dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 72

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Tak czytam te wątki i zastanawiam się nad pewną sprawą dotyczącą wszystkich .Wiadomo złodziej to równie mądra bestia, i wszędzie taką naturę można spotkać. Wiec przyszła mi taka myśl, że gdyby tu zaglądał jakiś maniak to ma jak na dłoni
    ( wystarczy skojarzyć kilka wątków danej osoby i wie jakie ma dochody,jaki dom buduje, za ile , gdzie,a nawet jakie i gdzie ma zabezpieczenia.I duż innych faktów np jak często jest na budowie.Co o tym sądzicie. Może się mylę ale licho nie śpi.

  2. #2

    Domyślnie

    To znaczy co nie mamy pisać, czy nie mamy być szczerzy. Osobiście bym nie tragizował. Nie interesuje mnie kto co wie i co mysli o mnie. Jestem otwarty i nie przejmuję się złodziejami na razie. A w przyszłości jak zamieszkam u siebie to pokombinuję nad pułapkami przeciw złodziejom.
    Pozdrawiam
    Nie dajmy się zwariować.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: kodi_gdynia dnia 2002-05-22 12:14 ]</font>

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    buber

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    217
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Zdaje się mi że pisanie o tym że ktoś zakłada w domu czujki ruch raczej powinno odstraszyć złodziei ( nie da się tego oszukać albo tak jak w różowej panterze przejść pod światłem lasera).
    Też nie podaje swojego adresu dokładnie a pozatym z tego co widzę to nikt tutaj nie pisze że kładzie marmury na podłogach i ścianach to poprostu forum ludzi którzy budują swoje gniazdo. A że tyle to kosztuje cóż prawda, ale są to ceny jakie trzeba zapłacić wszędzie za wybudowanie domu.

  4. #4

    Domyślnie

    Z ust mi to wyjąłeś, kodi. Nie przesadzajmy!!!
    A na złodzieja będę miał dodatkowo "małego pieska", a jak nie pomoże to flintę pod poduszką.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2002-05-22 12:24 ]</font>

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dokladnego adresu raczej nikt nie podaje.
    Myslisz ze zlodzieje korzystaja z internetu?
    Lokalne budowy teoretycznie moze okrasc, ale watpie ze specjalnie jechalby do miasta xxxxx oddalonego 100,200km.
    A po drugie jaka pewnosc ma ze osoba podala wiarygodne dochody.
    Kazdy moze napisac ze zarabia miesiecznie np. 15000 PLN.
    Gdyby tak to jeszcze Urzad skarbowy moze interweniowac.
    Dodatkowo Gmina, i inne urzedy.
    Bo doczytaja ze pan Z ma chlonne szambo, a pani L wiecej wydala na budowe niz zarabia.
    Pozdrawiam
    Maciej




  6. #6

    Domyślnie

    Ja to i może bym podał dokładny adres tylko, że wiecie jak to jest na wsi. Nie dość, że nie ma ulic to z tą numeracją to są istne jaja. To chyba jest celowa zmyłka urzędników przed złodziejami.
    Pozdrawiam

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    On 2002-05-22 12:51, kodi_gdynia wrote:
    Ja to i może bym podał dokładny adres tylko, że wiecie jak to jest na wsi.
    Pozdrawiam
    Dobra,dobra jaki skromny.Podaje adres kolegi.
    BEVERLY HILLS 90210

  8. #8

    Domyślnie

    No dobra, a jaki street w BH???

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Sunset Boulevard 8.
    A jak juz jestesmy przy ulicach.
    Czy w waszych miejscowosciach tez jest tendecja do nazw typu:drzew( morelowa),zwierzat(ptasia),owocow(malinowa)?
    Maciej

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mieszkam na Odkrytej... nie wiem czy to jest zobowiązujące???
    Sunset blvd to raczej Hollywood

    Ale są "rejony" leśne, kwiatowe, bajkowe itp.

  11. #11

    Domyślnie

    ul. Odkryta to jeszcze nie ul. Rozebrana, gorzej jak by było ul. Rozbabrana (chociaż takich w sumie sporo).

    Zresztą apropos tego ostatniego to śmiać mi się chciało jak jeździłem oglądać działki, bo prawie każdy sprzedający mówił, że "...no tak, dojazd jest fatalny, ale w planach gminy jest budowa tutaj drogi...". A znam okolicę od 30-tu lat i widzę, że gmina ogranicza się jedynie do zalania kilku dziur po zimie. Drogi przy powstających osiedlach domów jednorodzinnych - widzę tu duży problem do rozwiązania. Piękne domy a na około nich wertepy.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2002-05-22 13:34 ]</font>

  12. #12

    Domyślnie

    No właśnie ul. odkryta jest częsciowo Rozbabrana, ale ta odkryta już "zababrana" jest extra!!!

  13. #13

    Domyślnie

    I to mi się w Was podoba . zawsze optymistycznie.Wybaczcie że taki wątek padł ale byłam ciekawa waszych opinii.A jak robi się te fajne ikonki?


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Hanka27 dnia 2002-05-22 13:44 ]</font>

  14. #14

    Domyślnie

    No wiesz plany są czasem dalekosiężne....

    buźki są dostępne w FAQ

  15. #15

    Domyślnie

    Oj tak Macias. W moim mieście są ulice drzewne, kwiatowe, a ostatnio nawet uchalono nazwy kamieni szlachetnych dla nowych ulic. Wolałabym nie mieszkać na diamentowej, bo to może zasugerować jakiegoś bęcwałowatego złodzieja.
    Ja będę mieszkać przy drzewnej i tak się zastanawiam, czy powinnam w związku z tym posadzić odpowiednie drzewo na działce? W razie gdyby ktoś nie umiał czytać, lub nie lubiał to może skojarzyłby?

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2002-05-23 12:31 ]</font>

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ulica drzewna, to tak jak moja. Przy czym moja jest mroczna bo jak z pewnego horroru "Koszmar z ulicy w......ow"
    Co moze odstraszy potecjalnych zlodzieji.
    Agnieszko czy to ulica Iglakowa
    Pozdrawiam
    Maciej

  17. #17

    Domyślnie

    Nie, liściasta i szumiąca i też na w....

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2002-05-23 17:24 ]</font>

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    a moze ulica opalowa?

  19. #19

    Domyślnie

    Opalko - wiem, ze jest u nas diamentowa, szmaragdowa, agatowa... być może jest opalowa

  20. #20

    Domyślnie

    Może zrobią zwierzęce to bym się na dziobaka załapała

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony