dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 178
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A możecie zrobić tynk na powierzchni nie płaskiej?
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał anatak Zobacz post
    wolne terminy
    http://www.anatak.pl/
    Wlasnie szukam wykonawcy, planowany tynk wewn. c-w, lokalizacja inwestycji to Warszawa-Wesola,
    Na jaki termin oraz jaka oferte moge liczyc ?

    pzdr,
    Robert.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał pacja Zobacz post
    Wlasnie szukam wykonawcy, planowany tynk wewn. c-w, lokalizacja inwestycji to Warszawa-Wesola,
    Na jaki termin oraz jaka oferte moge liczyc ?

    pzdr,
    Robert.
    informacje wyślę na PW
    pozdrawiam

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wiem ze to nie ten temat ale może jednak ktoś się znajdzie, chodzi o tynki z gliny.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Wiem ze to nie ten temat ale może jednak ktoś się znajdzie, chodzi o tynki z gliny.
    Np. http://www.tynkizgliny.pl/
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  6. #46

    Domyślnie

    wykonujemy różne usługi remontowo-budowlane m.in.:

    - ocieplenia i adaptacje poddaszy,
    - zabudowy gk,
    - gładzie

    Pracujemy również w okresie zimowym

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Malwina03
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Kod pocztowy
    05-140
    Posty
    164

    Domyślnie

    polecam ww firmę - tynki wyszły bardzo ładne, dom po działaniu ekipy elegancko sprzątnięty - jakby ktoś chciał obejrzeć to zapraszam (powiat legionowski) - robione były tynki twarde gipsowe
    namiary na firmę Anatak wzięłam z forum Muratora - wielokrotnie była polecana

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malwina03 Zobacz post
    polecam ww firmę - tynki wyszły bardzo ładne, dom po działaniu ekipy elegancko sprzątnięty - jakby ktoś chciał obejrzeć to zapraszam (powiat legionowski) - robione były tynki twarde gipsowe
    namiary na firmę Anatak wzięłam z forum Muratora - wielokrotnie była polecana
    dziękujemy za słowa uznania, współpraca bardzo udana, polecamy się na przyszłość
    pozdrawiamy
    A&T

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    seb1234

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Wiąskie Piaski
    Kod pocztowy
    04-424
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Długo zastanawiałem się nad tynkami gips czy cementowo wapienne. Ostatecznie wybrałem pierwszą opcję. To jest zupełnie inny efekt. Mam porównanie jeżeli chodzi o łazienkę zatartą na ostro i sufit na gładko cementowymi. Polecam gipsowe.

    Jeżeli chodzi o firmę ANATAK, wybrałem tą firmę z muratora. Więc tak naprawdę nie znałem ich pracy. Pojechałem zobaczyłem realizację i zdecydowaliśmy się wziąć tą firmę, są to młodzi chłopcy, którzy znają się na robocie. Tynki można sprawdzić lampą i nie ma żadnych fal i nierówności. Bardzo mi się podoba ich praca. Szczerze polecam tą firmę, osobą, które chcą mieć ładne i proste ściany. Panowie wykonali prace diamantem, jest to twardszy gips i trudniej się go kładzie. Całe miejsce wykonania prac było posprzątane tak, że od razu ociepliłem podłogę. Sama praca przebiegała w luźnej atmosferze i hitami muzyki Dance : ) O chamstwie nie ma mowy. Komentarz miałem napisać już w sierpniu, ale jak to bywa na budowie, wiecznie nie ma czasu… Jeżeli szukasz dobrej ekipy to polecam ANATAK. Zdjęcia mogę wysłać na email z wykonanych prac.

    Pozdrawiam serdecznie,

    Sebastian Zyrardów
    Ostatnio edytowane przez seb1234 ; 04-12-2011 o 14:34

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał seb1234 Zobacz post
    Witam wszystkich,

    Długo zastanawiałem się nad tynkami gips czy cementowo wapienne. Ostatecznie wybrałem pierwszą opcję. To jest zupełnie inny efekt. Mam porównanie jeżeli chodzi o łazienkę zatartą na ostro i sufit na gładko cementowymi. Polecam gipsowe.

    Jeżeli chodzi o firmę ANATAK, wybrałem tą firmę z muratora. Więc tak naprawdę nie znałem ich pracy. Pojechałem zobaczyłem realizację i zdecydowaliśmy się wziąć tą firmę, są to młodzi chłopcy, którzy znają się na robocie. Tynki można sprawdzić lampą i nie ma żadnych fal i nierówności. Bardzo mi się podoba ich praca. Szczerze polecam tą firmę, osobą, które chcą mieć ładne i proste ściany. Panowie wykonali prace diamantem, jest to twardszy gips i trudniej się go kładzie. Całe miejsce wykonania prac było posprzątane tak, że od razu ociepliłem podłogę. Sama praca przebiegała w luźnej atmosferze i hitami muzyki Dance : ) O chamstwie nie ma mowy. Komentarz miałem napisać już w sierpniu, ale jak to bywa na budowie, wiecznie nie ma czasu… Jeżeli szukasz dobrej ekipy to polecam ANATAK. Zdjęcia mogę wysłać na email z wykonanych prac.

    Pozdrawiam serdecznie,

    Sebastian Zyrardów
    miło przeczytać taki komentarz i docenienie pracy naszej ekipy

    pozdrawiamy A&T

  11. #51

    Domyślnie

    skopiowane z grupy Halinów
    http://forum.muratordom.pl/group.php...message1101662

    by GT
    " Polecam tę ekipę 511 835 310. Namiary wziąłem z tego samego forum i jestem zadowolony. Robią agregatem szybko, dokładnie, sprawnie i w dobrej cenie."

    pozdrawiamy również tutaj Pana Grzegorza
    Ostatnio edytowane przez anatak ; 09-12-2011 o 09:50 Powód: edycja

  12. #52

    Domyślnie

    Niech Nowy Rok będzie obfity w radość, miłość, zdrowie, pomyślność i przyniesie spełenienie wszystkich marzeń

    Szczęśliwego Nowego 2012 Roku

  13. #53

    Domyślnie

    Witam,

    interesuje mnie wykonanie tynków cementowo-wapiennych w domu jednorodzinnym - okolice Grodziska Mazowieckiego. Budynek powierzchni ok 180m2 wraz z garażem. Proszę o informację o cenach tynków cem-wap oraz gipsowych dla porównania.

    Pozdrawiam,
    Jacek

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek_G Zobacz post
    Witam,

    interesuje mnie wykonanie tynków cementowo-wapiennych w domu jednorodzinnym - okolice Grodziska Mazowieckiego. Budynek powierzchni ok 180m2 wraz z garażem. Proszę o informację o cenach tynków cem-wap oraz gipsowych dla porównania.

    Pozdrawiam,
    Jacek
    odpowiedź wysłana, wykonujemy zarówno tynki gipsowe (zwykłe i twarde), jak i cementowo-wapienne, zapraszam na budowę do obejrzenia naszych prac
    pozdrawiam

  15. #55

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał anatak Zobacz post
    wolne terminy


    http://www.anatak.pl/
    Proszę o ofertę Radzymin ok 300 m2 [email protected]

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał pirawawa Zobacz post
    Proszę o ofertę Radzymin ok 300 m2 [email protected]
    odpowiedź poszła na maila
    pozdrawiam

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Mam do położenia tynki w domu parterowym o łącznej powierzchni 236m2, powierzchnia tynków wraz sufitami będzie w okolicach 1000m2.
    Lokalizacja budowy na południe od Warszawy (rejon Piaseczna).
    Mam kilka pytań dotyczących Państwa usług:

    1. Jaka jest cena za 1m2?
    2. Jakiej wielkości otwory okienne/drzwiowe są odliczane od powierzchni?
    3. W jaki sposób wykańczacie Państwo połączenie tynku z oknem?
    4. Kiedy są wolne terminy?
    5. Ile czasu trwa wykonanie usługi na takiej powierzchni?
    6. Czy są a jeśli tak, to jakie są dodatkowe koszty poza powierzchnią tynkowania (obsadzanie puszek elektrycznych, narożniki wewnętrzne czy zewnętrzne, obrabianie glifów, czy inne o których nie wspomniałem)?
    7 Gdzie można obejrzeć Państwa prace?

    Pozdrawiam.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał wingerman Zobacz post
    Witam serdecznie.
    Mam do położenia tynki w domu parterowym o łącznej powierzchni 236m2, powierzchnia tynków wraz sufitami będzie w okolicach 1000m2.
    Lokalizacja budowy na południe od Warszawy (rejon Piaseczna).
    Mam kilka pytań dotyczących Państwa usług:

    1. Jaka jest cena za 1m2?
    2. Jakiej wielkości otwory okienne/drzwiowe są odliczane od powierzchni?
    3. W jaki sposób wykańczacie Państwo połączenie tynku z oknem?
    4. Kiedy są wolne terminy?
    5. Ile czasu trwa wykonanie usługi na takiej powierzchni?
    6. Czy są a jeśli tak, to jakie są dodatkowe koszty poza powierzchnią tynkowania (obsadzanie puszek elektrycznych, narożniki wewnętrzne czy zewnętrzne, obrabianie glifów, czy inne o których nie wspomniałem)?
    7 Gdzie można obejrzeć Państwa prace?

    Pozdrawiam.
    odpowiedź na wszystkie pytania wysłana PW
    pozdrawiam

  20. #60
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar asbe
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kawęczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    354

    Domyślnie

    Chciałam zarezerwować termin na 15 kwietnia - około 400-450 m2 okolice Tarczyna.
    Proszę o kontakt.

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony