dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 66
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1306
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Stig

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2

    Lightbulb Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...

    Witam

    Chciałbym kupić łóżko z naturalnego drewna, (bo dosyć mam nietrwałych imitacji ), i nie wiem jak to zrobić. W lokalnych sklepach nic ciekawego nie ma a o dobrą jakość jeszcze trudniej. Może macie jakieś doświadczenia albo znacie jakiś sklep internetowy. Proszę o informację.

    Pozdrawiam - Stig

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    www.sekwoja.pl

    Ja od nich mam meble w dwóch pokojach (sypialnia i pokój dziecka). Kupowałem przez internet, przy czym połowa mebli i tak była albo na zamówienie, albo przeróbką tego co mają w ofercie. Są pod tym względem bardzo elastyczni.

    Problemem jest natomiast dostawa. Meble dostarcza Raben czyli "nikt nic nie wie". Szkoda słów! Na szczeście w końcu dostarczają.

    Polecam i pozdrawiam

    Krzysiek z Zabrza

  4. #4

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Stig

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2

    Domyślnie Dziękuję

    Dziękuję wszystkim za pomoc i informację. Jednocześnie przepraszam, że tak długo się nie odzywałem.
    Faktycznie można znaleźć ciekawe rzeczy, tylko trzeba wiedzieć jak.

    Mi również udało się znaleźć jedną firmę w internecie, może ktoś miał z nią do czynienia: www.drewkorp.pl , macie jakieś opinie?
    Jak macie chwilkę na obejrzenie strony to powiedzcie co myślicie o tej firmie.


    Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Jak coś wybiorę to się pochwalę.
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo ladne te lozka, tylko ta cena...

  7. #7

    Domyślnie Gdzie w Poznaniu meble kolonialne?

    Czy ktoś z was kupował takie meble albo wie gdzie można je kupić. Potrzebuję ławę i coś pod telewizor. Na allegro trochę ich jest ale muszę obejrzeć w realu.

  8. #8

    Domyślnie

    Proszę bardzo :
    http://www.innemeble.pl/
    POZNAŃ ul. Głogowska 425 (Budynek CCW) Tel. (061) 810 05 06

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Odwiedziłam dzisiaj ten sklep. Mam mieszane uczucia. Te meble są z teku i są bezpośrednio importowane z Tajlandii, w naszym klimacie bardzo się rozsychają i wypaczają . Sklep w ramach gwarancji daje 3 lata na naprawy szczelin. Najlepiej czekać az będą duże wtedy stolarz je uzupełnia paskami drewna a nie miałem tekowym. Trzeba zawieźć do sklepu i czekać 2 tyg. na naprawę. Sama nie wiem. Duża część tych mebli z bliska wyglądała dość nieciekawie. Wyraźnie klimat im nie odpowiada.

  11. #11

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy sklep z meblami kolonialnymi jest na ulicy Głogoskiej - nie wiem jaki numer, ale w tym budynku był kiedyś hortex. Co do sklepu "inne meble" - kupiłam tam rok temu stolik pod tv i nic się z nim nie dzieje, nie pęka - ale liczyłam się z tym przy zakupie, w końcu to też urok tych mebli

  12. #12

    Domyślnie GDZIE KUPIĆ ??; WYPASIONĄ; KANAPĘ i Fotele !!!

    Mój pokój dzienny ma 38m. Nie chcę go zagracać jakimiś tam meblami.
    Ma być przestronnie Kominek to fajny a w dodatku cieplutki ;mebelek;
    No i gdziś tam jakiś wiszący telewizorek. Ten mój wymarzony wypoczynek
    ( nie narożnik i nie skóra ) ma być milusi , ma mieć klasę , ma być wygodny .Skórę mam teraz i już bym nigdy nie kupiła bo nie jest miła,jest
    albo za zimna albo za ciepła i wtedy koc itp. Jednak to jest moje odczucie. Każdy ma swoje upodobania i niech tak zostanie.
    Oglądałam Włoskie , toszkę szpanerskie i takie pałacowe . Polskie twardawe
    i takie oszczędne wymiary ale ogólnie 0K. Amerykany niektóre fajne , ale chyba źle trafiłam Te ; ala; nowoczesne , za niskie oparcia i takie kanciate
    Może po prostu jeszcze takich nie ma , albo mam złe okulary
    Proszę o namiary i zdjęcia . POZDRAWIAM

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Przejrzyj ofertę tapicerni z Gniewkowa. Ostatnio jest na topie: http://www.tapicernia-gniewkowo.com.pl/

    A na stronie Mixa z Krakowa: http://www.mix-meble.pl/index.php masz olbrzymi przegląd różnych marek (Gniewkowa też)

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Ja dość dugo myślałam o Mebelplast http://www.mebelplast.com.pl/
    Mają piękne zestawy. Wygodne, ładnie wykończone, dość szybko realizują zamównienie.
    Niestety wypoczynkiem tej firmy się nie pochwalę, bo ostatecznie kupiliśmy gdzie indziej - przeważyły względy finansowe...
    Ale też jestem zadowolona

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danka

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    8

    Domyślnie

    Faktycznie kanapy fajnie wyglądają , tylko jak się na nich siedzi.
    W Swarzędzu ( prawie Poznan ) widziałam chyba jedną lub dwie
    kanapy. Muszę postarać się katalog.Taki zakup to na ładnych parę lat
    A jakie ty kupiłaś, napewno są ładne.

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danka
    Faktycznie kanapy fajnie wyglądają , tylko jak się na nich siedzi.
    W Swarzędzu ( prawie Poznan ) widziałam chyba jedną lub dwie
    kanapy. Muszę postarać się katalog.Taki zakup to na ładnych parę lat
    A jakie ty kupiłaś, napewno są ładne.
    Mnie interesował zestaw Big Ben, a ponieważ jest duży zwróciłam też uwage na Lincolna (w zasadzie bardzo podobny, tylko mniejszy)...

    Big Ben



    Lincoln



    Oba baaaaaaaaaaardzo wygodne, przy czym Lincoln wygodny do siedzenia i popijania kawki, taki fajny zestaw do salonu. Natomiast Big Ben bardziej do wypoczynku na leżąco. Siedzisko jest dość głębokie i nie można na nim siedzieć z nogami na podłodze opierając się jednocześnie o oparcie...

    A ostatecznie kupiłam sofy 3+2



    A w naszym salonie wyglądają tak





    Bardzo wygodne, łatwe do czyszczenia (wystarczy wilgotna ściereczka), tyle, że bez funkcji spania, ale to celowy zabieg Nie chciałam, żeby na czas przyjazdu gości salon stawał się sypialnią...

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danka

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    8

    Domyślnie

    Domek śliczny !! JA jeszcze daleko , ale już niedługo.
    Fachowcy już poumawiani , tylko pracować.

    To taka przyjemność , pomimo kłopotów , się meblować
    Wiem , że to co kupię trochę pobędzie ze mną i fajnie by było ,bym
    była z tego zadowolona Szkoda ,że tak mało się dzieje przy tym
    temacie Dzięki !

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    mebelplast masz w swarzedzu , na pietrze jest tez producent z pod Poznania ( salon na piętrze) nma ciekawe wzory ale mały wybór materiałów

    mebelplast seria Country Fasano
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  19. #19

    Domyślnie

    Mamy kanapy f-my mebelplast i jesteśmy zadowoleni

  20. #20

    Domyślnie

    My tez mamy sofe z mebelplastu. Nasz wybor padl na SCALE - jest super wygodna, a prezentuje sie tak



    REZI, wielkie dzieki, bo to w Twojej galerii znalazlam link do strony mebelplastu.

Strona 1 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony