dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 66
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 1306
  1. #301
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Casse,
    w aktualnej gazetce Leroy Merlin jest deska trójwarstwowa Barlinka - jesion, która wygląda bardzo podobnie.

  2. #302

    Domyślnie

    Orientuje sie ktos gdzie moge kupic (gotowe lub na zamowienie) takie lozko:



    Chodzi mi o to, żeby po obu stronach, te oparcia były równe, wszystko jedno w jakim kolorze. Podobaja mi sie te delikatne ozdobniki. Wszystko w podobnym stylu byłoby mile widziane, przeszukałam już allegro i pare sklepow internetowych ale na nic nie natrafiłam
    Przy okazji- może ktoś ma namiary na taki materac lub pokrowiec (nie chodzi mi o wzór lecz o formę- rant i pikowanie)

    Pozdrawiam

  3. #303

    Domyślnie

    Joliska dzięki własnie dzis byłam w LM
    Znalazłam bardzo podobne tylko wpadaja lekko w odcien szary -tez ładne

  4. #304
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona25
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Poszukuje pojemnikow podobnych do tych,z firmy Garden Trading http://showroom.decostyl.pl/index.ph...,viewcategory/ ,ale w bardziej atrakcyjnej cenie.Prosze o pomoc:!

  5. #305
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mkala2
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    120

    Domyślnie Czajnik elektryczny - Fuksja

    A ja proszę o podpowiedź bo przewertowałam masę stron internetowych i nic...

    Czy widział ktoś z Was czajnik elektryczny w kolorze Fuksji lub fiolecie ( i nie mówię tu o czajniku za 1000 zł Bugatti) coś w mądrzejszej cenie ...

  6. #306
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    zobacz sobie w brw

  7. #307
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    a tak a propos. ma ktoś pomysł na fajny patent do przechowywania płynu do prania? wkurza mnie ta plastikowa butla. oczywiscie raczej nie vintage czy shabby chic

  8. #308
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkala2 Zobacz post
    A ja proszę o podpowiedź bo przewertowałam masę stron internetowych i nic...

    Czy widział ktoś z Was czajnik elektryczny w kolorze Fuksji lub fiolecie ( i nie mówię tu o czajniku za 1000 zł Bugatti) coś w mądrzejszej cenie ...
    Mnóstwo jest tradycyjnych, stalowych - z elektrycznymi gorzej, ale i tak images.google.pl wyrzuca trochę obrazków, np.:

    www.kitchenware.co.uk:

    Taki sam na Amazonie:

  9. #309

    Domyślnie

    A ja szukam wkładów do poszewek deokracyjnych w nietypwoym rozmiarze 65/65. Czy ktoś pomoże? Dzięki z góry.

  10. #310
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie




  11. #311
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    A ja szukam wkładów do poszewek deokracyjnych w nietypwoym rozmiarze 65/65. Czy ktoś pomoże? Dzięki z góry.

    nietypowy?
    to typowy rozmiar ikei

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90129560


    P.S. jest też z pierza ale nie polecam - strasznie ciężka i ubita
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60129566

  12. #312

    Domyślnie

    haha, "wszędzie" szukałam, tylko nie tam Dzięki. Zapomniałam, że oni lubią nietypwe rozmiary

  13. #313
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    kiedy one są typowe.... dla nich

  14. #314
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkala2 Zobacz post
    A ja proszę o podpowiedź bo przewertowałam masę stron internetowych i nic...

    Czy widział ktoś z Was czajnik elektryczny w kolorze Fuksji lub fiolecie ( i nie mówię tu o czajniku za 1000 zł Bugatti) coś w mądrzejszej cenie ...
    śliczne są w angielskim NEXT : http://www.next.co.uk/shopping/homeware/kitchen/23


  15. #315
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    m3rkury

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    9

    Domyślnie poszukuję takich płytek

    Cześć,
    moja koleżanka ma problem ze znalezieniem sklepu, gdzie można kupić takie płytki jak na zdjęciu na ścianie (niedawno kupione mieszkanie i do remontu potrzeba dosłownie kilku sztuk). Może ktoś kojarzy, gdzie można takie dostać? Ich kolor jest ciemno-zgniłozielony.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie 025.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	38,9 KB
ID:	44660  

  16. #316
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mkala2
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    120

    Domyślnie

    Joliska i Atika bardzo Wam dziękuję

  17. #317
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    merkury
    byłoby najsensowniej jakby koleżanka znalazła stara fakture za płytki (pewnie ją ma bo przecież takie rzeczy sie odlicza podakowo) i znalazła nazwe albo chociaż producenta

  18. #318
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Efilo,
    ja zrozumiałam inaczej - kupiono mieszkanie już z tymi płytkami... Jeśli moja intuicja jest słuszna, to równocześnie mam wrażenie, że stylistyka tej łazienki wskazuje, że remont był dobrych parę lat temu...

  19. #319
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    masz racje. czytam co trzeci wyraz

    szczerze mówiąc to do remontu potrzebne jest więcej niż trzy płytki, ale to zbędny nic nie wnoszący komentarz. co nie oznacza że potrafię się zawsze powstrzymać.

    płytki wyglądają na marmurek ala praktiker - to szukanie igły w stogu siana

  20. #320
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    pracownik czy właściciel?

    takie zachowanie jest szczerze mówiąc odbierane jako czarny PR a sklep ma swoją renome. po co to psuć?



    edit: post zniknął a ja wyszłam na kosmite
    Ostatnio edytowane przez efilo ; 25-02-2011 o 11:03 Powód: usuniety post

Strona 16 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony