dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124
  1. #121
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Pochwalę hepa i ja. Już o nim tu pisałem, w 2004 roku. Teraz jest 2006 i zero problemów. Także zero hydraulika w domu.

    Jak trzeba, złączkę można rozkręcić, później skręcić... i dalej wszystko działa.

    CO nie mam. Mam natomiast ciepłą wodę z bojlera, ustawionego na 80C. Co będzie za x lat, nie wiem. Na razie jest OK - mogę hep2o polecić.

  2. #122

    Domyślnie

    Witam
    Chce odświeżyć temat, mam zamiar sam robic wode w mieszkaniu, zastanawiam sie nas hep2o ale mam pare watpliwosci np. Wyczytałem zeby lepiej nie betonować zlaczek ale to jak zrobic podejscie pod baterie. Pion mam w ubikacji wiec rury z woda tylko przejda przez sciane do lazienki i czy mozna*zakonczyc zlaczka mosiezna i do niej baterie prysznicową zamontowac czy musi byc specjalne podejscie pod baterie z tego co widzialem to te podejscie jest w calosci z plastiku. Moze ktos by sie wypowiedzial co sam robil instalacje wodna jakie wady zalety itp. Pozdraiwam

  3. #123

    Domyślnie

    Witam
    Napiszę i ja w tym wątku bo jak widzę niektórzy tu wracają, więc może im się przydać taka informacja.
    Mam instalacją CWU i CO w Hep o2 wykonane przez siebie jeszcze przed 2000 rokiem, tak więc prawie 20 lat, to był prosty montaż bez problemów. Jak do tej pory wszystko działa bez zarzutu i nic złego się nie dzieje, nie odczuwam żadnych negatywnych skutków zastosowania tego materiału, na jednym odcinku z doprowadzeniem wody do pralki w pomieszczeniu gospodarczym przy srogich zimach zdarzyło się, że woda zamarzła, ale wystarczyło podgrzać pomieszczenie i wszystko wróciło do normy, tak więc wytrzymuje też ekstremalne warunki. Po tak długim okresie użytkowania polecam każdemu, a szczególnie majsterkowiczom.

  4. #124

    Domyślnie Hepworth po ponad 20 latach

    Cytat Napisał jolys Zobacz post
    Witam
    Napiszę i ja w tym wątku bo jak widzę niektórzy tu wracają, więc może im się przydać taka informacja.
    Mam instalacją CWU i CO w Hep o2 wykonane przez siebie jeszcze przed 2000 rokiem, tak więc prawie 20 lat, to był prosty montaż bez problemów. Jak do tej pory wszystko działa bez zarzutu i nic złego się nie dzieje, nie odczuwam żadnych negatywnych skutków zastosowania tego materiału, na jednym odcinku z doprowadzeniem wody do pralki w pomieszczeniu gospodarczym przy srogich zimach zdarzyło się, że woda zamarzła, ale wystarczyło podgrzać pomieszczenie i wszystko wróciło do normy, tak więc wytrzymuje też ekstremalne warunki. Po tak długim okresie użytkowania polecam każdemu, a szczególnie majsterkowiczom.
    Potwierdzam. Moja instalacja cwu pracuje już ponad 20 lat. Nigdy nie było z nią żadnego problemu. Wykonywana była samodzielnie. Niezwykle proste w montażu.

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony