dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 9
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 178
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał k-joanna Zobacz post
    Witam
    Chciałam trochę pochwalić P. Tomka za wykonane tynki w naszym domu.Ja się na tym nie znam ale byli już u nas inni "eksperci " i nie ma się d czego przyczepić. Sama tą ekipę znalazłam na forum i dlatego wszystkich którzy mają wątpliwości pragnę uspokoić iż ta ekipa jest godna polecenia a ich praca jest na bardzo dobrym poziomie.
    Pozdrawiam
    dziękujemy pozdrawiamy

  2. #82
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ryzy

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Głosków
    Kod pocztowy
    05-503
    Posty
    11
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam,
    Proszę o ofertę na wykonanie tynków gipsowych (oraz ew. cementowo-wapiennych). Budowa w Głoskowie gm. Piaseczno, ok. 500 m2 tynków (dom+garaż).

    Pozdrawiam.
    Budujemy Z83GP2

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał ryzy Zobacz post
    Witam,
    Proszę o ofertę na wykonanie tynków gipsowych (oraz ew. cementowo-wapiennych). Budowa w Głoskowie gm. Piaseczno, ok. 500 m2 tynków (dom+garaż).

    Pozdrawiam.
    wiadomość wysłana na priv
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez anatak ; 19-11-2012 o 07:10

  4. #84

    Domyślnie

    ja tez poproszę o informacje na temat cen, sposobu liczenia powierzchni, terminow itp
    dom okolice piaseczna, pow 130m2 +100m2

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yaa Zobacz post
    ja tez poproszę o informacje na temat cen, sposobu liczenia powierzchni, terminow itp
    dom okolice piaseczna, pow 130m2 +100m2
    odpowiedź na priv,
    pozdr

  6. #86

    Domyślnie

    Poproszę o ofertę na ok. 780 m2 tynków w gipsie i wap-cementowych (okien nie będzie). Posadzki też robicie ? Termin to kwiecień 2013 - Warszawa Rembertów

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał piohal Zobacz post
    Poproszę o ofertę na ok. 780 m2 tynków w gipsie i wap-cementowych (okien nie będzie). Posadzki też robicie ? Termin to kwiecień 2013 - Warszawa Rembertów
    oferta na priv
    pozdrawiam

  8. #88

    Domyślnie

    Polecam wszystkim tynki wykonywane przez firmę ANATAK i Pana Tomasza.
    Ekipa spełniła w 100% moje oczekiwania, a były one na pewno wyższe niż standardowe (piony, kąty itp) !!
    Tynki idealnie wykonane terminowo, pracując nawet do późnych godzin nocnych !
    Co ważne SUPER wszystko zabezpieczone, posprzątane, zero problemów w komunikacji.
    PROFESJONALIŚCI

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Napisał zygii Zobacz post
    Polecam wszystkim tynki wykonywane przez firmę ANATAK i Pana Tomasza.
    Ekipa spełniła w 100% moje oczekiwania, a były one na pewno wyższe niż standardowe (piony, kąty itp) !!
    Tynki idealnie wykonane terminowo, pracując nawet do późnych godzin nocnych !
    Co ważne SUPER wszystko zabezpieczone, posprzątane, zero problemów w komunikacji.
    PROFESJONALIŚCI
    bardzo dziękujemy za docenienie naszej pracy, cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania tak wymagającego Inwestora
    polecamy się na przyszłość
    pozdr
    ANATAK

  10. #90
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar misiupl
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    okolice Płocka
    Posty
    451
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam,
    ja również proszę o ceny tynków cem-wap i gipsowych wraz z zakresem robót. Dom 200m^2 ok Sochaczewa

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiupl Zobacz post
    Witam,
    ja również proszę o ceny tynków cem-wap i gipsowych wraz z zakresem robót. Dom 200m^2 ok Sochaczewa
    wszystkie informacje wyślę na priv
    pozdrawiam

  12. #92

    Domyślnie

    Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym
    bez pośpiechu, trosk i zmartwień, pełnym spokoju i radości wśród Rodziny, Przyjaciół
    oraz wszystkich Bliskich. Wesołych Świąt życzy cała ekipa ANATAK


  13. #93
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar neo_83
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa-okolice
    Posty
    276

    Domyślnie

    Witam
    również proszę o wycenę tynków cementowo-wap ok 500m2 (wycena samej robocizny i robocizny z materiałem okolice OTWOCKA) ile wcześniej trzeba rezerwować termin ? [email protected]

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał neo_83 Zobacz post
    Witam
    również proszę o wycenę tynków cementowo-wap ok 500m2 (wycena samej robocizny i robocizny z materiałem okolice OTWOCKA) ile wcześniej trzeba rezerwować termin ? [email protected]
    witam, harmonogram prac zwykle ustalony około 2 m-ce wcześniej, od kwietnia do czerwca najwięcej chętnych i wtedy lepiej rezerwować nawet wcześniej, po więcej informacji zapraszam na priv
    pozdrawiam

  15. #95

    Domyślnie

    skopiowane z listy Warszawa i okolice - kolejni zadowoleni Inwestorzy pozdrawiamy

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5801049

  16. #96
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinp777

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Celestynów
    Kod pocztowy
    05-430
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam.
    Poproszę o wycenę tynków cementowo-wapiennych ok. 600 m2 robocizna + materiał w miejscowości Celestynów k. Otwocka. Proszę o podanie najbliższego wolnego terminu.

  17. #97

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinp777 Zobacz post
    Witam.
    Poproszę o wycenę tynków cementowo-wapiennych ok. 600 m2 robocizna + materiał w miejscowości Celestynów k. Otwocka. Proszę o podanie najbliższego wolnego terminu.
    szczegóły na PW
    pozdr

  18. #98

    Domyślnie

    Witam

    Proszę o wycenę tynków cementowo-wapiennych gładkich z kwarcem oraz gipsowych Knauf Diamant.
    Powierzchnia ok. 600 m2, okolice Sochaczewa. Proszę o podanie najbliższego terminu realizacji.

    Pozdrawiam

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał belek12 Zobacz post
    Witam

    Proszę o wycenę tynków cementowo-wapiennych gładkich z kwarcem oraz gipsowych Knauf Diamant.
    Powierzchnia ok. 600 m2, okolice Sochaczewa. Proszę o podanie najbliższego terminu realizacji.

    Pozdrawiam
    zapraszam na PW
    pozdrawiam

  20. #100

    Domyślnie

    Cytat Napisał anatak Zobacz post
    rzuć jakieś zsjęcia na e-mail [email protected] i cennik.wylewam czesto okolice Warszawy ,więc kiedy niweluję pod styropiany będę Was polecał.współpracuję z odpowiedzialnymi ludzmi a widzę,że można was polecać,mam nadziję,że się nie mylę?

Strona 5 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony