dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 43
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 846
  1. #41

    Domyślnie

    Amerykanie spisali się super. Przegrywali 20:13, a wygrali seta i cały mecz. Naszym powinni to puszczać przed snem przez najbliższe 4 lata

  2. #42

    Domyślnie

    ATENY 2004
    Nareszcie doszłem do siebie po osięgnięciach naszych gwiazd siatkówki.
    Już wnet ruszy liga.
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  3. #43

    Domyślnie

    Przyłączam się do Was !!!
    Niestety nie gram, ale dobingować przed TV uwielbiam Pozdrawiam !

  4. #44

    Domyślnie

    Liga ruszyła, a kibice śpią

    Na kogo stawiacie?

  5. #45

    Domyślnie

    Dzisiaj mecz PP. Miałam jechać do Olsztyna, ale mi sie pokrzyżowało
    Dobrze, że mam tv.
    Na rozum, to powinien wygrać AZS, ale widziałam już wyniki tak sprzeczne z logiką, więc i tym razem nic nie wiadomo

  6. #46

    Domyślnie

    tym razem zgodnie z logiką

    energia grała bez energii

  7. #47

    Domyślnie

    Jutro ma być wiadomo, kto wszedł do "ścisłego finału" konkursu piękności na trenera kadry

    Pomysł na Wagnera, to chyba jakiś żart?

  8. #48

    Domyślnie

    Ewunia, zerknij w Energii na jednego gostka z nr.18.
    To wice mistrz świata w plażówce, Zbyszek Bartman.

    Facet ma niewykłe możliwości , a ma niepełne 18 lat.
    Prywatnie.. super chłopak.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziaba
    Prywatnie.. super chłopak.
    zależy z jakiej płaszczyzny patrzeć
    znam go jeszcze z czasów juniorskich i mimo, że prywatnie ani on, ani jego ojciec sympatii mojej nie wzbudzili, to jako zawodnik ma rzeczywiście duże szanse

  10. #50

    Domyślnie

    A to Cię mam
    Ewunia , cosik mi się widzi , że życzyłyśmy sitka na tej samej hali nie raz

    A mówią, że internet to ocean

    No to dokładam Łomacza Młodszego .
    Grzegorz pobije brata jak nic.

    I niech runą wreszcie mury wysokościowców. Opcja Kazakowa powinna już minąć .
    Zbożne życzenie ?

  11. #51

    Domyślnie

    A ja Ziabko kibicuję Tobie
    Czy powiedział Ci ktoś, że jesteś niesamowita?

  12. #52

    Domyślnie

    i po meczu
    gratulacje dla Skry

  13. #53

    Domyślnie

    Oj dawno nie byłem na forum. Dawno, bardzo dawno.
    A tu tyle się działo w siatkówce, a najgorsze, ze pada mój klub,
    PŁOMIEŃ SOSNOWIEC - już jest na kolanach, aż trudno uwierzyć że tak nagle może upaść druzyna z takimi tradycjami,
    ale jestem dobrej mysli. pożyjemy zobaczym.

    POZDRAWIAM WSZYSKICH.
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Fani siatkówki śpią, czy po ostatnich sukcesach Reprezentacji w piłce nożnej zmieniają zainteresowania?
    Ja zostaję wierna siatkówce......dobry początek, cztery wygrane w rezerwowym składzie, wczorajszy mecz z Grecją 3:0 przeżywam do dziś.
    Nowa twarz, pewnie talent, brawo Wlazły !

  15. #55

    Domyślnie

    No chyba faktycznie śpią no może obudzą się na FINAŁ LIGII ŚWIATOWEJ
    Swoją drogą które miejsce zajmiemy Ja stawiam na 2 (za Brazylią)
    a teraz ide ogładac ostatni mecz z Argentyną (mam nadzieje że chłopaki nie świetowali za mocno i wygrają

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał zezo
    Oj dawno nie byłem na forum. Dawno, bardzo dawno.
    A tu tyle się działo w siatkówce, a najgorsze, ze pada mój klub,
    PŁOMIEŃ SOSNOWIEC - już jest na kolanach, aż trudno uwierzyć że tak nagle może upaść druzyna z takimi tradycjami,
    ale jestem dobrej mysli. pożyjemy zobaczym.

    POZDRAWIAM WSZYSKICH.
    Witaj Zezo. Zawsze istniał klub Płomień Milowice - w 1978 roku zdobył Puchar Europy Mistrzów Krajowych - byłem wtedy na powitaniu drużyny po powrocie z turnieju - niezapomniana impreza - wtedy mnie mało duma i radość nie rozerwała. Płomień przestał isnieć w 1992 roku - potem to już nie ta hala i w ogóle to nazewnictwo - Kibicuję teraz sosnowieckiej drużynie ale, nie oszukujmy się, bez pieniążków to będą średniaki. Do niedawna grywałem w takich "rozgrywkach od lat 15 do 55" i potwierdzam że zaangażowanie jest zawsze 100 krotnie większe niż umiejętności a radość z gry proporcjonalna do zaangażowania. Teraz na topie reprezentacja - w Atenach przekląłem Gościniaka i spółkę za "manewry" zawodnikami w newralgicznych meczach. Teraz odzyskuję wiarę - z tej ekipy wyrosną zawodnicy klasowi. Mam nadzieję że się Mariuszowi Wlazłemu w głowie nie poprzestawia. Moim cichym faworytem jest Marcel Gromadowski ale jego Lozano chyba zacznie wprowadzać do reprezentacji dopiero po LS. A co do wyniku Finału LS - mają o co grać Myślę że stać ich na wszystko jeśli ......... psychika wytrzyma a z tym jest cieeeeeniutko. Ale jutro o 17 szalik w ręce i przed telewizor Polska !!!!
    Lepiej .......... nie mówić !

  17. #57

    Domyślnie

    wszystkie mecze obejrzałam

    i ciągle nie rozumiem, jak ta sama drużyna raz w jednym secie jak na skrzydłach, by w kolejnym nie przyjmować, nie atakować, nie blokować

    drugi mecz z Argentyną, to juz całkiem mnie rozczarował
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  18. #58

    Domyślnie

    no i wymęczyli zwycięstwo wg schematu opisanego powyżej

    sinusoidalnie

    zamiast zakończyć w ostateczności 3:1 to tie break wypracowali
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  19. #59

    Domyślnie

    Nasi to potrafią "produkować" horrory ! - teraz z Sebią a w tym meczu psychika musi być żelazna do samego końca bo publika nie odpuści a forma Serbów rośnie z meczu na mecz - nie mogłem nigdzie znaleźć transmisji z pojedynku Brazylia Serbia - chyba nie było? W tej fazie rozgrywek o zwycięstwie decyduje odrobina szczęścia (piłka spadająca w bojsko kubańczyków i załamany zawodnik który śledził jej lot) i "dobry dzień" - może być różnie ale ...... SZALIKI W DŁOŃ stawiam 3:2 dla Polski
    Lepiej .......... nie mówić !

  20. #60

    Domyślnie

    to optymistka jesteś

    oby się spełniło
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

Strona 3 z 43

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony