dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 128
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie "Opuszczasz forum!" - idiotyczne ostrzeżenie!

    Nie wiem kto to wymyslił. Po kliknięciu na link pokazuje sie okienko z informacją że opuszcza się forum muratora. Do wyboru jest kilka opcji. Aktualnie ta która powinna nie dizała. (przekierowanie do linka). Po cholerę takie coś? Jeżeli ktos klika na link to po to by zobaczyć co się pod nim kryje a nie czytać idiotyczne komunikaty! Bez sensu! Myśleć, admini, mysleć!
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Murator stwierdził, że jest jedynym bezpiecznym miejscem w sieci
    Dba o swoje baranki żeby ich złe macki internetowych oszustów nie dopadły...

  3. #3

    Domyślnie

    Jak to zobaczyłem, to od razu zamknąłem stronę i... uruchomiłem skanowanie anty wirem... Myślałem, ze ktoś zszczepił wirusa...

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Ja rozumiem, że w dobie kuchenek mikrofalowych zawierających w instrukcji ostrzeżenie, że nie wolno w nich suszyć zwierząt domowych, administracja forummogła uznać taki ostrzegacz za niezbędny, ale ja bardzo proszę: dodajcie gdzieś w panelu sterowania możliwość wyłączenia tego cholerstwa!
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Ja tez sie podpisuje pod prosba Jarka

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    kopiuję link i wchodzę na niego bezpośrednio Może sobie licznik założyli, ile razy schodzimy na boczne tory, może jeszcze liczą na jakie

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    i potem beda pobierac oplaty

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Nienienie, ja wiem, ja wiem, to powszecha obecnie choroba we wszystkich gałęziach biznesu, jak widać do redakcji Muratora dotarła także. Choroba ta jest cholernie zaraźliwa i cholernie niebezpieczna, a jej podstawowymi objawami są zaawansowana tabelkomania, wykresomania i prezentacjomania. Dotknięte nią osoby zaczynają się coraz silniej realizować przy produkcji wyżej wymienionych, z czasem tabelki i prezentacje stają się dla nich celem samym w sobie, elementem niezbędnym do funkcjonowania i czynnikiem silnie uzależniającym. Osoba zarażona przestaje realnie pracować, ponieważ produkowanie tabelek, wykresów na podstawie tabelek i prezentacji omawiających owe wykresy zajmuje jej cały dostępny czas, łącznie z prywatnym.
    Kolejnym stadium choroby jest faza, w której osoba zarażona zaczyna porzucać wszelkie inne zadania, zarówno zawodowe, jak i osobiste na rzecz tabelek, nie kryjąc się z irytacją kiedy ktoś usiłuje wymóc na osobie realną pracę, w tej fazie klienci są ordynarnie spławiani i załatwiani "później", ponieważ przeszkadzają w produkcji kolejnej tabelki. Osoba taka także zaczyna produkować tabelki drugiego poziomu, pokazujące ile tabelek zostało wyprodukowanych w bieżącym okresie, jak one się mają do tabelek z poprzedniego okresu, o ile większe wyszły i o ile bardziej skomplikowane.

    I, żeby nie kontynuować tego długawego wywodu, tu mamy ewidentny objaw zaawansowanej tabelkomanii: ktoś generuje statystyki przekierowań, jak nic tylko patrzeć, jak na spotkaniu redakcyjnym zaczną być pokazywane wykresy słupkowe pokazujące, na jakie domeny sa przekierowania, w jakich godzinach, zależności ilości przekierowań od zaawansowania forumowicza i tym podobne.

    Droga Redakcjo! BROŃ SIĘ!!! Tyle sprawdzonych (po epidemiach świńskiej, ptasiej i jakiej tam jeszcze grypy) sposobów jest, nie wiem, słomiane maty przed wejściem do redakcji nasączane płynem odkażającym, płyny dezynfekcyjne wyłożone w widocznych miejscach i obowiązkowo w toaletach, obowiązek odkażania dokumentów przed podaniem dalej i przede wszystkim potężny i sprawny filtr na poczcie wychodzącej. Ten ostatni byłby najskuteczniejszy w walce z tą poważną chorobą, sugerowałbym w nim wprowadzić po pierwsze limit ilości maili wysyłanych dziennie, po drugie limit ilości adresatów w jednym mailu (zwłaszcza w polu "do wiadomości"), po trzecie obowiązkową stopkę korporacyjną pod mailami wewnętrznymi, np. o treści "pomyśl zanim wyślesz". Najlepiej w postaci skryptu zmuszajacego do zaptaszkowania potwierdzenia, że się pomyślało. Potem możnaby generować statystyki, kto naciska OK pod ptaszkiem zaraz po wyskoczeniu monitu, a kto robi to z opóźnieniem, kto usiłuje wysłać mimo tego. I przedstawiać na spotkaniach redakcyjnych :D

    J.
    Ostatnio edytowane przez Jarek.P ; 13-01-2011 o 10:28
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  9. #9

    Domyślnie

    a może by tak każdy zrobił screen ekranu "opuszczasz forum" i PRZEKIEROWAŁ do Drogiej Redakcji w postaci maila z dezaprobatą takiego pomysłu, jak będą musieli po kilkadziesiąt razy odebrać tak bezsensowną pocztę to może zrozumieją jak wkurzające jest bezsensowne przekierowanie
    Ostatnio edytowane przez ojojoj ; 13-01-2011 o 12:09

  10. #10

    Domyślnie

    mnie tez sie odechciewa wchodzic"na linki"
    jezeli administracja uznala,ze takowe rozwiazania sa konieczne,niech wprowadza,ale niech nie zmusza uzytkownikow do korzystania z nich...
    podpisuje sie pod apelem,dodac opcje"wylacz"!

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Ja rozumiem, że w dobie kuchenek mikrofalowych zawierających w instrukcji ostrzeżenie, że nie wolno w nich suszyć zwierząt domowych, administracja forummogła uznać taki ostrzegacz za niezbędny, ale ja bardzo proszę: dodajcie gdzieś w panelu sterowania możliwość wyłączenia tego cholerstwa!
    Też tak myślę, ile można klikać na te przekierowania. Jak komuś się podoba, albo mało używa, to będzie miał, reszta wyłączy.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    Wklejam tekst napisany przed chwilą w innym wątku
    ...pomału dochodzę do wniosku że mruczenie pod nosem niecenzuralnych słów niczemu nie służy, i tylko szkoda pompki.
    Pomysł na "poprawianie" goni pomysł, a ledwo się człowiek zdąży do czegoś przyzwyczaić, to już jest po raz kolejny poprawione.
    Chociaż mam swoja teorie na temat tych działań.
    W ten sposób hartowane nerwy forumowiczów pozwolą z mniejszym uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym przejść przez swoją budowę
    W szaleństwie jest metoda. Podobno
    Pozdrawiam
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    PROSZĘ WYŁĄCZCIE INFORMACJĘ, ŻE OPUSZCZAM FORUM MURATORA

    To naprawdę jest denerwujące.

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    PROSZĘ WYŁĄCZCIE INFORMACJĘ, ŻE OPUSZCZAM FORUM MURATORA

    To naprawdę jest denerwujące.
    Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami też
    Wiem , że jak wchodzę na link to opuszczam forum muratora, tyle , że coraz mniej chce mi się tu wracać .wrrrrr......
    Dlaczego nasza cierpliwość jest ciągle wystawiana na próbę ???????
    Chodzi mi po głowie coś o przeciąganiu struny........
    Ostatnio edytowane przez atija ; 13-01-2011 o 20:14 Powód: literówki
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    PROSZĘ WYŁĄCZCIE INFORMACJĘ, ŻE OPUSZCZAM FORUM MURATORA

    To naprawdę jest denerwujące.
    Ja też baaaaaaaaaaaardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał atija Zobacz post
    Chodzi mi po głowie coś o przeciąganiu struny........
    ...lub przeginaniu paly....

    im mniej,tym lepiej,niechze ta zasada zagosci na forach dla doroslych,bo w koncu to forum dedykowane doroslym,a nie mlodziezy podniecajacej sie roznistymi gadzetami.... kazdy chce miec podstawowe funkcje i szybko dzialajace forum,bo na starosc,to juz brakuje nerw

  17. #17

    Domyślnie

    Ciekawe czy redakcja wysłucha tych próśb? Bo z tego co zauważyłem co raz wprowadzi to już nie zmieni!

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Cytat Napisał bladyy78 Zobacz post
    Ciekawe czy redakcja wysłucha tych próśb? Bo z tego co zauważyłem co raz wprowadzi to już nie zmieni!
    Nie sądzę, ogólnie to ma nas głęboko w ........... ( i tu niech każdy wybierze gdzie wolałby być u szanownej redakcji...... )
    Pozostaje tylko śmiech, żeby nie przeklinać
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    kopiuję link i wchodzę na niego bezpośrednio Może sobie licznik założyli, ile razy schodzimy na boczne tory, może jeszcze liczą na jakie
    Od tego to sa profesjonalne systemy statystyk. Niech to dziadostwo ktoś wyłączy.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  20. #20

    Domyślnie

    Prawie jak w więzieniu .... powinni załączać wycie syreny alarmowej , gdy ktoś przybliży wskaźnik myszki do "linku do wolności" .

    Proponuję jeszcze takie opcje :
    "Czy na pewno chcesz postawić przecinek? Przecinek, który postawisz spowoduje, że twoje zdanie będzie rozwlekłe. Czy jesteś na to gotów? Możesz:
    1) postawić przecinek
    2) zrezygnować z przecinka
    3) możesz zapytać moderatora forum , czy wydaje zgodę na postawienie przecinka
    4) postawić kropkę
    pozdrawiamy , Redakcja"

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony