dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar daria&krystian
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rudnik Wielki
    Kod pocztowy
    42-260
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Smile Projektowanie ogrodów Częstochowa i okolice

    Witam serdecznie. Mam na imię Daria. Jestem obecnie na 3 roku studiów inżynierskich na kierunku Architektura Krajobrazu w Bielsko-Białej, ukończyłam także 4 - letnie technikum o tym samym profilu. Mieszkam w okolicach Częstochowy. Ogrody są moją pasją, dlatego też cały czas pogłębiam swoją wiedzę. Proponuję Państwu wykonanie projektu ogrodu wraz z wizualizacjami oraz wykazem roślin i ich wymaganiami. Proszę o wiadomości na adres [email protected]

    Np.


    Oraz wizualizacja :



    Projekt w wersji Cad :



    Postaram się także pomóc w aranżacji ogrodu, podpowiedzieć ciekawe rozwiązania, postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zapraszam.
    P.S. Teren na jakim działam to Częstochowa, Myszków, Koziegłowy, Poraj, Żarki Letnisko, Woźniki i przyległe miejscowości.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar daria&krystian
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rudnik Wielki
    Kod pocztowy
    42-260
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Wink

    Zapraszam Wszystkich do skorzystania z oferty aranżacji ogrodu przydomowego.
    Ostatnio edytowane przez daria&krystian ; 16-04-2012 o 19:59

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar daria&krystian
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rudnik Wielki
    Kod pocztowy
    42-260
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Smile Projekt ogrodu, możliwa realizacja, wszelkie koncepcje na ogród

    Cytat Napisał daria&krystian Zobacz post
    Zapraszam Wszystkich do skorzystania z oferty aranżacji ogrodu przydomowego. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres meilowy. Zapraszam.
    Zapraszam Wszystkich chętnych do skorzystania z mojej oferty aranżacji ogrodu. Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail [email protected]. Wykonuje projekt koncepcyjny ogrodu w formie graficznej, projekty techniczne oraz projekty z naniesioną roślinnością. Przygotowuję specyfikację do każdej rośliny oraz notatkę o jej pielęgnacji. Wykonuję inwentaryzację drzewostanu. Współpracuję z firmą która wykona dla Państwa ogród według mojego projektu. Ogród jest to nieodłączna część całego domu, działki, więc jeśli wybudowałeś dom lub masz zamiar go postawić, skontaktuj się ze mną.

    Jeżeli masz ograniczone fundusze na realizację ogrodu, wykonam dla Ciebie projekt ogrodu wraz z wytycznymi jak możesz sam go wykonać, można realizację ogrodu podzielić na kilka etapów, przykładowo - przygotować teren, sprzątnąć pozostałości po budowie domu. Następnie wytyczyć i wykonać ścieżki. Potem posadzić roślinność i założyć trawnik. Między etapami wykonać system automatycznego nawadniania. Jeżeli zastanawiasz się nad zieloną częścią swojej działki, zadzwoń, a na pewno nie pożałujesz.
    Czekam na pytania. Pozdrawiam Daria.
    Ostatnio edytowane przez daria&krystian ; 16-04-2012 o 20:00

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar daria&krystian
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rudnik Wielki
    Kod pocztowy
    42-260
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Smile Projekt ogrodu

    Zdjęcia z realizacji jednego z moich projektów :



    Projekt balkonu o powierzchni około 16 m2

    Projekt ogrodu :


    I wiele innych. Zapraszam chętnych do zapisania się na możliwość wykonania projektu ogrodu na m-ce lipiec - sierpień. Co do wykonania realizacji ogrodu firma z którą współpracuje na ten rok nie ma już wolnych terminów.

    W tej chwili poszukuję firmy chętnej przyjąć mnie na praktyki na okres 4 tygodni. Chętna firma z tego tytułu nie ponosi żadnych kosztów.
    Więcej informacji ustalimy drogą telefoniczną. Numery telefonu oraz adres e-mail widoczne wyżej. Pozdrawiam Daria

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar daria&krystian
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rudnik Wielki
    Kod pocztowy
    42-260
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Smile Trochę o wycince drzew

    Ciekawe artykuły dotyczące wycinki drzew na naszych posesjach. Poniżej zamieszczam linki :
    http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/art.../DOM/143244332

    Przykładowy wniosek o pozwolenie na wycinkę drzew lub krzewów :
    http://www.projektoskop.pl/a-6917-wn...cie-drzew.html

    oraz kilka przydatnych argumentów :
    http://prawo.gazetaprawna.pl/porady/...b_krzewow.html

    Do Wszystkich odwiedzających moje ogłoszenie :

    Drodzy Państwo w zakres moich usług wchodzi :
    1. Przyjazd w wyznaczone miejsce oraz oględziny działki, inwentaryzacja działki w celach projektowych, dokumentacja fotograficzna dla celów projektowych oraz wywiad z przyszłymi posiadaczami ogrodu, czyli omówienie co Państwo chcieliby w ogrodzie mieć, a czego należy unikać, jaki styl ogrodu Państwo preferujecie i wiele innych pytań.
    2.Następnie przygotowuje 2 propozycje ogrodów z wyznaczoną strefą wypoczynku, rekreacji, gospodarczą. Czyli gdzie będzie altana, gdzie rośliny, a gdzie plac zabaw itp. Państwo wybierają jedną propozycję do której wykonuję rzut z naniesioną roślinnością i jej ilością, małą architekture itp. Rzut z wymiarami, potrzebne materiały oraz jedną lub dwie wizualizacje.

    W celach projektowych klient proszony jest o przygotowanie planu działki czytaj mapy sytuacyjno-wysokościowej z zaznaczoną działką.
    Służę także poradami w zakresie aranżacji rabat, balkonów, tarasów, patio. Cena projektu ustalana indywidualnie !!!

    Kto pyta nie błądzi Pozdrawiam i zapraszam

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar daria&krystian
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rudnik Wielki
    Kod pocztowy
    42-260
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Moje kolejne realizacje :









    Zapraszam do skorzystania z mojej oferty !!!!!

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar daria&krystian
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rudnik Wielki
    Kod pocztowy
    42-260
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty dotyczącej projektu ogrodu. Poniżej wklejam zdjęcia moich poprzednich prac. Pozdrawiam Daria



    I wiele innych projektów.
    Ostatnio edytowane przez daria&krystian ; 16-04-2012 o 20:00

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar daria&krystian
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rudnik Wielki
    Kod pocztowy
    42-260
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Już prawie wiosna, pewnie zastanawiacie się nad porządkami na działce. A może myślicie jak ją ożywić, nadać jej uroku, albo po prostu czegoś Wam w niej brakuje ?? Zapraszam do skorzystania z moich porad. Wykonuje indywidualnie projekty ogrodów.

    Pytania i umówienie wizyt chwilowo tylko pod adresem e-mail.Pozdrawiam i zapraszam
    Z przyczyn osobistych w miesiącu kwietniu będę zawodowo nie osiągalna. Zapraszam więc na zapisy na miesiąc maj.


    Edycja : Ogłoszenie z przyczyn osobistych nieaktualne do odwołania !!!!
    Ostatnio edytowane przez daria&krystian ; 08-05-2012 o 17:00

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony