dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 145 z 145
  1. #141
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    U nas w biurze i na produkcji są ekspresy NIVONA. Służą od 6 lat. W każdy dzień roboczy przynajmniej kilkadziesiąt kaw.
    Każdy z nich miał zaledwie klika awarii. A to spieniacz, a to czujnik wody, a raz aparat zaparzający.
    Jak na taki "przebieg" to właściwie ekspresy bezawaryjne. Używamy wyłącznie kawy Lavazza Oro Gold. Kawa jest przepyszna.
    Ważna uwaga. To co nie zawsze opłaca się przy innym sprzęcie AGD, tak ubezpieczenie przy ekspresach do kawy jest obowiązkowe, a przynajmniej bardzo rozsądne.
    I tutaj uwaga na propozycje sklepów. Każdy z dużych sklepów oferuje ubezpieczenie sprzętu nawet na 5 lat ( 2 + 3 ), ale jest bardzo drogie. Nie każdy wie, że takie ubezpieczenie można kupić na "wolny rynku" już po zakupie sprzętu. Koszt ubezpieczenia jest nawet 4 krotnie niższy.
    Ostatnio edytowane przez Luxum ; 28-10-2018 o 22:42
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  2. #142
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BoguslaN

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Kod pocztowy
    03-725
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czesć, chciałbym kupić ekspres ze spieniaczem mleka, taki żeby robił dobre capuccino. Budżet to 2 tyś. Jaki model możecie polecić?

  3. #143
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Fugaz

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    188

    Domyślnie

    Pierwsze pytanie, które sobie zadajcie - jaką lubicie kawę? Duży kubek, espresso, z mlekiem pianką itp. Jest wiele sposobów na pyszną kawę, a wybór automatycznego ekspresu to ostateczna ostateczność i wcale nie najlepszą. Można kupić rewelacyjne ekspresy przelewowe za 500-900pln, jest wybór kawiarek za około 100pln, alternatywy, french pressy, V60 i pewnie jeszcze kilka innych. Najważniejsze jest ziarno - nie ze sklepu, a z palarni, których jest u Nas mnóstwo. Moja skromna rada - zacznijcie od dobrej kawiarni, gdzie podają nie tylko kawy na bazie espresso - ale mogą przyrządzić kawę w inny sposób. Kosztujcie i wtedy podejmijcie decyzje o zakupie ekspresu. Temat kawy jest niesamowicie bogaty. Ja mam w pracy ekspres automatyczny z wysokiej półki - i smak kawy w porównaniu z tym co piję w domu jest beznadziejny. Myślałem, że to wina kawy więc wziąłem z domu do pracy i też było blech. Dobra kończę wypociny - zapamiętajcie - świeża kawa z palarni zmielona w młynku żarnowym na przefiltrowanej wodzie to podstawa - a ekspres, byle nie automatyczny.

  4. #144

    Domyślnie

    ja kiedyś miałam ekspres, ale w sumie i tak robiłam w nim espresso albo kawę czarną, więc jak się popsuł (działał dobre parę lat), to już odpuściłam sobie jego naprawdę i od tego momentu korzystam po prostu z kawiarki ciśnieniowej. W sumie już się przyzwyczaiłam i tak jakoś nastrojowo się robi, jak wyciągam kafeterkę i parzę kawusię

  5. #145
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar CafeDelTom27
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Morskie Oko
    Dzielnica
    Rysy
    Posty
    490

    Domyślnie

    Mam deLonghi Prima Donna Avant od 9 lat.Na początku był szał na kawy mleczne ale teraz tylko kawy czarne nam smakuja.Dzis z czystym sumieniem moge ją polecic.Kazda marka kawy inaczej smakuje ale najlepsze jest to ze dzieciaki uwielbiają mleko z tego ekspresu czy do płatków czy do kakao.
    Projekt Jarzebina1.Kociol Vaillant ecotec pro vc 226/3-3 zasilany LPG.Dom 90m2.Kubatura 250m3.Podlogowe 55m2 reszta grzejniki.WG

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony