dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 303 z 303
Pokaż wyniki od 6.041 do 6.044 z 6044
  1. #6041

    Domyślnie

    No niestety, jak ja ograniczyłam racje żywieniowe, to nawet przy podjadaniu słodzyczy raz w tygodniu waga od razu zaczęła lecieć w dół Ale dla tych, którzy nie mogą jeść mniej Dukan jest nbaprawdę dobrym wyjsciem.

  2. #6042
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Writhen

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    88-678
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pierwsze słysze o tym czymś.... Ale może dam temu szansę.. Zobaczymy co to będzie. Ostatnio znalazłam też kilka ciekawych porad a propo odchudzania na tej stronie może połączę obie rzeczy i coś mi z tego wyjdzie
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-06-2023 o 21:37

  3. #6043
    Banned
    pzczechow

    Zarejestrowany
    Jun 2023
    Skąd
    Lublinów
    Kod pocztowy
    20-863
    Posty
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miśka76 Zobacz post
    No niestety, jak ja ograniczyłam racje żywieniowe, to nawet przy podjadaniu słodzyczy raz w tygodniu waga od razu zaczęła lecieć w dół Ale dla tych, którzy nie mogą jeść mniej Dukan jest nbaprawdę dobrym wyjsciem.
    Jak dla mnie Dukan to kolejna z wielu diet, które istnieją na rynku. Może być skuteczna dla niektórych osób, ale warto zauważyć, że nie istnieje jedno uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich. Każda dieta powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb i zdrowia każdej osoby. Wizyta u jest istotna aby opracować spersonalizowany plan żywieniowy, który będzie odpowiedni dla Ciebie i przyniesie długotrwałe korzyści dla Twojego zdrowia i samopoczucia.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-06-2023 o 21:37

  4. #6044
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar priusson
    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    1

    Domyślnie

    Najlepiej jest udać się do specjalisty, ponieważ można rozwalić sobie hormony takimi nieodpowiednimi dietami.
    Temat o dietach, a cały czas lata za mną reklama fast foodu. I jak tu przejść na tą dietę ech

Strona 303 z 303

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony