dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 78
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KamilaWr
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    231
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    wiecie gdzie można kupic takie żaluzje, bardzo mi się spodobały http://www.studio.mdom.pl/index.php/.../domy/dom_2__1

  2. #42

    Domyślnie Architekt wnętrz (dom): W-wa - pilnie szukam

    Temat jasny. Timing prac - pierwsza połowa roku.
    Może polecicie kogoś sprawdzonego. Zapraszam też samych architektów do bezpośredniego zgłaszania się do mnie. Dom będzie miał ponad 200 m, z czego ok. połowę chcę powierzyć architektowi.
    Preferuję styl nowoczesny, prosty....

  3. #43

    Domyślnie

    Cisza, w sumie dziwne jak na W-wę....

  4. #44

    Domyślnie projekt wnętrz

    Witam
    zapraszam do współpracy , jesteśmy architektami z Krakowa , przykłady naszych prac można oglądać na stronie www.nowoczesnewnetrza.net
    Mamy doświadczenie w pracy na odległość . Cena za komleksowy projekt wnętrz (rozrys posadzek, rozwinięcia ścian i sufitów , kolorystyka , opis materiałów i miejsca gdzie można je dostać , projekt elektryki , profesjonalne wizualizacje ).
    Więcej przykładów ostatnio realizowanych moge przesłać na maila .
    W razie zainteresowania naszą ofertą proszę kontaktowć się na adres e mail [email protected]
    Serdecznie pozdrawiam Wielecki Michał

  5. #45

    Domyślnie Projektant wnętrz / architekt / dekorator /aranżacja Wa-wa

    Nie wiem jak dokładnie to forum działa, ale najwyżej mnie przesuną - znalazłam tylko dwie rekomendacje dot. projektantów wnętrz (Nefer) i p. Arka (Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724)) na ogólnym temacie.

    Czy może ktoś inny ma jeszcze kogoś do polecenia?
    Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.

  6. #46
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar AskaK
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    738
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    139

    Domyślnie

    Ja mam niestety tylko kogoś, kogo stanowczo ODRADZAM:

    biuro A&Z projekt na Bartyckiej - sprzedaż projektów oraz adaptacja, plany zag.działki itp. Prowadzi je Anna Wiśniewska.
    TRAGEDIA! Straciliśmy przez nią mnóstwo czasu i nerwów!
    Ta osoba nie ma żadnych uprawnień, jest tylko pośrednikiem i to co jej się zostawi, przekazuje dalej architektowi (Marek Skrzyński - również odradzam!). Bierze za to kupę kasy, a nawet przekazać zlecenia nie potrafi dobrze!
    Dała architektowi złe informacje i na projekcie zagospodarowania działki wrysował dom TYŁEM DO DROGI!!!
    Nie wspomnę już o tym, że belki stropowe architekt ułożył nad oknami i teraz wykonawca będzie się nieźle głowić, jak to zrobić żeby wszystko nie runęło.
    RANCZO - Nasz Dziennik
    comentatos ranczos

    12 stycznia stał się mały,wielki cud...

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał AskaK
    Ja mam niestety tylko kogoś, kogo stanowczo ODRADZAM:

    biuro A&Z projekt na Bartyckiej - sprzedaż projektów oraz adaptacja, plany zag.działki itp. Prowadzi je Anna Wiśniewska.
    TRAGEDIA! Straciliśmy przez nią mnóstwo czasu i nerwów!
    Ta osoba nie ma żadnych uprawnień, jest tylko pośrednikiem i to co jej się zostawi, przekazuje dalej architektowi (Marek Skrzyński - również odradzam!). Bierze za to kupę kasy, a nawet przekazać zlecenia nie potrafi dobrze!
    Dała architektowi złe informacje i na projekcie zagospodarowania działki wrysował dom TYŁEM DO DROGI!!!
    Nie wspomnę już o tym, że belki stropowe architekt ułożył nad oknami i teraz wykonawca będzie się nieźle głowić, jak to zrobić żeby wszystko nie runęło.
    Witam';
    Właśnie chciałem sie umówić z panią gawłowską z tego biura A&Z przy Bartyckiej w sprawie gotowego projektu z archonu. Tylko kupić projekt. A modyfikacja bedzie przez innego przez nas wybranego architekta a nie z biura A&Z. Czy odradzasz również kupić projekty gotowe? jak myślisz?
    Pozdrawiam
    Karim

  8. #48

    Domyślnie projekt

    Już gotowy projekt kupiłem. Pani z Biura Archonu przy ul Bartyckiej była super. Jestem zadowolony.

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    budowlaniec888

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-570
    Posty
    2

    Domyślnie WARSZAWA projektant, architekt, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji

    Witam,
    Od pewnego czasu poszukuję zdolnej, solidnej, młodej osoby, z ciekawym i niekonwencjonalnym podejściem do projektowania wnętrz z Warszawy albo jej okolic.
    Proszę o jakieś namiary jeśli macie kontakt lub słyszeliście o takich osobach.

    Pozdrawiam
    budowlaniec
    [email protected]

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    stara osoba o niekonwencjonalnym podejściu nie wchodzi w rachubę?
    Rozumiem, że zakładasz młoda=tania?

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    budowlaniec888

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-570
    Posty
    2

    Domyślnie

    Poszukuję młodej osoby ponieważ sam jestem młody i zależy mi na dobrym kontakcie między nami. Miałem już kontakt z starszymi i bardziej doświadczonymi architektami ale nic z tego nie wyszło...

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mlawa85

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Kod pocztowy
    02-309
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Moja znajoma ostatnio kupiła mieszkanie w Warszawie (ok.60m2), niestety było całkiem do remontu( nie mowiac juz o urzadzaniu wnetrza Znalazła młoda dziewczyne ktora ma biuro z tego co pamietam w Konstancie, niestety nie znam dokładnych danych do niej, ale na jutro postaram sie cos załatwic ) Widziałem mieszkanie po remoncie i urzadzeniu i powiem szczerze ze sam bym z checia zamieszkał w takim mieszkanku, naprawde zrobione z gustem i ponoc za bardzo rozsadne pieniadze

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    popile.patryk

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-570
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    Ostatnio korzystałem z usług firmy WellDoneDesign w kwestii doboru elementów aranżacji wnętrza, kolorystyki, mebli. Bardzo polecam
    Pozdrawiam

  14. #54

    Domyślnie Remont sypialni. Szukam inspiracji

    Witam, jestem w trakcie remontowania sypialni. Planuję urzedzić je w nowoczesnyale zarazem przytulny sposób. Poszukuję inspiracji. Czy jest ktoś z terenu Warszawy, kto mógłby polecić ciekawe biuro projektanckie z jakimś świerzym podejściem?

  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GustlikTT

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Rybowo
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    10

    Domyślnie

    Jest kilka naprawdę ciekawych biur projektanckich w Warszawie. Pod tym względem jest tutaj całkiem nieźle. Mi osobiście ostatnio bardzo podobają się aranżacje ze strony www.81.waw.pl możesz zobaczyć, może Ci się coś spodoba.

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    annakott

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    [Tu była reklama debiutanta]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 22-03-2012 o 17:36

  17. #57
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie jakich polecacie architektów wnętrz z mazowsza?

    intresuje mnie styl nowoczesny i prosze aby wypowiedziały się osoby które korzystały z usłuch projektantów wnetrz i sa zadowolone.

  18. #58

    Domyślnie

    polecam ta Pania [email protected]
    DDE

  19. #59
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Jakbyscie mogli to wrzuajcie linki do stron internetowych aby mozna bylo zobaczyc projekty i realizacje.

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie łaska skorzystać z wyszukiwarki, gdzie jest cały wątek poświęcony architektom wnętrz z mazowieckiego?

    Łączę i proszę o zaznajomienie się autora postu z regułami panującymi na forum.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony