dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 10
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 199
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    81marcin

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Leżajsk
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam.
    Mam pytanie do osób na forum. Czy ktoś z państwa zagospodarował poddasze?? Jak to zrobił gdzie umieścił schody.
    Mam też pytanie dotyczące ogrzewania domu interesuję się kominkiem z płaszczem wodnym czy może ktoś wykożystał takie rozwiązanie??
    Czekam na odpowiedzi na forum lub na e-maila [email protected]
    Z góry dziękuję.

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olka30

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Solec Kujawski
    Kod pocztowy
    86-050
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaca 1977 Zobacz post
    Witaj marsell28 my będziemy budować ten dom w okolicach Lublinca woj Śląskie aktualnie czekamy na pozwolenie na budowe
    TEZ ZASTANAWIAMY SIE NAD KUPNEM PROJEKTU SLONECZNA POLANA I NAD BUDOWA TEGO DOMU .CZY KTOS MOZE WIE ILE BEDZIE KOSZTOWAC BUDOWA TEGO DOMU TAK Z WLASNEJ PRAKTYKI.JESTESMY Z WOJ KUJAWSKO POMORSKIEGO BO WIEM ZE JEST ISTOTNT REJON BUDOWY DOMU.

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karuzel78

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-507
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witaj jaca1977 ..Przymierzamy sie do budowy domu-projekt Słoneczna polana.
    Mam prośbę o wyżej wspomniane rysunki projektowe do celów pokazowych,jeżeli to nie problem ,czy możesz mi także przysłać na mojego maila :
    [email protected]

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adisnow

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Pietrowice Wielkie
    Kod pocztowy
    47-480
    Posty
    7

    Domyślnie Zdjęcia

    Witam,
    Czy już ktoś może zaczął budowę?
    Może jakieś zdjęcia?
    Ja czekam na przeróbki i adaptacje projektu.

    Pozdrawiam.

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jaca 1977

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kochanowice
    Kod pocztowy
    42-713
    Posty
    31

    Domyślnie budowa

    Witam wszystkich na forum u nas budowa rozpoczęta trzy tygodnie temu, robota idzie pełną parą pierwsza słoneczna polana już stoi i w realu wygląda super postaram się wkleić zdjęcia a jest ich dość sporo, jeżeli macie jakieś pytania chętnie pomogę mam nadzieje że rysunki projektowe dotarły do wszystkich

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marsell28

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    13

    Domyślnie

    Gratuluję szybkiego tempa budowy. Bardzo dziękujemy za rysunki projektowe - bardzo się przydały. My wciąż jesteśmy na etapie robienia papierów. Powoli przygotowujemy też przyszły plac budowy. Napisz jeżeli możesz, na jakie materiały budowlane ostatecznie się zdecydowałeś i ile w przybliżeniu wyniesie cię koszt stanu surowego otwartego. Życzymy Ci dużo słonca i postępów w budowie ! Wklej fotki - chętnie popatrzymy na chyba pierwszą polanę w Polsce.

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    Witam .Ja tęż buduje ten domek. Fundamenty wylane i lada moment ruszamy dalej. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olenku

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Suchedniów
    Kod pocztowy
    26-130
    Posty
    1

    Domyślnie Słoneczna polana

    Witaj jaca1977 !

    Ja również mam prośbę o przesłanie mi wyżej wspomnianych rysuneczków projektowych do celów pokazowych na mojego maila : [email protected]. Zamierzam dzisiaj zamówic projekt słoneczna polana.

    Z góry serdecznie dziękuję.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Chmurcio

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam

    Ja rowniez mam prośbę o wyżej wspomniane rysunki projektowe do celów pokazowych,jeżeli to nie problem moj mail [email protected] . Z gory dziekuje .

  11. #31

    Domyślnie

    Również zastanawiamy się nad tym domem więc będę pilnie obserwowała wątek. Budować zamierzamy w Borowianach (20km od Lublińca) więc może będzie okazja zobaczyć gotowy dom
    jaca 1977 może jakieś nowe zdjęcia? aha i jakie wymiary ma twoja działka, nie wiem czy pisałeś może przegapiłam. My mamy stosunkowo małą działkę na parterówkę jakieś 24x37m, ale za to widok na pola.

    Aha i jeszcze... zmieniałeś może kąt nachylenia dachu? U nas plan zagospodarowania przewiduje 30-45 stopni :/ i niestety czerwony albo brązowy dach.

    Czy mogłabym też prosić o rysunki? Jeśli tak to [email protected]
    Ostatnio edytowane przez zouza ; 11-07-2011 o 18:21

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał adisnow Zobacz post
    - kąt dachu 27stopni (widziałem 30 i wizualnie wygląda na małą stodołę)
    Czy jeśli plan zagospodarowania przewiduje 30 stopni może być ten 10% różnicy. Jak to wygląda jest to jakoś do obejścia albo chociaż jak najmniejszej zmiany w stosunku do projektu.

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Aldi77

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Żagań
    Kod pocztowy
    68-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wlasnie zastanawiam sie nad projektem słoneczna polana -. Dom jest prosty i funkcjonalny Mam pytanie : Czy macie może juz zdjęcia z budowy? Proszę równiez jesli jest taka mozliwość o przeslanie rysunkow i zdjęć na adres [email protected]

  14. #34
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Grzesiek70

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    L
    Kod pocztowy
    10-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ludzie dajcie spokój Jacy 77! On teraz ma co robić na budowie. Jeśli chcecie rysunki projektowe to wyślijcie zapytanie na adres "[email protected]" albo "[email protected]". Prześlą wam wszystko elegancko zwymiarowane. A tak nawiasem mówiąc, myślę że podniesienie kąta nachylenia dachu do 30 stopni to trochę za ostro, max. to 27-28 stopni.

  15. #35

    Domyślnie

    Grzesiek70 ja na odpowiedź z muratora czekam już co najmniej tydzień. A co do dachu ja bym chciała jak najmniej go zmieniać, ale plan zagospodarowania przewiduje dachy od 30 stopni stąd moje pytanie czy było by dopuszczalne 27-28 stopni.

  16. #36

    Domyślnie

    Odszczekuje... napisałam jeszcze jednego maila do Muratora i już dzisiaj dostałam odpowiedź. Nie wiem czy tamten gdzieś zaginął, czy nie trafił do odpowiedniej osoby np w każdym razie rysunki mam

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    artek59

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Golkowice
    Kod pocztowy
    30-698
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja rowniez mam prośbę o wyżej wspomniane rysunki projektowe do celów projektowych [email protected] i mam pytanko czy ktoś buduje ten dom w małopolsce okolice Krakowa?

  18. #38

    Domyślnie

    artek59 tak jak kolega wyżej pisał napisz maila do muratora i wyślą Ci te rysunki i odpowiedzą na ewentualne pytania.

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Chmurcio

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam !

    Czy ktos jest juz na etapie stanu surowego ? zamknietego , lub nie ? Chetnie obejrzalbym dom w realu , taki mamy metlik w glowach Przy okazji wizyt handlowych odwiedzam woj - podkarpackie , lubelskie , swietokrzyskie , malopolskie . W zamian za mozliwosc obejrzenia odwdziecze sie czyms smacznym ( % ) .

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Chmurcio

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    5

    Domyślnie

    A moze Jaca u Ciebie bylaby mozliwosc obejrzenia? . Czestochowe wyjotkowo mam w rejonie dzialania . A widze ze Kochanowice niedaleko

Strona 2 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony