dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 158
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 3142
  1. #21

    Domyślnie

    joliska świetne te krasnale
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  2. #22

    Domyślnie

    piszcie skąd te cudeńka

  3. #23

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    dzisiaj napadłam na ikeę i powiem że jestem optymistycznie nastawiona. kupiłam świeczniki ale oglądałam serwetniki, obrusy i czerwone wieńce w kształcie serca. zapowiada się całkiem całkiem.

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar WERI
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    pomorzanka na śląsku
    Posty
    568
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    cudnie, ja niestety w tym roku z tęsknotą i z nuta zazdrości będę spogladać na wasze piekne dekoracje świateczne, niestety jeszcze nie jest mi dane w tym roku poszalec dekoracyjnie
    zeszłoroczne cuda monah zapadły mi głęboko w pamięci , dzęki ci monah

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Analiena
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.205
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Idą Święta, idą Święta na na na

    To (mam nadzieję) bedzie pierwsza Wigilia w naszym domu. Cała rodzina się już szykuje "Bo u Was to będzie tak dużo miejsca "

    Chętnie popatrzę na inspiracje. Jak coś wynajdę to też wrzucę. Bardzo mi się podobają te kule z nici . Ciekawe czy mój kocurek się nimi zbytnio nie zainteresuje....

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    hmm... ja jestem jeszcze na etapie zniczy

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja jestem z tych co do wszystkiego staraja sie przygotować z wyprzedzeniem to nie oznacza że nie zauważam dnia teraźniejszego

  9. #29

  10. #30

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Ile wysylka?

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Efilo,
    właśnie próbowałam skalkulować koszyk - nie da się wprowadzić innego kraju niż USA, trzeba do nich dzwonić i pytać o międzynarodowe zamówienie
    Ponawiam swoją prośbę z góry: podajcie adresy sklepów, które wysyłają do Polski

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    szkoda że next wysyła tylko ciuchy. na allegro jest babka która wysyła kolekcje wigilijną do polski. niestety duże frycowe. jak jej podałam moje zakupy za 180 zł to mi doliczyła do tego stówe +wysyłka

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nad Nextem wnętrzarskim ubolewam od kilku tygodni

    A to ozdoby, które przywiozłam dla siostrzenicy - oczywiście Młoda jest w wieku różowym

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 22-10-2010 o 10:48 Powód: Wymiana zdjęcia

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    rewelacyjna russia
    u kruszki jednak bedzie aranżacja 'na biało'

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    Michał&Magda,

    Nie ma, nie ma!!!
    Ani w Krakowie, ani w Katowicach!! Nie ma chyba nigdzie!!!

    Gdzie jeszcze je widziałaś?
    Wiem, że było taniej dla klubowiczów, mam tą kartę, ale gdzie jest dostępne lustro?
    Lokalizacja nie ma znaczenia.
    Kurcze, to mnie załamałaś, że już nigdzie nie ma. Sprawdź w Poznaniu, widziałam je w zeszłym tygodniu.
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah Zobacz post
    no dżizas, a już była przekonana, że u mnie w tym roku będzie na biało a tu masz Ci los, znowu renifery do mnie mrugają a kysz!
    A do mnie mrugają te robaki z kapusty świąteczne one chyba nie są, ale urocze na pewno


    M

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    szkoda że przy produktach są metki







    za to kubek sobie strzele na bank



    a jakby ktoś się chciał powkurzać na niedostępność to może sobie pooglądać TUTAJ
    Ostatnio edytowane przez efilo ; 22-10-2010 o 14:50

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie



    luminarc, może coś się z tego komuś przyda







  20. #40

    Domyślnie

    Efilo, widzę, że celujesz w klasyczne "mikołajowe" kolory. Może ta zastawa Cię zainteresuje? http://www.sklep.dajar.pl/pl/product...s-19-czesciowy

    Nie jest klasycznie świąteczna, ale kolorystyka odpowiednia

Strona 2 z 158

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony