dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 301
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 6012
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar niezły
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2.092
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    A może podczas powrotu z imprezy (grila) w ramach spalania kalorii wysadzić żonę kilka km od domu Tylko co to za impreza jak musze wracać za kółkiem
    hydraulik do usług http://forum.muratordom.pl/hydraulik...t7285-1740.htm


    Zależy mi na opinij jaką inni mają o mnie

  2. #22

    Domyślnie

    Niezły napisał:

    A może podczas powrotu z imprezy (grila) w ramach spalania kalorii wysadzić żonę kilka km od domu Tylko co to za impreza jak musze wracać za kółkiem
    Kochanie, lodówkę z wagą Ci wybaczyłam ale za tego typu pomysły śpisz z psem w przedpokoju
    W życiu piękne są tylko chwile...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał ara
    Słuchajcie,ostatnio prasa donosi,że tuszą nie ma sie co przejmować!

    Dotychczasowe teorie biorą w łeb. Większa liczba kilogramów nie oznacza podobno krótszego życia. Wazniejsza jest codzienna aktywność fizyczna, niż aptekarskie liczenie kalorii.
    To dopiero rewelacje.
    I co wy na to ?
    Ara kogo chcesz pocieszyć mnie czy siebie?
    W życiu piękne są tylko chwile...

  4. #24

    Domyślnie

    I jedną i drugą !!

    A także z sympatii - pozostałych łasuchów !
    pozdrawiam
    cele budzą szacunek

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Anam

    ja jadłam tę karnuityne i naprawde nie cwiczyłam..przyznam sie tylko doe tego ze przez pierwszy miesiac jadłam tylko kalafior i fasolkę szparagowa

    pozniej poszło juz samo

  6. #26

    Domyślnie

    Teska ja twoją wagę miałam jako 12 -letnie niebożę... jak z czasem sie hm rozrosłam to okazało isę,ze każda dieta kończy sie anemią- nawet taka prowadzona pod kontrolą lekarza. Tak został ruch i tryb ŻP. Tylko w trakcie budowanie jeżdże sporo na rowerku , wiec apetyt mam wręcz konkursowy...i koło się zamyka. Może po budowie trochę powalczę z wagą....dziś wręcz kwitnę - zgroza....

  7. #27

    Domyślnie

    a ja mam tak dużo kilosów, że nie wiem od czego zacząć

    Może jakies odsysanko - szybko, prawie bezboleśnie tylko drogo, a przy budowie domu to chyba nie da rady.

    Ach ciężkie życie. Tyle smakowitych rzeczy a tu się katować.


    A tak w ogóle macie jakis przepis na ogórki kiszone (ale żeby były smaczne i twardziutkie)?


    Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    Olka to odsysanie przeżyła moja przyjaciółka. Ubyło jej tak ze trzy rozmairy. Z tym,że juz nigdy by tego nie powtórzyła, cytuję"gdybym wiedziała jak potworny to będzie ból nigdy bym tego nie zrobiła...." I w dodatku pół roku chodzenia w specjalnych gaciach elastycznych wysokich po biust. Sińce , ból, bezradność i koszty nie ta ziemia- koszmar. Wracajmy do naszych bezbolesnych oponek.
    A w Kuchni polskiej jest b.dobry przepis na ogórki juz kilka razy robiłam ...

  9. #29

    Domyślnie

    Mam lepszą radę na odchudzanie... a raczej na pilnowanie wagi

    Można kupić wagę w funtach a nie w kilogramch...
    Na takiej wadze ważyłabym około 120 funtów Od razu bym zaczęła linię trzymać z przerażenia


    Przesyłam kalkulator
    http://www.polishfishing.wcwi.net.pl...onwerter1.html

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    A zzrzuciłem ze 15 jak przestrałem jesć kolacje i poźniejsze posiłki.
    I po co się meczyć. Jabłuszko na kolację.


    A po pół roku powrót do wagi.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  11. #31

    Domyślnie

    cześć kroyena

    Jak tam po urlopie?

    I Ty masz problem (jak w tytule postu)?

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nina Mirgos
    Mam lepszą radę na odchudzanie... a raczej na pilnowanie wagi

    Można kupić wagę w funtach a nie w kilogramch...
    Na takiej wadze ważyłabym około 120 funtów Od razu bym zaczęła linię trzymać z przerażenia


    Przesyłam kalkulator
    http://www.polishfishing.wcwi.net.pl...onwerter1.html

    Widziałam raz przerażoną minę siostry, gdy zmierzyła swoją talię centymetrem krawieckim - który miał obcięte pierwsze dziesięć centymetrów (wynik zawyżony o 10 )


    Chętnie poznałabym jakieś cudowne gimnastyki, nie bardzo forsujące , poprawiające linię tego co z przodu i tego co nieco z tyłu.

  13. #33

    Domyślnie

    Polecam spacery - po urodzeniu dzieci dużo z nimi spacerowałam, co za każdym razem pozwalało mi zejść z wagi o 25 kg
    plus dieta, niezbędna dla matki karmącej, nie pozwalająca na tycie
    reasumując - rodzenie dzieci to dobry sposób na kilogramy

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Problem jest na razie umiarkowany, ale że słód z chmielem wodę w mięśniu wiążą to i początki lustrzycy są, ale jak budowa ruszy to się znowu zrzuci, a potem znowu mięsień się odbuduje.
    Gnaty ciężkie mam, to i z tabel o dużo więcej wystaje niżby figurka wskazywała.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    A i podobno dobra metoda to te druciki co to do upiększania na zęby się nakłada można ładnych parę kilo zrzucić.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  16. #36

    Domyślnie

    Ale Wam zazdroszczę
    Ja nie mogę przytyć!Przy 193cm ważę 85-88 kg i nic więcej.Jem co się da ,kiedy się da ,w każdych ilościach,piję piwo,wino.Fakt nie jem świństw-żadnych fast foodów,chipsów,orzeszków,paluszków,pizzy,coca-coli i innych gazowanych,marsów,snickersów.Obżeram się tym ,co żonka ugotuje (mistrzostwo świata!)

  17. #37

    Domyślnie

    No i tyle pisania o dietach? Anam, jak Twoje wysiłki? Trwasz w postanowieniu?

  18. #38

    Domyślnie

    Niestety wstyd sie przyznać, kilka dni rzeczywiście udało mi sie "popościc", a potem przyszły znowu stresy a na to to nie ma jak czekoladka...moze nastepnym razem sie uda
    W życiu piękne są tylko chwile...

  19. #39

    Domyślnie

    Dużej nadwagi to nie miałam nigdy, ale był czas, że tak na oko (ze strachu przed prawdą się nie ważyłam) 5 kilo mi przybyło. Jem zwykle nie dużo, ale nieregularnie i byle jak, na odpowiednie diety nie mam czasu, a to odchudzaniu nie służy. Ćwiczę 3 razy w tygodniu aerobik, albo step albo różne inne (żeby wzmocnić osłabłą wolę, płacę za cały miesiąc z góry i wtedy skąpstwo nie pozwala mi się zbytnio obijać). Ze słodyczy tylko ciasta i tylko jak mi już ktoś pod nos podstawi - sama sobie nie dogadzam. A mimo to przytyłam te ok. 5 kilo i tyłam dalej! Nie mogłam sobie z tym poradzić, bo więcej ćwiczyć czasowo nie da rady, mniej jeść też nie, bo żołądek z głodu mnie bolał. Pomogła mi homeopatia. Myślę, że miałam jakiś feler w przemianie materii i teraz już jest widocznie (!) lepiej.
    Polecam!!!

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Anam pewnię cię zainteresuje, że w świętach jest Święto Czekolady.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

Strona 2 z 301

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony