #385
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MICHAŁ_HAZIENDA

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    chodel
    Kod pocztowy
    24-350
    Posty
    8
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj Tomo. Domek wygląda świetnie.
    Pozazdrościć...albo zakasać rękawy i działać
    Choć z pracami terenowymi ruszę dopiero w maju:/
    Masz może jakieś przemyślenia co do zmian które wprowadziłbyś do swojej Chatki gdybyś zaczął budowę od nowa?

  6. #386
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MICHAŁ_HAZIENDA

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    chodel
    Kod pocztowy
    24-350
    Posty
    8
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj dask. Z tą budową Chatki to już pewne? Jeśli tak to zdradź na jaką wersję się zdecydowałeś? I gdzie budujesz?
    Pomyślałem że odezwę się w tym miejscu (mam nadzieję że Tomo nie będzie zły), bo ten dziennik jest świetną bazą wiedzy i taką "skrzynką kontaktową" z Chatkowiczami.
    Pozdr

  7. #387

    Domyślnie

    Raczej tak. Chcę zbudować Chatke 2 z garażem i wprowadzić pewne zmiany ale wszystko co i jak okaże się gdy już ruszę z budową (dzięki tomo203 za ten temat bo jest bardzo pomocny). Jestem z podkarpacia z okolic Jaroosławia i tu chce się budować.

  8. #388
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tomo203
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    174
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pisałem juz na forum o zmianach jakie bym zrobil, przedewszystkim dom bym wydlużył o 2 metry dzieki czemu pokoik na gorze bylby fajny itp.... Podstawa zrobić przedsionek tak jak u mnie, podniesc go o 3 pustaki a reszte widać, jest komfortowo jak na taki nieduży domek

  9. #389

    Domyślnie

    A ja u siebie postawiłem na ogrzewanie tradycyjne i zbudowałem piec kaflowy z paleniskiem oszklonym.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0218.jpg
Wyświetleń:	394
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	300848  
    Ostatnio edytowane przez tpeter1 ; 26-01-2015 o 12:19

  10. #390
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tomo203
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    174
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ładny ten piec

  11. #391
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    justysia48

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Trzebina
    Kod pocztowy
    55-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, przecudny domek, jak z bajki. Zamierzam tez wybudowac ten domek, czy moglabym zapytac, czy koszt stanu pod klucz jest taki jak pisza na stronie?
    Dziekuje z gory za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam

  12. #392

    Domyślnie

    Witam, właśnie zakupiłem z żoną ten projekt chatka 2. Mam takie pytanko odnośnie wysokości na poddaszu w sypialniach i łe ona wynosi w najnowszym punkcie, proszę o odp

Strona 20 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony