dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 72 z 72
  1. #61

    Domyślnie

    Nas okradli 7 lat temu i do tej pory z trudem zagladam w niektore miejsca, gdzie na pewno grzebal zlodziej. Bardzo ci Tesko wspolczuje.

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Wczoraj widzieliśmy się ze znajomymi, którzy mają dom w st. sur. zamkniętym. Okradli ich na ok. 2 tys. Wszystko, co było na zew. zwinęli, łącznie z kablami do oświetlenia ogrodu. Jak patrzyłam na znajomego, to im naprawde współczułam - haruje się na każdy grosz a tu przyjdzie taki, co to myśli - burżuj,nawet nie zauważy. Łatwiej wziąć niż samemu zapracować.
    Teska, bardzo Ci współczuję. Gnojki skończone.

  3. #63
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Teska, napisz co sie stało.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    robotnicy na budowie nie zamkneli garazu ukradli 5 workow gipsarow, wiertarkę, kołki do styropianu, 3 rolki folii paroszczelnej z aluminium do sufitow....

    ech...dobzre ze kominka nie wywiezli

  5. #65
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    robotnicy na budowie nie zamkneli garazu ukradli 5 workow gipsarow, wiertarkę, kołki do styropianu, 3 rolki folii paroszczelnej z aluminium do sufitow....

    ech...dobzre ze kominka nie wywiezli
    No to nic, tylko przejść się po okolicy i poszukać swoich materiałów .


    Teska, a co z alarmem? Nie włączacie?
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  6. #66

    Domyślnie

    Teska, w dalszym ciagu bardzo wspolczuje. Na pocieszenie znalazlam tylko, ze zlodziejstwo rzeczy osobistych boli chyba bardziej.

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Zbych

    fachowcy nawet garazu nie zamkneli oni pracuja do wieczora mnie tam nie ma...ale szef Bolek powiedzial ze odkupi material bo to z ich winy

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ma


    dokładnie

  9. #69

    Domyślnie

    i popatrz, sa jeszcze tacy, ktorzy sie do winy poczuwaja... to tez pocieszajace, nie?

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Widzisz Teska, nawet wśród budowlańców są okazy porządne Co jest faktem dla mnie osobiście budującym jako że w przyszłym roku startuję z budową.

  11. #71

    Domyślnie

    Teska,gdyby nasze współczucie mogło pomóc,ale niestety.
    Przykre bardzo,byłam kiedyś okradziona i wiem jaką wsciekłość się czuje.
    Gdy pomyślę,że policja doskonale wie kto w większości wypadków uczestniczy w kradzieżach,a nie zawraca sobie d.....Znają środowisko,ąle nikt im nie płaci za drążenie spraw o małej szkodliwości społecznej
    Chciałabym napisać,że to tacy sami złodzieje,ale nie mogę rzucać oszczerstw,bo musiłabym udowodnić.Jednak widziałam na własne oczy jak Ormianie na bazarze zanosili haracz do radiowozu

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał melatonina
    No czemu ja tak dawno tutaj nie zaglądałam? Czemu uhahałam się do śloz. Moja ulica kiedyś nazywała się pięknie Różana ale przyszło nowe i zmieniło ale w Dziekanowie Leśnym można sobie zamieszkać na ul np. Bolka i Lolka, Kaczki Dziwaczki, Czerwonego Kapturka itd. Czyż to nie urocze?
    Gośka

    Ja właśnie będę mieszkać na ul. Czerwonego Kapturka w Dziekanowie Leśnym, ta nazwa bardzej mi się podoba niż poprzednia Topolowa

    Pozdrawiam

    Aga

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony