dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 25
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 495
  1. #21

    Domyślnie

    tez będę podglądać

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    super bryła
    Czy Wasza łazienka będzie miała ze 30m?
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Mytka,

    tylko posadzenie drzewa Ci zostalo
    Piekny Synek, piekny dom....gratulacje dla Ciebie i Zony!!

    bede dalej podgladac...nam niestety tez (jak Anice) nie udalo sie przeforsowac dachu plaskiego....ani jednospadowego...eh

    Maja

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Witam
    Przyłączam się do zachwytów forrumowiczów-piękny i nowoczesny dom.U mnie plan z góry zakładał-dom z dachem kąt-30-45 stopni ;(
    Przybiegłam tu z wątku tapetowego.Wrzuć trochę zdjęć ze środka-bo masz się czym pochwalić
    Pozdrawiam i ostrzegam-będę tu zaglądać ;D
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  5. #25

    Domyślnie

    Kolejne cudo na forum
    Te małe i te duże oczywiście
    Z niecierpliwością czekam na wnętrza.
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  6. #26

    Domyślnie

    widze,ze wiecej tu zalujacych swoich stromych dachow....
    ja w tej chwili mieszkam w kostce,nie nazwalabym ja medernistyczna,ale komunistyczna bardziej i buduje sie zupelnie gdzie indziej takze obok takiej kostki....
    w okolicy gdzie mieszkam,jest setki kostek,a nowy plan zagospodarowania przewiduje dachy strome....wiec argumenty o ujednoliceniu krajobrazu to se mozna o....potluc
    ciekawe jakby dali wolna reke inwestorom,ile tak naprawde ludzi zrobiloby stromy dach
    w moim miescie znalezienie miejsca na plaski dach graniczy z cudem,wlasciwie juz chyba wszystkie okolice sa opanowane przez nawiedzonych sielskim krajobrazem miejskich architektow

  7. #27

    Domyślnie

    bosko, widzę, że boski synus i boski domek!
    też tu będę zaglądała.
    U nas, ze względu na teren (górki i pagórki) nie mogłam takiego klocka postawić, wiec pooglądam inne...

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto Zobacz post
    Dom cudo. Czekam na wnetrza
    Cytat Napisał Konieczki Zobacz post
    wow ale fajny dom elewacja to moje marzenie i te okna

    No to teraz życzę szybkiej przeprowadzki i radości z Miłoszka i gniazdka

    Ps. Malgoś wnetrza też fajne tylko w innym watku
    Cytat Napisał Pavis Zobacz post
    Ło matko z córką!!! Jaaaaaaaaakiii dooooom Zarąbiasty!!!!
    I cudniaste dziecię Gratuluję jednego i drugiego

    Z niecierpliwością czekam na więcej i więcej i więcej
    Cytat Napisał Lilianette Zobacz post
    Piękny dom
    Cytat Napisał wiolasz Zobacz post
    O kurcza molek!!!!
    musze sie wpisać bo mi wątek ucieknie.
    Synuś cudny, gratuluję
    Cytat Napisał kasiakp Zobacz post
    O mamo jaki dom Bede tu czestym gosciem
    Wklejaj duzo zdjec
    Cytat Napisał monia77w1 Zobacz post
    Kolejne cudo na forum
    Te małe i te duże oczywiście
    Z niecierpliwością czekam na wnętrza.
    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    Witam
    Przyłączam się do zachwytów forrumowiczów-piękny i nowoczesny dom.U mnie plan z góry zakładał-dom z dachem kąt-30-45 stopni ;(
    Przybiegłam tu z wątku tapetowego.Wrzuć trochę zdjęć ze środka-bo masz się czym pochwalić
    Pozdrawiam i ostrzegam-będę tu zaglądać ;D
    Cytat Napisał mayadaski Zobacz post
    Mytka,

    tylko posadzenie drzewa Ci zostalo
    Piekny Synek, piekny dom....gratulacje dla Ciebie i Zony!!

    bede dalej podgladac...nam niestety tez (jak Anice) nie udalo sie przeforsowac dachu plaskiego....ani jednospadowego...eh

    Maja
    Cytat Napisał pepejeans Zobacz post
    tez będę podglądać
    BARDZO Wam wszystkim dziękujemy!! także w imieniu Miłosza
    Przyznaję, że to niebywale [lub dosadniej cholernie] MIŁE czytać, że dom tak się z zewnątrz podoba
    Kto buduje/wybudował w naszym kraju kostkę ten wie, że podczas budowy człowiek przywykł jedynie do odpowiedzi na pytania: "czy to będzie siedziba jakiejś firmy?" czy "to sklep jakiś Pan buduje?" lub "nie pozwolili Panu wybudować ze skośnym dachem? dziwne.."

    Najlepszy był przedstawiciel firmy montującej u nas bramę garażową..
    Obok naszego domu buduje się inny - powiedzmy tradycyjny.
    Facet szukając miejsca dzwoni i pyta: chyba jestem na miejscu. To taki dom z grafitową dachówką co się stawia obok takiego nowo budowanego bloku??:0
    Przyznaję jednak, że elewacja w przypadku tego typu bryły ma kluczowe znaczenie. Dobór więc materiałów przyprawiał mnie o bóle głowy
    ..kiedyś bowiem wyglądało to tak :




    Co do wnętrz ..musicie nam dać jeszcze nad nimi popracować bo jak piętro czeka już tylko na podłogi i drzwi [nie licząc nie wykończonych również łazienek] tak parter dopiero otrzymuje gładzie o reszcie nie wspominając
    Ale obfotografuje co trzeba i zraportuje
    ..nad wykończeniówką popracujemy więc razem

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mytka Zobacz post
    Oto poglądowe rzuty PARTERU i PIĘTRA

    Dziękujemy Bardzo fajnie i funkcjonalnie rozplanowane wnętrza. Super!!!
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    widze,ze wiecej tu zalujacych swoich stromych dachow....
    ja w tej chwili mieszkam w kostce,nie nazwalabym ja medernistyczna,ale komunistyczna bardziej i buduje sie zupelnie gdzie indziej takze obok takiej kostki....
    w okolicy gdzie mieszkam,jest setki kostek,a nowy plan zagospodarowania przewiduje dachy strome....wiec argumenty o ujednoliceniu krajobrazu to se mozna o....potluc
    ciekawe jakby dali wolna reke inwestorom,ile tak naprawde ludzi zrobiloby stromy dach
    w moim miescie znalezienie miejsca na plaski dach graniczy z cudem,wlasciwie juz chyba wszystkie okolice sa opanowane przez nawiedzonych sielskim krajobrazem miejskich architektow
    Hehe, ja też do niedawna mieszkałam w połowie komunistycznej kostki. Całe życie marzyłam o poddaszu. Po przeprowadzce na swoje (poddasze) stwierdziłam - nie ma to jak komunistyczna kostka Niestety PZP zabrania :/
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post
    Przykulałam się tu z wątku o tapetach, bo jakoś nie mogłam dopatrzeć się tapet, ino okna i okna I się zastanawiam nie tyle "kto to będzie mył", ile "jak one się otwierają?"
    Cudny dom, kocham klocki - przynajmniej nie ma problemu z nieustawnym poddaszem
    ..a tak ..pamiętam
    Jak one się otwierają?
    ..no właśnie nie otwierają nie licząc jednego okna w garażu, jednego w pralni, jednego w łazience i okien balkonowych + taras
    Takie było założenie bowiem w domu zdecydowaliśmy się na wentylację mechaniczną z rekuperatorem , a optymalnie w takim wypadku okien otwieranych nie mieć
    Oczywiście projekt sam w sobie zakładał sporą część stałych szkleń , myśmy natomiast zmaksymalizowali ich ilość przesuwając środki na tym zaoszczędzone na konto potrzebnych na wentylację
    W efekcie jednak w garażu powstał bardzo nieestetyczny element dekoracyjny;/
    Postaramy się jednak część koszmarnego orurowania jeszcze schować w zabudowie k-g


    Co do aspektu praktycznego czyli utrzymania okien w czystości ..przewiduję zakupić mniej więcej coś takiego:

    ..i zupełnie serio już rozglądam się za czymś mądrym bo rusztowania już z budowy znikły;P
    Ostatnio edytowane przez Mytka ; 25-11-2010 o 13:08

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post
    Hehe, ja też do niedawna mieszkałam w połowie komunistycznej kostki. Całe życie marzyłam o poddaszu. Po przeprowadzce na swoje (poddasze) stwierdziłam - nie ma to jak komunistyczna kostka Niestety PZP zabrania :/
    ..ja ilekroć myślę o miejskich architektach ustalających PZP otwiera się mi scyzoryk w kieszeni.
    W 90% przypadków ich przepis na piękne architektonicznie MIASTA to skośne dachy.
    Kostki obok stoją ale oni mają wizje skośnie piękniejszej Polski ...

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie


    to nie tylko w miastach....ja buduje na wsi...przed soba mam rzad domow - komunistycznych kostek, ale ja mam w warunkach zabudowy czerwony dach dwuspadowy .....czerwonego nie dalam - niech mnie pokoroja, ale niestety - dwuspadowy zostal i przez to mamy jeszcze dodakowe pietro...a mial byc dwupoziomowy z plaskim dachem, by moc go wykorzystywac jako taras...funkcjonalnie cos jak w hiszpanskich domach...nie wyszlo...mam terez 3 pozomy i dach dwuspadowy...

    kuchnia bedzi od strony poludniowej? Nie bedzie latem goraco w czasie gotowanie? Czy planujecie klime?

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Mytka! Ty nam tu nie dywaguj,nie zamydlaj oczu tylko zdjęć wnętrz dawaj .Szczególnie ciekawa łazienek jestem-coś czuę,że będzie co podziwiać
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mytka Zobacz post
    ..ja ilekroć myślę o miejskich architektach ustalających PZP otwiera się mi scyzoryk w kieszeni.
    W 90% przypadków ich przepis na piękne architektonicznie MIASTA to skośne dachy.
    Kostki obok stoją ale oni mają wizje skośnie piękniejszej Polski ...
    Dokładnie tak jest... my przeprowadziliśmy się z klocka komunistycznego do sielskiego domku z poddaszem nie do innej miejscowości, ale na ulicę obok
    Różnica jest taka, że dawniej te poddasza nie były użytkowe, a teraz założenie jest takie, że są one na potrzeby mieszkających tam osób.
    Modernistyczna kostka jest świetna, ale poniekąd wymusza na użytkowniku obranie pewnego wystroju wnętrz. U mnie w tym przypadku lepiej sprawdza się wiejski domek. Ale biorąc pod uwagę funkcjonalność - zdecydowanie kostka.

    Mytka, a widzę żeś ślonzok...

    P.S. U mnie jest 1 nieotwierane okno. Polecam Karchera
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  16. #36

    Domyślnie

    i ja dorzucę swoje ochy i achy, rewelacyjnie domek z zewnątrz wygląda a synek pierwsza klasa! Gratuluję! i podejrzałam trochę wnętrza na wnętrzach, już się nie moge doczekać jak skończycie środek pozdrawiam

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    super bryła
    Czy Wasza łazienka będzie miała ze 30m?
    ..rzeczywiście wygląda na ogromną ale aż tak dobrze nie jest Ma około 9m2. Małość drugiej łazienki [dzieci i reszty domu] musieliśmy jakoś skompensować
    Lubimy wannę, w mniejszej będzie tylko kabina , zatem w tej jedno i drugie

    W bardzo ogólnym zarysie ma ona wyglądać tak:

    To jednak wizualizacja baaardzo poglądowa bo robiona na kolanie

    Płytki już się kłaść kończą i są jasno szare łącząc się z białą ścianą przy wannie i białymi sufitami.
    Co do samej wanny to ma być wolnostojąca
    ..a wyglądać będzie mniej więcej tak :


    Inspiracją wykończenia łazienki natomiast były płytki NordCeramu wybrane przez Edittę [jedną ze znanych forumowiczek] i w zarysie łazienka poniżej:

  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    ..a! zakupione mamy już baterie do umywalek tej łazienki
    Umywalki będą dwie [nablatowe] , a baterie ścienne
    o takie:

  19. #39

    Domyślnie

    Mytka

    Zaliczam się do grona zbierających szczenę z podłogi po oglądnieciu Twojej ślicznej kosteczki . Piękny dom!!!!

    Synuś kochaniutki . Szkoda, że ja takiego startu nie miałam za młodu

    Gratuluję pomysłu i takiego pozwolenia na budowę , bo u nas też kąt nachylenia od 30 stopni w górę :/
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Mytka piękny dom, my też z tych co taki chcieli , a mają tradycyjny

    Przyciągnęła mnie łazienka szara tzn. ta inspiracja, jest bardzo podobna do mojej tzn. projektu-wizualizacji. Wanna niemal identyczna,płytki też szare łazienka zacznie mi się robić lada tydzień i moje pytanie wybrałeś już do tej wanny umywalkę i kibelek? Mi się spodobały z villeroy&boch, ale ta cena


    Ps. Synek śliczny- gratuluję!
    Ostatnio edytowane przez MarJel ; 25-11-2010 o 15:03

Strona 2 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony