dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 301
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 6011
  1. #41

    Domyślnie

    mww - a może coś więcej napiszesz? Tonący brzytwy się chwyta... A homeopatia chyba bezbolesna jest Napisz cos, plisssss...

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anam
    Niestety wstyd sie przyznać, kilka dni rzeczywiście udało mi sie "popościc", a potem przyszły znowu stresy a na to to nie ma jak czekoladka...moze nastepnym razem sie uda
    Skąd ja to znam... Dlaczego w takich chwilach nie nachodzi ochota na sucharka, czy jabłko, tylko właśnie na czekoladę?

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    bo w czekoladzie jest serotonina czyli tzw hormon szczęścia Jesz i jest Ci dobrze A wracając do tematu to też szukam diety która pozwoliła by "małe co nieco" zrzucić Z wielu różnych najlepiej służyła mi polska wersja diety Diamondów. W dwa miesiące zgubiłam 11 kg. I tylko tyle wytrzymałam

  4. #44

    Domyślnie

    Napiszę, czemu nie. Tylko nie biorę odpowiedzialności i reklamacji nie przyjmuję. Zaznaczam, że jem mało czekolady, śladowe ilości wręcz... no i jednak ćwiczę.
    Dwa lata temu bez konsultacji medycznych tylko sama z siebie (podobno tak nie wolno, ale zaszkodzić nie zaszkodzi, najwyżej nie pomoże) zaczęłam zażywać Dagomed nr 17. Teraz on już niestety podrożał, kosztuje ok. 15 zł i starcza na ok. tydzień. Zażywać należy pięć razy dziennie po pięć granulek przez ok. dwa miesiące. Efekt był bardzo!!! zadowalający.
    Niestety po tych dwóch latach dobroczynne efekty kuracji zaczęły jakby zanikać, na dodatek pojawiły mi się różne zaburzenia trawienia czemu się osobiście nie dziwię bo odżywiam się nie zbyt zdrowo. Tu już postanowiłam zadziałać profesjonalnie i poszłam na wizytę do lekarza homeopaty. Dostałam całe mnóstwo różnych preparatów, dobranych do typu osobowości, charakteru schorzenia, a może i nawet typu urody. Jestem w trakcie kuracji, na wagę jeszcze nie weszłam, ale "na oko" to jestem zadowolona. Zaznaczam, że to nie jest kuracja odchudzająca tylko regulująca i "naprawiająca" procesy trawienia. Szczupłość pojawia się jakby przy okazji.
    Życzę powodzenia i wytrwałości.
    P.S. Moja mama schudła w 2 tyg. kilka kg biegając z trzeciego piętra co dwie godziny na dwór ze szczeniaczkiem za potrzebą (szczeniaczka potrzebą oczywiście).

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Polecam ostatni posiłek do 18, a potem to np. jabłuszko, albo jeszcze lepiej grapefrucika.
    A jak już zleci parę kilo to silną wolę polecam.

    Ps. Byłem dziś szzcęśliwy na 1 tabliczke.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  6. #46

    Domyślnie

    Kroyena jak ty możesz wytrzymać jedząc ostatni posiłem po 18 (jabłuszek nie liczę), chyba bym zgłodu nie usnął u mnie ostatni posiłek to ok. 21

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał sidney
    Kroyena jak ty możesz wytrzymać jedząc ostatni posiłem po 18 (jabłuszek nie liczę), chyba bym zgłodu nie usnął u mnie ostatni posiłek to ok. 21
    U mnie pierwszy prawdziwy posiłek jest ok. 19, bo o tej godzinie jestem w domu
    A ilości czekolady i innych słodkości wystarczyłyby do uszczęśliwienia połowy mieszkańców średniej wielkości miasta...

  8. #48

    Domyślnie

    Magdziu, a co ze śniadaniem

  9. #49

    Domyślnie

    Magdzia, a próbowałaś chrom? Podobno hamuje apetyt na słodycze...

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Ja tylko napisałem, kiedy ostatni posiłek, jak paręnaście kilogramów zrzucić.
    I o rozmarach szczęścia też coś pisałem.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał sidney
    Magdziu, a co ze śniadaniem
    Nie jem śniadania, jem w pracy kanapki (2 na cały dzień), ale ja mówię o prawdziwym, ciepłym posiłku.

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał mww
    Magdzia, a próbowałaś chrom? Podobno hamuje apetyt na słodycze...
    Próbowałam. Nie hamuje. Próbowałam też L-karnitynę (ale nie chciało mi się ćwiczyć, więc nie działała), i różne takie wynalazki, ale naprawdę działa na mnie tylko metoda Montignaca. Ale niestety, za bardzo lubię słodycze Niemniej jednak polecam.

  13. #53

    Domyślnie

    Kurcze - dla mnie czekolada może nie istnieć, ale serek żółty lub pleśniowy...mniam! To mnie tuczy

  14. #54

    Domyślnie

    Cześć Wszystkim,

    tak sobie czytam i czytam, podzielę się swoimi osiągnięciami...

    Facet ...
    Troszkę za dużo ważył ...
    Mobilizowałem się długo, próbowałem diety tłuszczowej REWELACJA !!! ale po zakończeniu wróciłem z plusem 3kg ... Tą dietę trzeba stosować przez dłuuuugi okres, czy nawet całe życie (Atkinsa)

    Po "przybraniu" powiedziałem MERIDIA !!!
    Luks, recepta, kasa i tabletka za tabletką ... no i oczywiście dieta.
    Niestety po 14 dniach musiałem odstawić tabletki ... skutki uboczne przestraszyły mnie (ciścnienie, złe samopoczucie, brak koncentracji a dużo jeżdzę).
    Pozostałem przy diecie ... 2 pomidorki rano z pieczywkiem Wasa, Obiad i obiado kolacja pierś z grila i sałatki.
    Są chwile słabości i pizza wejdzie, ale unikam węglowodanów i stosuję dietę MŻ (inicjały ??? tak i dobre rozwiązanie - mniej żreć)
    Po 2 m-cach - 8 kg mniej, wspaniałe samopoczucie, stare ciuchy jak ulał, nowe za duże...
    Tak utrzymam przez zimę i dam znaki.

    JESTEM ZADOWOLONY.

    Na wiosnę wróce do 14 tabletek Meridii

    Trzymajcie kciuki

    M

  15. #55

    Domyślnie

    idkam, a do jakiej wagi doszedłeś żę stwierdziłeś żę musisz zaczać się odchudzać

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Zapraszam wszystkich dietetyków do herbaciarni":
    http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=34101


    PS. Tylko się nie pomylcie z kawiarnią ze względów wiadomych .
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  17. #57

    Domyślnie

    A czy ktoś próbował kiedyś głodówek sokowych albo nawet na samej wodzie?

  18. #58

    Domyślnie

    No to na pohybel .
    Od 5 dni bezwzględna bezwęglowodanowa dieta .
    minus 1,5 kilo.
    Kto da więcej ?

    A może jakieś zawody co by dopingować się nawzajem ?
    Qpom raźniej


    Proponuję dystans 14 dni. ( na początek )

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    ziaba, czy cię Bóg opuścił?
    14 dni bez czekolady
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  20. #60

    Domyślnie

    Ziabę nawiedziło oświecenie
    A zresztą ze słodyczy to znam inne zamienniki ...wysoce zbijające kalorie.

    Czy jak komuś ten tego obrosło to anihibi od sweet ?

Strona 3 z 301

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony