dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 158
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 3142
  1. #41

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie


  3. #43

    Domyślnie

    dzięki, joliska! Obejrzałam sobie link tego, co wstawiłaś i poradzę sobie już z ewentualną resztą

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał WERI Zobacz post
    zeszłoroczne cuda monah zapadły mi głęboko w pamięci , dzęki ci monah


    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    na allegro jest babka która wysyła kolekcje wigilijną do polski. niestety duże frycowe. jak jej podałam moje zakupy za 180 zł to mi doliczyła do tego stówe +wysyłka
    a to pijawka.
    kwestia czasu... może na przyszłoroczne Święta zakupy w Next będziemy robić...

    Cytat Napisał Marfa Zobacz post
    A do mnie mrugają te robaki z kapusty świąteczne one chyba nie są, ale urocze na pewno
    zajebiste
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  5. #45

    Domyślnie

    Witajcie!Także poszukuję "biały prosty obrus" i chyba jedyną opcją jest coś takiego: http://allegro.pl/obrus-lniany-klasy...273405435.html lub uszycie na miarę.Szukam już chyba z pół roku i jedyne co mogę stwierdzić to, to że z tego typu przedmiotami jak obrusy zostaliśmy w PRL-u.
    Monah a Twoje ozdoby pamiętam z zeszłego roku cudne były(są), ja w tym roku znowu na biało ale mam nadzieję że już z domieszką szarego,bo rok temu się nie wyrobiłam, tylko czy ktoś widział szare ozdoby?

  6. #46

    Domyślnie

    ja kupiłam ładny biały, prosty obrus w home&you

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja bede obrus zamawiac on line szyty na wymiar. w hy nie mam szans na taki rozmiar

    niulka
    szarych ozdób jest dużo w ikei

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Dla miłośniczek shabby i vintage'u - sklep Country by mail, wysyłają do Polski
    A jakie lampy mają


  9. #49

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Drobiazgów cd.
    Alvas Hus

    Country Style

  11. #51

    Domyślnie

    Impressionen wysyła do Polski. kupowałam tam, sprawdzone.

    tylko nie padnijcie...
    http://www.impressionen.de/shop/kategorie/XMAS
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Przekopałam się właśnie przez kilkanaście szwedzkich sklepików i trendy są takie: tildopodobne krasnale/mikołaje/misie itp. stworzenia, serduszka, gwiazdki, wszystko w czerwono-białą kratkę albo z szaro-białego lnu, ażurowe gwiazdki z wszystkich możliwych materiałów.
    OT - ile w tych sklepach cudeniek mosiężnych i cynowych

    Sia Home Fashion











    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-10-2010 o 11:36

  13. #53

    Domyślnie

    dla wszystkich, którzy chcą się pośmiać lub tych, którzy szukają pomysłu jak oświetlić dom na święta z humorem http://vimeo.com/440842

  14. #54

    Domyślnie

    przepiękne gwiazdy betlejemskie IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG],[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG],[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Fajny watek. Ja uwielbiam SIA nie wiem czy jest w Pl, co prawda ceny nie najfajniejsze ale maja piękne rzeczy.

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar WERI
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    pomorzanka na śląsku
    Posty
    568
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah Zobacz post
    Impressionen wysyła do Polski. kupowałam tam, sprawdzone.

    tylko nie padnijcie...
    http://www.impressionen.de/shop/kategorie/XMAS
    padłam,.........................padłam,......... ...............padłam i tak już zostałam

    CUDA normalnie

    a te kalendarze adwentowe ,rewelka

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Fajny watek. Ja uwielbiam SIA nie wiem czy jest w Pl, co prawda ceny nie najfajniejsze ale maja piękne rzeczy.
    Są w Warszawie

  18. #58

    Domyślnie

    POMARANCZE Z GOŹDZIKAMI- piekny zapach, sama robiłam w zeszłym roku i w tym roku też zamierzam polecam[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] , domek z piernika- jeszcze nie robiłam ale na pewno zrobiem[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG],

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Fajny watek. Ja uwielbiam SIA nie wiem czy jest w Pl, co prawda ceny nie najfajniejsze ale maja piękne rzeczy.
    są w Poznaniu też. ale ceny...

    Cytat Napisał WERI Zobacz post
    padłam,.........................padłam,......... ...............padłam i tak już zostałam
    CUDA normalnie
    a te kalendarze adwentowe ,rewelka
    no te adwentowe kalendarze mi się najbardziej podobają
    chyba zamówię dzieciaczkowi.
    wysyłka 10euro niezależnie od ilości zakupów, więc opłaca się zrobić jednak większe. mam u nich upatrzonych tyle rzeczy, że nietrudno będzie...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    U nas co roku czerwono, zielono, złoto i jak najbardziej kiczowato - bożonarodzeniowo I ja uwielbiam ten kiczyk i dzieciaki też ... od razu mam w pamięci moją oskubano - plastikową choinkę z dzieciństwa z tysiącem różnych ozdób (które teraz są vintage czyli całkiem trendy)



    i prezenty dla sąsiadów coby poznali Polską gościnność




    i szopka pieczołowicie ustawiana przez starszą pociechę i pilnie niszczona przez młodszą

Strona 3 z 158

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony